| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
47 - 67 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 30/09/19 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
88 - 72 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/10/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
68 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 30/10/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
76 - 62 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 30/10/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
98 - 99 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/10/19 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
92 - 74 |
Β.Α.Ο. 30/10/19 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
50 - 67 |
ΣΙΝΔΟΥ 30/10/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/10/19 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
62 - 77 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 07/10/19 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 75 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 07/10/19 20:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
68 - 86 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/10/19 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
54 - 60 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/10/19 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
70 - 72 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 07/10/19 20:45 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
76 - 58 |
ΙΩΝΙΑΣ 07/10/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
54 - 51 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14/10/19 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
85 - 71 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/10/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
78 - 79 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/10/19 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
79 - 68 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 14/10/19 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
79 - 73 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 14/10/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
70 - 65 |
Β.Α.Ο. 14/10/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
76 - 62 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/10/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
70 - 44 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 21/10/19 20:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
70 - 98 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/10/19 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
91 - 76 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/10/19 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
65 - 80 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/10/19 20:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
46 - 66 |
ΣΙΝΔΟΥ 21/10/19 20:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
70 - 60 |
Β.Α.Ο. 21/10/19 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
73 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/10/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
69 - 48 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/11/19 20:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
77 - 70 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/11/19 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
59 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/11/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
77 - 64 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 04/11/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
68 - 78 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 04/11/19 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
60 - 52 |
ΙΩΝΙΑΣ 04/11/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
94 - 56 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/11/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
75 - 60 |
Α.Α.Μ.Θ. 11/11/19 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
56 - 75 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/11/19 20:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
63 - 60 |
ΣΙΝΔΟΥ 11/11/19 20:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
62 - 71 |
Β.Α.Ο. 11/11/19 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
78 - 61 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/11/19 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
68 - 83 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/11/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
77 - 65 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 11/11/19 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
66 - 56 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/11/19 20:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
70 - 39 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/11/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
67 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/11/19 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
72 - 86 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18/11/19 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
88 - 76 |
ΙΩΝΙΑΣ 18/11/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
72 - 66 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/11/19 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
70 - 74 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/11/19 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
53 - 61 |
ΣΙΝΔΟΥ 25/11/19 20:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
71 - 70 |
Β.Α.Ο. 25/11/19 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
73 - 75 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 25/11/19 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
72 - 64 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/11/19 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
71 - 66 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/11/19 20:45 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
67 - 72 |
Α.Α.Μ.Θ. 25/11/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
81 - 87 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/12/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
64 - 69 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 02/12/19 20:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
71 - 65 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 02/12/19 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
75 - 85 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 02/12/19 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
79 - 63 |
ΙΩΝΙΑΣ 02/12/19 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
63 - 52 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/12/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
73 - 78 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/12/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
82 - 72 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 02/12/19 20:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
68 - 62 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/12/19 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
65 - 64 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09/12/19 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
75 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/12/19 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
70 - 62 |
Β.Α.Ο. 09/12/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
38 - 66 |
ΣΙΝΔΟΥ 09/12/19 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
79 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/12/19 20:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
65 - 68 |
Α.Α.Μ.Θ. 09/12/19 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
46 - 72 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 16/12/19 20:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
64 - 81 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/12/19 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
67 - 66 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/12/19 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
79 - 76 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/12/19 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
81 - 75 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/12/19 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
66 - 60 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/12/19 20:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
91 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/12/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
65 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/12/19 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
80 - 63 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 23/12/19 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
90 - 74 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 23/12/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
95 - 66 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/12/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
88 - 80 |
Β.Α.Ο. 23/12/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
60 - 74 |
ΣΙΝΔΟΥ 23/12/19 20:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
76 - 83 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/12/19 20:45 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
63 - 67 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/01/20 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
85 - 69 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/01/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
84 - 76 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/01/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
75 - 79 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/01/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
65 - 72 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13/01/20 20:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
98 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/01/20 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
60 - 45 |
Α.Α.Μ.Θ. 13/01/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
73 - 61 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/01/20 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
60 - 68 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20/01/20 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
52 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/01/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 82 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 20/01/20 20:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
72 - 78 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/01/20 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
85 - 69 |
Α.Α.Μ.Θ. 20/01/20 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
71 - 61 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/01/20 20:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
55 - 63 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 27/01/20 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
67 - 74 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/01/20 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
89 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 27/01/20 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
89 - 72 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/01/20 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
91 - 76 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 27/01/20 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
68 - 78 |
Β.Α.Ο. 27/01/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
65 - 72 |
ΣΙΝΔΟΥ 27/01/20 20:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
79 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 03/02/20 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
