| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
50 - 44 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/12/18 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
54 - 28 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 01/12/18 19:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
57 - 69 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 01/12/18 10:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
51 - 50 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 29/11/18 19:15 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
35 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/12/18 18:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
45 - 55 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 08/12/18 14:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
65 - 52 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/12/18 12:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
45 - 63 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 08/12/18 15:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
81 - 37 |
Χ.Α.Ν.Θ. 08/12/18 10:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
49 - 32 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 08/12/18 19:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
35 - 51 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/12/18 16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
51 - 44 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/12/18 15:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
80 - 37 |
Χ.Α.Ν.Θ. 15/12/18 10:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
55 - 68 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 13/12/18 19:15 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
69 - 42 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 15/12/18 15:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
44 - 65 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 22/12/18 15:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
81 - 50 |
Χ.Α.Ν.Θ. 22/12/18 10:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
61 - 52 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 22/12/18 10:30 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
59 - 48 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 20/12/18 19:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
100 - 24 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 28/12/18 15:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
42 - 88 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/01/19 14:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
73 - 68 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/01/19 17:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
57 - 34 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 17/02/19 10:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
67 - 91 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 12/01/19 19:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
21 - 56 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/03/19 20:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
65 - 46 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/01/19 16:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
59 - 54 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 17/01/19 19:15 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
59 - 53 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 19/01/19 10:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
83 - 18 |
Χ.Α.Ν.Θ. 19/01/19 10:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
29 - 71 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 19/01/19 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
62 - 45 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 24/01/19 19:15 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
77 - 85 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 26/01/19 17:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
44 - 29 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 26/01/19 19:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
38 - 46 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 27/01/19 10:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 26/01/19 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
74 - 49 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 02/02/19 10:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
65 - 43 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 02/02/19 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
70 - 33 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 31/01/19 19:15 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
51 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/02/19 18:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
77 - 19 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 02/02/19 10:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
62 - 45 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 09/02/19 19:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
48 - 78 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 09/02/19 19:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
34 - 73 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 09/02/19 14:30 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
54 - 24 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/02/19 19:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
31 - 42 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09/02/19 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
62 - 43 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 16/02/19 19:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
39 - 80 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 16/02/19 14:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
60 - 43 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/02/19 19:30 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
43 - 48 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 16/02/19 15:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
81 - 48 |
Χ.Α.Ν.Θ. 16/02/19 10:20 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
63 - 28 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/02/19 21:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
59 - 71 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/02/19 19:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
61 - 44 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 23/02/19 10:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
28 - 55 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 21/02/19 19:15 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
71 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/02/19 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
76 - 41 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/03/19 20:45 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
62 - 69 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 02/03/19 15:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
46 - 80 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 02/03/19 10:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
62 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/03/19 18:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
26 - 65 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 02/03/19 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
43 - 53 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/03/19 17:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
40 - 95 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 16/03/19 19:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
60 - 56 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 16/03/19 10:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
41 - 44 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 16/03/19 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
0 - 20 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 16/03/19 14:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
82 - 31 |
Χ.Α.Ν.Θ. 23/03/19 10:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
62 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/03/19 19:40 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
38 - 61 |
4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ 21/03/19 19:15 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
63 - 14 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/03/19 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
81 - 39 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 23/03/19 15:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
54 - 40 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 30/03/19 16:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
77 - 59 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 30/03/19 19:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
45 - 74 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 30/03/19 19:30 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
33 - 89 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 30/03/19 14:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
63 - 51 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/03/19 19:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
62 - 47 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/04/19 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
97 - 72 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 06/04/19 10:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
49 - 40 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 06/04/19 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
83 - 32 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/04/19 18:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
20 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 06/04/19 10:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
44 - 74 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/04/19 21:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
63 - 72 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 13/04/19 19:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
38 - 64 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 13/04/19 14:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
78 - 54 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/04/19 19:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
39 - 64 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 13/04/19 15:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
59 - 79 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/04/19 21:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
80 - 37 |
Χ.Α.Ν.Θ. 20/04/19 10:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
89 - 24 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 20/04/19 10:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
