| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
63 - 87 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/03/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
55 - 68 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/03/19 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
47 - 71 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/03/19 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
78 - 66 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 05/03/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
72 - 65 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/03/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
70 - 80 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 13/03/19 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
95 - 59 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/03/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
54 - 84 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/03/19 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
89 - 76 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 20/03/19 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
84 - 43 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 19/03/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
98 - 93 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/03/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
76 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/03/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
50 - 44 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/03/19 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
59 - 88 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 27/03/19 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 85 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 27/03/19 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
73 - 78 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27/03/19 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
80 - 53 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 03/04/19 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
73 - 67 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/04/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
104 - 62 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 03/04/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
62 - 86 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 01/04/19 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
101 - 42 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/04/19 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
79 - 61 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/04/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
56 - 94 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/04/19 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 10/04/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
82 - 92 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 17/04/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
48 - 73 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/04/19 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
82 - 90 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/04/19 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
52 - 92 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17/04/19 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
57 - 67 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/04/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
76 - 71 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 24/04/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
20 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/04/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
84 - 81 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 24/04/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
57 - 87 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 30/01/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
69 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/11/18 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
73 - 71 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/02/19 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
76 - 83 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/01/19 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
84 - 48 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 16/01/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
72 - 77 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/10/18 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
89 - 44 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 04/12/18 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
74 - 76 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 16/01/19 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
47 - 114 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/11/18 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
78 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/02/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
62 - 68 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 06/02/19 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
90 - 87 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/01/19 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
98 - 44 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/11/18 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
56 - 49 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/02/18 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
66 - 52 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/11/18 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
70 - 65 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 06/11/18 21:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
47 - 89 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/10/18 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
62 - 71 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 23/01/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
63 - 77 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03/10/18 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
81 - 49 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 31/10/18 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
98 - 54 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/02/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
76 - 74 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21/11/18 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
71 - 58 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/11/18 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
86 - 90 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14/11/18 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/19 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 63-87 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
06/03/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 55-68 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
06/03/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 47-71 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
05/03/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 78-66 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/03/19 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 72-65 | ||
13/03/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 70-80 | ||
12/03/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 95-59 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
13/03/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 54-84 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 89-76 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
19/03/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 84-43 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
20/03/19 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 98-93 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
20/03/19 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 76-62 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/03/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 50-44 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/03/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 59-88 | ||
27/03/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 68-85 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
27/03/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 73-78 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 80-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
03/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 73-67 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
03/04/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 104-62 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
01/04/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 62-86 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 101-42 | ||
10/04/19 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 79-61 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
10/04/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 56-94 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
10/04/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/04/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 82-92 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
17/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 48-73 | ||
17/04/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 82-90 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
17/04/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 52-92 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/04/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 57-67 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
24/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 76-71 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
24/04/19 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 20-0 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
24/04/19 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 84-81 | ||
Γ' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 57-87 | ||
28/11/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 69-63 | ||
27/02/19 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 73-71 | ||
23/01/19 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 76-83 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/01/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 84-48 | ||
17/10/18 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 72-77 | ||
04/12/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 89-44 | ||
16/01/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 74-76 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/18 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 47-114 | ||
06/02/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 78-70 | ||
06/02/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 62-68 | ||
30/01/19 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 90-87 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/18 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 98-44 | ||
11/02/18 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 56-49 | ||
28/11/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 66-52 | ||
06/11/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 70-65 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 47-89 | ||
23/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 62-71 | ||
03/10/18 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 63-77 | ||
31/10/18 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 81-49 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 98-54 | ||
21/11/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 76-74 | ||
20/11/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 71-58 | ||
14/11/18 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 86-90 |