64 - 79 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 03/02/20 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
111 - 82 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/02/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
70 - 89 |
Α.Α.Μ.Θ. 03/02/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
66 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 03/02/20 20:45 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
52 - 62 |
ΣΙΝΔΟΥ 03/02/20 20:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
63 - 57 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/02/20 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
66 - 75 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 10/02/20 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
69 - 57 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/02/20 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
74 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 10/02/20 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
73 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/02/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
75 - 65 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 10/02/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
70 - 65 |
ΙΩΝΙΑΣ 10/02/20 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 75 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/02/20 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
65 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/02/20 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
57 - 67 |
Α.Α.Μ.Θ. 17/02/20 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
76 - 80 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/02/20 20:45 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
55 - 82 |
ΣΙΝΔΟΥ 17/02/20 20:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
78 - 71 |
Β.Α.Ο. 17/02/20 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
61 - 64 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 17/02/20 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
82 - 72 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17/02/20 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
53 - 50 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 24/02/20 20:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
82 - 65 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 24/02/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
76 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 24/02/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
70 - 62 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 24/02/20 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
73 - 59 |
ΙΩΝΙΑΣ 24/02/20 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
80 - 78 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/02/20 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
91 - 70 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 24/02/20 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
76 - 67 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/03/20 20:45 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
51 - 65 |
ΣΙΝΔΟΥ 09/03/20 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09/03/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
70 - 79 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/03/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
58 - 81 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 09/03/20 20:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
74 - 65 |
Α.Α.Μ.Θ. 09/03/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
86 - 78 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/03/20 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 16/03/20 20:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/03/20 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/03/20 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/03/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/03/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/03/20 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/03/20 20:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 23/03/20 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/03/20 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 23/03/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/03/20 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 23/03/20 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/03/20 20:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 23/03/20 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 30/03/20 20:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/03/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 30/03/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/03/20 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/03/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 30/03/20 20:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/03/20 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 06/04/20 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 06/04/20 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/04/20 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 06/04/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 06/04/20 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 06/04/20 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/04/20 20:45 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/04/20 20:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/04/20 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/04/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/04/20 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13/04/20 20:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/04/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 13/04/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/04/20 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/04/20 20:45 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 27/04/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 27/04/20 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 27/04/20 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 27/04/20 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 27/04/20 20:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/19 | 21:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 47-67 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
30/10/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 88-72 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
30/10/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 68-63 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
30/10/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 76-62 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
30/10/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 98-99 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
30/10/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 92-74 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
30/10/19 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 50-67 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/10/19 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 68-63 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
07/10/19 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 62-77 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
07/10/19 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 69-75 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
10/10/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 68-86 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
07/10/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 54-60 | ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
07/10/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. | 70-72 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
07/10/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 76-58 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/19 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 54-51 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
14/10/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 85-71 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
14/10/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 78-79 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
14/10/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 79-68 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
14/10/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 79-73 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
14/10/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 70-65 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
14/10/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 76-62 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/19 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 70-44 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
21/10/19 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 70-98 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
21/10/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 91-76 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
21/10/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 65-80 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
21/10/19 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 46-66 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
21/10/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 70-60 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
21/10/19 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 73-56 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/19 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 69-48 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
04/11/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 77-70 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
04/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 59-53 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ |
04/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 77-64 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
04/11/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Β.Α.Ο. | 68-78 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
04/11/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 60-52 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
04/11/19 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 94-56 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 75-60 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
11/11/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 56-75 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
11/11/19 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 63-60 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
11/11/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 62-71 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
11/11/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 78-61 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
11/11/19 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 68-83 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
11/11/19 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 77-65 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/11/19 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 66-56 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
18/11/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 70-39 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
18/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Β.Α.Ο. | 67-59 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
18/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 72-86 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
18/11/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 88-76 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
