| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/03/19 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 02/03/19 08:45 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/03/19 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/03/19 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 17/03/19 10:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 16/03/19 16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/03/19 16:30 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/03/19 16:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/03/19 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/03/19 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 23/03/19 08:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/03/19 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 30/03/19 16:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/03/19 16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 30/03/19 15:00 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 30/03/19 16:30 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/04/19 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/04/19 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 06/04/19 08:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/04/19 10:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/04/19 16:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/04/19 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/04/19 16:30 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13/04/19 16:30 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/04/19 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20/04/19 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/04/19 10:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 20/04/19 16:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 04/05/19 08:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/05/19 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/05/19 15:00 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/05/19 16:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/05/19 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 12/05/19 10:30 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 11/05/19 16:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 11/05/19 16:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 ΠΟΣΕΙ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
02/03/19 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | |||
02/03/19 | 08:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
02/03/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | |||
02/03/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/03/19 | 10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
16/03/19 | 16:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
16/03/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
16/03/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | |||
23/03/19 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | |||
23/03/19 | 08:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
23/03/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
30/03/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
30/03/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
30/03/19 | 16:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
06/04/19 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | |||
06/04/19 | 08:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
07/04/19 | 10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 16:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
13/04/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | |||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/04/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||
13/04/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | |||
20/04/19 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | ||||
21/04/19 | 10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||
20/04/19 | 16:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/05/19 | 08:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
04/05/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | |||
04/05/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
04/05/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/05/19 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
12/05/19 | 10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
11/05/19 | 16:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||
11/05/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | 0-0 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | 0-0 |