| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/03/19 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 03/03/19 15:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 03/03/19 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/03/19 |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 03/03/19 11:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 17/03/19 13:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/03/19 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 17/03/19 13:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 17/03/19 17:15 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/03/19 15:30 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/03/19 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 24/03/19 15:30 |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 24/03/19 09:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/03/19 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/03/19 15:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 31/03/19 13:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 31/03/19 17:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 31/03/19 11:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/03/19 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 31/03/19 09:45 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/04/19 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 06/04/19 15:30 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 07/04/19 09:00 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 06/04/19 15:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 06/04/19 13:30 |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 14/04/19 11:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/04/19 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 14/04/19 09:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/04/19 17:15 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14/04/19 13:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/04/19 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 21/04/19 15:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/04/19 15:30 |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/04/19 13:30 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/04/19 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 05/05/19 09:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 05/05/19 15:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/05/19 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 05/05/19 11:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/05/19 17:15 |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/05/19 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/05/19 15:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/05/19 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/05/19 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/05/19 13:30 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΣ Ν | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | |||
03/03/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | 0-0 | ||
03/03/19 | 09:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
03/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | |||
03/03/19 | 11:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/03/19 | 13:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
17/03/19 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | |||
17/03/19 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||
17/03/19 | 17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||
17/03/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | |||
24/03/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||
24/03/19 | 09:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||
24/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | |||
24/03/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/03/19 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
31/03/19 | 17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||
31/03/19 | 11:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||
31/03/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | |||
31/03/19 | 09:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | |||
06/04/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
07/04/19 | 09:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||
06/04/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
06/04/19 | 13:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/04/19 | 11:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
14/04/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | |||
14/04/19 | 09:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
14/04/19 | 17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | 0-0 | ||
14/04/19 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/04/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | |||
21/04/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||
21/04/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||
21/04/19 | 13:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
21/04/19 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/05/19 | 09:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
05/05/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
05/05/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | 0-0 | |||
05/05/19 | 11:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
05/05/19 | 17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/05/19 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | |||
12/05/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||
12/05/19 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | |||
12/05/19 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | |||
12/05/19 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||||
ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||||
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | 0-0 | ||||
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | 0-0 | ||||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | 0-0 |