18/11/19 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 72-66 | ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
18/11/19 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 70-74 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/19 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 53-61 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
25/11/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 71-70 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
25/11/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 73-75 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
25/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 72-64 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
25/11/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 71-66 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
25/11/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 67-72 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
05/12/19 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 81-87 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/19 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Β.Α.Ο. | 64-69 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
02/12/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 71-65 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
02/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 75-85 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
02/12/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 79-63 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
02/12/19 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 63-52 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
02/12/19 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 73-78 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
02/12/19 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 82-72 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/12/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 68-62 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
09/12/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 65-64 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
09/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 75-69 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
09/12/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 70-62 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
09/12/19 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 38-66 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
09/12/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 79-76 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
09/12/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 65-68 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/19 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 46-72 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
16/12/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 64-81 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
16/12/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 67-66 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
16/12/19 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 79-76 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
16/12/19 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Β.Α.Ο. | 81-75 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
16/12/19 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 66-60 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
16/12/19 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 91-73 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 65-53 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
23/12/19 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 80-63 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
23/12/19 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 90-74 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
23/12/19 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 95-66 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
23/12/19 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 88-80 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
23/12/19 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 60-74 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
23/12/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 76-83 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/01/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 63-67 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
13/01/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 85-69 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
13/01/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 84-76 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
13/01/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 75-79 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
13/01/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 65-72 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
13/01/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Β.Α.Ο. | 98-68 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
13/01/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 60-45 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 73-61 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
20/01/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 60-68 | ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
20/01/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 52-66 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
20/01/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 69-82 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
20/01/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 72-78 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
20/01/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Β.Α.Ο. | 85-69 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
20/01/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 71-61 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/01/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 55-63 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
27/01/20 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 67-74 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
27/01/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 89-77 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
27/01/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 89-72 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
27/01/20 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 91-76 | ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
27/01/20 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 68-78 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
27/01/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 65-72 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/02/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 79-66 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
03/02/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 64-79 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
03/02/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 111-82 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
03/02/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 70-89 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
03/02/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 66-76 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
03/02/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Β.Α.Ο. | 52-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
03/02/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 63-57 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 66-75 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
10/02/20 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 69-57 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
10/02/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 74-70 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
10/02/20 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 73-52 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
10/02/20 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 75-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
10/02/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Β.Α.Ο. | 70-65 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
10/02/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 68-75 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 65-71 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
17/02/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 57-67 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
17/02/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 76-80 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
17/02/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 55-82 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
17/02/20 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 78-71 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
17/02/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 61-64 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
17/02/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 82-72 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/02/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 53-50 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
24/02/20 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 82-65 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
24/02/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 76-63 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
24/02/20 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Β.Α.Ο. | 70-62 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
24/02/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 73-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
24/02/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 80-78 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
24/02/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 91-70 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/03/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 76-67 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
09/03/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 51-65 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
09/03/20 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 0-0 | ||
09/03/20 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 70-79 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
09/03/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 58-81 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ |
09/03/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 74-65 | ||
09/03/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 86-78 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-Β.Α.Ο. | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 0-0 | ||
16/03/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/20 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
23/03/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
23/03/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Β.Α.Ο. | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
30/03/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/20 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
06/04/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 0-0 | ||
06/04/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/20 | 20:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||
13/04/20 | 20:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Β.Α.Ο. | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/04/20 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
27/04/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
27/04/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 0-0 |