| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
71 - 48 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27/09/19 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
62 - 50 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/09/19 19:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
68 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/09/19 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
56 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/09/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
63 - 50 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 27/09/19 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
60 - 75 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/09/19 21:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
78 - 75 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/09/19 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
50 - 58 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 04/10/19 21:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
58 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/10/19 19:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
65 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/10/19 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
54 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/10/19 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
70 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/10/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
74 - 79 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 04/10/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
64 - 61 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/10/19 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
81 - 60 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/10/19 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
96 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/10/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
63 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/10/19 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
67 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/10/19 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
72 - 61 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 11/10/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
63 - 49 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/10/19 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
65 - 46 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/10/19 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
48 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/10/19 21:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
91 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/10/19 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
99 - 61 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/10/19 21:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
76 - 60 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 18/10/19 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
55 - 71 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/10/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
76 - 55 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/10/19 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
66 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/11/19 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
76 - 51 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 01/11/19 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
92 - 90 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/11/19 19:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
66 - 75 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/11/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
62 - 44 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/11/19 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
65 - 62 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 01/11/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
56 - 38 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/11/19 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
50 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 01/11/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
66 - 49 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/11/19 21:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
81 - 73 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 08/11/19 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
93 - 78 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 08/11/19 21:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
65 - 57 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 08/11/19 21:45 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
57 - 53 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 08/11/19 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
77 - 43 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/11/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
66 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/11/19 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
68 - 79 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/11/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
76 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/11/19 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
63 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/11/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
34 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/11/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
58 - 54 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/11/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
48 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/11/19 21:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
59 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/11/19 21:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
63 - 71 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/11/19 21:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
67 - 57 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/11/19 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
74 - 45 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 22/11/19 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
46 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/11/19 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
74 - 55 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 22/11/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
78 - 55 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/11/19 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
85 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
72 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/11/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
54 - 79 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/11/19 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
61 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/11/19 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
52 - 50 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 29/11/19 21:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
69 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/11/19 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
55 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/11/19 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
59 - 87 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/11/19 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
60 - 47 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 06/12/19 21:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
74 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/12/19 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
56 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/12/19 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
75 - 53 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 06/12/19 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
84 - 60 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 06/12/19 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
96 - 49 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 06/12/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
67 - 59 |
ΘΕΡΜΗΣ 06/12/19 21:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
61 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/12/19 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
70 - 50 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/12/19 19:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
58 - 70 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 13/12/19 21:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
50 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/12/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
66 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/12/19 19:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
67 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/12/19 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
71 - 87 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/12/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
74 - 81 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/12/19 21:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
64 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/12/19 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
67 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/12/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
74 - 45 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 20/12/19 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
86 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/12/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
67 - 81 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/12/19 19:15 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
64 - 69 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 20/12/19 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
68 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/01/20 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
54 - 87 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/01/20 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
65 - 74 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/01/20 21:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
59 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/01/20 19:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
51 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
57 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/01/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
78 - 55 |
ΘΕΡΜΗΣ 10/01/20 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
62 - 59 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/01/20 21:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
60 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/01/20 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
49 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/01/20 19:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
65 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/01/20 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
67 - 75 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
82 - 74 |
ΘΕΡΜΗΣ 17/01/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
73 - 66 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 17/01/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
69 - 52 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/01/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
70 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/01/20 19:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
57 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
70 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/01/20 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
50 - 66 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 24/01/20 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
47 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/01/20 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
77 - 68 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/01/20 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
62 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/01/20 19:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
51 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/01/20 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
60 - 50 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 31/01/20 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
80 - 73 |
ΘΕΡΜΗΣ 31/01/20 21:45 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
67 - 51 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 31/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
61 - 70 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 31/01/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
53 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 31/01/20 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
65 - 60 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 07/02/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
63 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/02/20 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
49 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/02/20 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
61 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/02/20 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
83 - 62 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 07/02/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
56 - 64 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/02/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
43 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/02/20 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
69 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/02/20 21:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
92 - 82 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/02/20 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
85 - 67 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/02/20 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
62 - 54 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14/02/20 21:45 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
72 - 70 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/02/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
41 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/02/20 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
67 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/02/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
76 - 86 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 21/02/20 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
61 - 86 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/02/20 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
62 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/02/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
60 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/02/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
56 - 47 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/02/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
51 - 81 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/02/20 21:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
61 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/02/20 19:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
70 - 58 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10/03/20 21:15 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
76 - 68 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 06/03/20 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
57 - 61 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 06/03/20 21:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
62 - 36 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 06/03/20 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
65 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/03/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
89 - 66 |
ΘΕΡΜΗΣ 06/03/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
57 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/03/20 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/03/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/03/20 19:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/03/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 13/03/20 21:45 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/03/20 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/03/20 19:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/03/20 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/03/20 21:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 20/03/20 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/03/20 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/03/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/03/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 20/03/20 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 20/03/20 21:45 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27/03/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/03/20 19:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/03/20 21:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/03/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/03/20 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/03/20 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/03/20 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/04/20 21:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/04/20 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 03/04/20 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 03/04/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 03/04/20 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/04/20 21:45 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 03/04/20 21:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/04/20 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/04/20 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/04/20 21:45 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/04/20 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/04/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/04/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 10/04/20 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/04/20 19:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 24/04/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/04/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/04/20 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 24/04/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/04/20 21:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/04/20 21:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/09/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 71-48 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
