| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/03/19 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/03/19 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/03/19 10:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 03/03/19 11:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/03/19 09:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 17/03/19 19:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17/03/19 13:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 17/03/19 11:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/03/19 12:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17/03/19 18:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/03/19 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/03/19 12:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 24/03/19 10:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 24/03/19 11:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 24/03/19 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 31/03/19 11:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 31/03/19 12:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 31/03/19 09:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 31/03/19 11:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 31/03/19 13:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/04/19 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/04/19 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/04/19 10:15 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 07/04/19 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 07/04/19 19:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/04/19 09:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 14/04/19 11:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 14/04/19 10:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 14/04/19 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 14/04/19 11:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/04/19 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/04/19 12:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21/04/19 18:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 21/04/19 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21/04/19 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 05/05/19 10:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/05/19 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 05/05/19 11:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/05/19 09:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/05/19 12:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/05/19 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 12/05/19 18:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 12/05/19 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12/05/19 13:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 12/05/19 11:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/03/19 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | |||
03/03/19 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||
03/03/19 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
03/03/19 | 11:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
03/03/19 | 09:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/03/19 | 19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
17/03/19 | 13:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
17/03/19 | 11:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
17/03/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
17/03/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/03/19 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | |||
24/03/19 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
24/03/19 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
24/03/19 | 11:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||
24/03/19 | 19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/03/19 | 11:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
31/03/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
31/03/19 | 09:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
31/03/19 | 11:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||
31/03/19 | 13:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/04/19 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | |||
07/04/19 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||
07/04/19 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
07/04/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
07/04/19 | 19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/04/19 | 09:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
14/04/19 | 11:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
14/04/19 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||
14/04/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||
14/04/19 | 11:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/04/19 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | |||
21/04/19 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
21/04/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
21/04/19 | 19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||
21/04/19 | 13:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/05/19 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||
05/05/19 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||
05/05/19 | 11:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||
05/05/19 | 09:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
05/05/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/05/19 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | |||
12/05/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
12/05/19 | 19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
12/05/19 | 13:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
12/05/19 | 11:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||||
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||||
ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||||
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||||
ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||||
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||||
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | 0-0 | ||||
ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 0-0 | ||||
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||||
ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 |