| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 02/03/19 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 02/03/19 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 02/03/19 18:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/03/19 17:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 02/03/19 16:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 16/03/19 19:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/03/19 17:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16/03/19 17:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/03/19 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 16/03/19 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 23/03/19 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/03/19 17:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/03/19 18:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/03/19 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/03/19 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 30/03/19 17:15 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/03/19 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 30/03/19 16:45 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 30/03/19 17:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 30/03/19 17:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 06/04/19 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 06/04/19 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/04/19 18:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/04/19 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 06/04/19 19:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 13/04/19 16:45 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/04/19 17:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13/04/19 18:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/04/19 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 13/04/19 17:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 20/04/19 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20/04/19 17:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/04/19 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 20/04/19 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/04/19 17:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 04/05/19 18:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/05/19 17:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/05/19 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 04/05/19 16:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/05/19 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 11/05/19 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/05/19 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 11/05/19 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/05/19 17:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 11/05/19 17:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/03/19 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΜΕΝΤ | 0-0 | |||
02/03/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
02/03/19 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
02/03/19 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||
02/03/19 | 16:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
16/03/19 | 17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
16/03/19 | 17:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
16/03/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
16/03/19 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/19 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | |||
23/03/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||
23/03/19 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||
23/03/19 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
23/03/19 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 17:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
30/03/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | |||
30/03/19 | 16:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
30/03/19 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||
30/03/19 | 17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | |||
06/04/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
06/04/19 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
06/04/19 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | |||
06/04/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 16:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
13/04/19 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
13/04/19 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||
13/04/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | |||
13/04/19 | 17:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
20/04/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
20/04/19 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | |||
20/04/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
20/04/19 | 17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/05/19 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
04/05/19 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||
04/05/19 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
04/05/19 | 16:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
04/05/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/05/19 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | |||
11/05/19 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | |||
11/05/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
11/05/19 | 17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
11/05/19 | 17:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 |