27/09/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 62-50 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
27/09/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 68-51 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
27/09/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 56-46 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
27/09/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 63-50 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
27/09/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 60-75 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
27/09/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 78-75 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/10/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 50-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
04/10/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 58-74 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
04/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 65-69 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
04/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 54-64 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
04/10/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 70-58 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
04/10/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 74-79 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
04/10/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 64-61 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/10/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 81-60 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
11/10/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 96-57 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
11/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 63-77 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
11/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 67-77 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
11/10/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 72-61 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
11/10/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 63-49 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
11/10/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 65-46 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 48-53 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 91-76 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
18/10/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 99-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
18/10/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 76-60 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
18/10/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 55-71 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
18/10/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 76-55 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
13/11/19 | 21:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 66-61 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/11/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 76-51 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
01/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 92-90 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
01/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 66-75 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
01/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 62-44 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
01/11/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 65-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
01/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 56-38 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
01/11/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 50-63 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 66-49 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/11/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 81-73 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
08/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 93-78 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
08/11/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 65-57 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
08/11/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 57-53 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
08/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 77-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
08/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 66-53 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/11/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 68-79 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
15/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 76-62 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
15/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 63-68 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
15/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 34-58 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
15/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 58-54 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
15/11/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 48-63 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
20/11/19 | 21:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 59-63 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 63-71 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
22/11/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 67-57 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
22/11/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 74-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
22/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 46-50 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
22/11/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 74-55 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
22/11/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 78-55 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
22/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 85-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/11/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 72-65 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
29/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 54-79 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
29/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 61-60 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
29/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 52-50 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
29/11/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 69-67 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
29/11/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 55-77 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
29/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 59-87 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 60-47 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
06/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 74-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
06/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 56-52 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
06/12/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 75-53 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
06/12/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 84-60 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
06/12/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 96-49 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
06/12/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 67-59 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 61-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
13/12/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 70-50 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
13/12/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 58-70 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
13/12/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 50-67 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
13/12/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 66-75 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
13/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 67-61 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
13/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 71-87 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 74-81 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
20/12/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 64-63 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
20/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 67-58 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
20/12/19 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 74-45 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
20/12/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 86-63 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
23/12/19 | 19:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 67-81 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
20/12/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 64-69 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/01/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 68-58 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
10/01/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 54-87 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
10/01/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 65-74 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
10/01/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 59-75 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
10/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 51-74 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
10/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 57-65 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/01/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 78-55 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/01/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 62-59 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
17/01/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 60-65 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
17/01/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 49-59 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
17/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 65-62 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
17/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 67-75 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
17/01/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 82-74 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
17/01/20 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 73-66 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 69-52 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
24/01/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 70-44 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
24/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 57-73 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
24/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 70-51 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
24/01/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 50-66 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
24/01/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 47-66 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
24/01/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 77-68 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/01/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 62-67 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
31/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 51-74 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
31/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 60-50 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
31/01/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 80-73 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
31/01/20 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 67-51 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
31/01/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 61-70 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
31/01/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 53-67 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 65-60 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
11/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 63-62 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
07/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 49-65 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
07/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 61-81 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
07/02/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 83-62 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
07/02/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 56-64 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
07/02/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 43-56 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 69-58 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
14/02/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 92-82 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
14/02/20 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 85-67 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
14/02/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 62-54 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
14/02/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 72-70 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
14/02/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 41-69 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
14/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 67-52 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/02/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 76-86 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
21/02/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 61-86 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
21/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 62-64 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
21/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 60-59 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
21/02/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 56-47 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
21/02/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 51-81 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
21/02/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 61-74 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/03/20 | 21:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 70-58 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
06/03/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 76-68 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
06/03/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 57-61 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
06/03/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 62-36 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
06/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 65-61 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
06/03/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 89-66 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
06/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 57-47 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/03/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 0-0 | ||
13/03/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/03/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
27/03/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΒΕΡΓΙΝΑ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
27/03/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 0-0 | ||
10/04/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/04/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 |