| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/03/19 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 03/03/19 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/03/19 17:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 03/03/19 17:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 03/03/19 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 16/03/19 08:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 17/03/19 12:00 |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17/03/19 14:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17/03/19 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/03/19 10:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/03/19 18:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 24/03/19 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/03/19 17:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 24/03/19 17:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/03/19 10:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 31/03/19 14:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 31/03/19 12:30 |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 31/03/19 15:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 31/03/19 17:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 31/03/19 13:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/04/19 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 07/04/19 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/04/19 17:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 07/04/19 10:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/04/19 08:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/04/19 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 14/04/19 17:00 |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/04/19 17:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 14/04/19 12:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/04/19 14:45 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/04/19 18:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 21/04/19 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/04/19 10:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/04/19 08:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/04/19 12:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/05/19 17:15 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 05/05/19 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 05/05/19 17:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/05/19 15:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 05/05/19 12:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/05/19 18:00 |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/05/19 10:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 12/05/19 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12/05/19 12:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/05/19 14:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/03/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
03/03/19 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | |||
03/03/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
03/03/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
03/03/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/19 | 08:45 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
17/03/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||
17/03/19 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||
17/03/19 | 15:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
17/03/19 | 10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/03/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
24/03/19 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | |||
24/03/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||
24/03/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
24/03/19 | 10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/03/19 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
31/03/19 | 12:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||
31/03/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||
31/03/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
31/03/19 | 13:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/04/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||
07/04/19 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
07/04/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
07/04/19 | 10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
07/04/19 | 08:45 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/04/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
14/04/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||
14/04/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
14/04/19 | 12:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
14/04/19 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/04/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
21/04/19 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | |||
21/04/19 | 10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
21/04/19 | 08:45 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
21/04/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/05/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
05/05/19 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | |||
05/05/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
05/05/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
05/05/19 | 12:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/05/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||
12/05/19 | 10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||
12/05/19 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | |||
12/05/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
12/05/19 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||||
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 |