| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/03/19 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 02/03/19 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 02/03/19 12:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/03/19 16:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/03/19 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/03/19 11:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/03/19 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/03/19 12:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/03/19 09:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/03/19 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 23/03/19 13:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 23/03/19 12:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/03/19 16:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/03/19 19:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/03/19 12:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/03/19 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/03/19 16:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/04/19 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 06/04/19 13:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/04/19 12:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 06/04/19 09:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/04/19 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/04/19 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 13/04/19 12:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/04/19 19:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/04/19 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 20/04/19 13:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 20/04/19 09:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/04/19 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 04/05/19 12:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 04/05/19 13:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/05/19 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/05/19 12:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/05/19 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/05/19 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/05/19 11:30 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/05/19 19:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 ΠΡΩΤΕ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/03/19 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | |||
02/03/19 | 13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/03/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||
02/03/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||
02/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||||
16/03/19 | 11:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
16/03/19 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||
16/03/19 | 12:00 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
16/03/19 | 09:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/19 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | |||
23/03/19 | 13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||
23/03/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
23/03/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||
30/03/19 | 12:00 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
30/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | |||
30/03/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | |||
06/04/19 | 13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
06/04/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
06/04/19 | 09:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | |||
13/04/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
13/04/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/04/19 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
20/04/19 | 13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||
20/04/19 | 09:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
20/04/19 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/05/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||
04/05/19 | 13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
04/05/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | |||
04/05/19 | 12:00 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/05/19 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | |||
11/05/19 | 09:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
11/05/19 | 11:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
11/05/19 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | 0-0 |