42 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/04/19 16:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
72 - 39 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/04/19 19:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/18 | 16:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 50-44 | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ | |
01/12/18 | 19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 54-28 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩ | |
01/12/18 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 57-69 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
29/11/18 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 51-50 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
03/12/18 | 18:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΧΑΝΘ | 35-70 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/18 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΜΕΝΤ | 45-55 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
08/12/18 | 12:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 65-52 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | |
08/12/18 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 45-63 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | |
08/12/18 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 81-37 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
08/12/18 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 49-32 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/18 | 16:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 35-51 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | |
15/12/18 | 15:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 51-44 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/12/18 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 80-37 | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ | |
13/12/18 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 55-68 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
15/12/18 | 15:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 69-42 | ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/18 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΜΕΝΤ | 44-65 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
22/12/18 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 81-50 | ||
22/12/18 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 61-52 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | |
20/12/18 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 59-48 | ||
28/12/18 | 15:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 100-24 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/01/19 | 14:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ | 42-88 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | |
12/01/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 73-68 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
17/02/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 57-34 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
12/01/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 67-91 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | |
15/03/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 21-56 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/19 | 16:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΕΝΤ | 65-46 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | |
17/01/19 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 59-54 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
19/01/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 59-53 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
19/01/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 83-18 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
19/01/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 29-71 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/19 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ | 62-45 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
26/01/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 77-85 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
26/01/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 44-29 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | |
27/01/19 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 38-46 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | |
26/01/19 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΧΑΝΘ | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΜΕΝΤ | 74-49 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
02/02/19 | 19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 65-43 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
31/01/19 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 70-33 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
04/02/19 | 18:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 51-52 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | |
02/02/19 | 10:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΧΑΝΘ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 77-19 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/19 | 19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΕΝΤ | 62-45 | ||
09/02/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΧΑΝΘ | 48-78 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
09/02/19 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 34-73 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
09/02/19 | 19:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 54-24 | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
09/02/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 31-42 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΜΕΝΤ | 62-43 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
16/02/19 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 39-80 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
16/02/19 | 19:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 60-43 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
16/02/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 43-48 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
16/02/19 | 10:20 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 81-48 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/19 | 21:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 63-28 | ||
23/02/19 | 19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 59-71 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
23/02/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 61-44 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
21/02/19 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΧΑΝΘ | 28-55 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
23/02/19 | 18:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 71-50 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/03/19 | 20:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΕΝΤ | 76-41 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
02/03/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 62-69 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
02/03/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΧΑΝΘ | 46-80 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
07/03/19 | 18:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 62-37 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
02/03/19 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 26-65 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/19 | 17:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 43-53 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | |
16/03/19 | 19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΧΑΝΘ | 40-95 | ||
16/03/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 60-56 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | |
16/03/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 41-44 | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ | |
16/03/19 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-20 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/19 | 10:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ | 82-31 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | |
23/03/19 | 19:40 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 62-54 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
21/03/19 | 19:15 | 4-5 ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 38-61 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
23/03/19 | 19:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 63-14 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
23/03/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 81-39 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 16:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 54-40 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
30/03/19 | 19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 77-59 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | |
30/03/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 45-74 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
30/03/19 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΧΑΝΘ | 33-89 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | |
30/03/19 | 19:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 63-51 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | 21:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 62-47 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
06/04/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 97-72 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
06/04/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 49-40 | ||
08/04/19 | 18:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 83-32 | ||
06/04/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 20-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 21:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 44-74 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | |
13/04/19 | 19:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 63-72 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
13/04/19 | 14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 38-64 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
13/04/19 | 19:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 78-54 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ |
13/04/19 | 15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΧΑΝΘ | 39-64 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | 21:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 59-79 | ||
20/04/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 80-37 | ||
20/04/19 | 10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 89-24 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | |
20/04/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 42-65 | ||
22/04/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 72-39 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |