| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/03/19 09:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/03/19 16:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/03/19 18:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 02/03/19 19:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 16/03/19 16:00 |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/03/19 12:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/03/19 14:15 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/03/19 20:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24/03/19 19:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/03/19 09:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/03/19 16:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/03/19 18:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 30/03/19 14:15 |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 30/03/19 20:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 30/03/19 19:00 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31/03/19 12:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 07/04/19 19:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/04/19 09:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/04/19 16:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 06/04/19 16:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/04/19 19:00 |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/04/19 18:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/04/19 20:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 13/04/19 14:15 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21/04/19 19:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/04/19 09:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 20/04/19 16:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/04/19 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/05/19 16:30 |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/05/19 18:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 04/05/19 19:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 04/05/19 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12/05/19 19:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 11/05/19 16:00 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12/05/19 12:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/05/19 14:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
02/03/19 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
02/03/19 | 16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
02/03/19 | 18:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
02/03/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/19 | 16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||
17/03/19 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
16/03/19 | 14:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||
16/03/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/03/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
23/03/19 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
23/03/19 | 16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
23/03/19 | 18:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 14:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||
30/03/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
30/03/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
31/03/19 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/04/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
06/04/19 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
06/04/19 | 16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||||
06/04/19 | 16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||
13/04/19 | 18:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/04/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
13/04/19 | 14:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/04/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
20/04/19 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
20/04/19 | 16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
21/04/19 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/05/19 | 16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
04/05/19 | 18:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
04/05/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
04/05/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/05/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||||
11/05/19 | 16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||
12/05/19 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
11/05/19 | 14:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||||
ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 |