| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
76 - 77 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27/09/19 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
62 - 54 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 27/09/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
56 - 43 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/09/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
69 - 79 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/19 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
61 - 60 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/09/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
81 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/09/19 19:30 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
70 - 52 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 27/09/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
53 - 75 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 07/10/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
52 - 72 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/10/19 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
74 - 45 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 04/10/19 21:45 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
86 - 50 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 04/10/19 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
72 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/10/19 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
71 - 67 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/10/19 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
67 - 63 |
ΙΩΝΙΑΣ 06/10/19 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
76 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/10/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
64 - 59 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/10/19 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
75 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/10/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
59 - 72 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/10/19 21:00 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
50 - 60 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/10/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
75 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/10/19 19:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
63 - 49 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/10/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
61 - 53 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/10/19 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
66 - 60 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18/10/19 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
62 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/10/19 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
64 - 62 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/10/19 19:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
82 - 57 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18/10/19 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
86 - 82 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/10/19 19:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
45 - 66 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/10/19 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
87 - 69 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/11/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
60 - 59 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 01/11/19 21:00 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
57 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/11/19 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
62 - 91 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/11/19 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
53 - 60 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 01/11/19 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
70 - 40 |
ΙΩΝΙΑΣ 03/11/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
49 - 74 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 04/11/19 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
54 - 73 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
69 - 67 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/11/19 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
83 - 63 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 08/11/19 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
85 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/11/19 19:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
55 - 72 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 08/11/19 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
75 - 43 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 08/11/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
70 - 49 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/11/19 21:45 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
83 - 60 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/11/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
84 - 74 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15/11/19 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
51 - 87 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/11/19 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
64 - 79 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/11/19 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
50 - 65 |
ΙΩΝΙΑΣ 17/11/19 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
54 - 59 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18/11/19 21:30 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
64 - 71 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 15/11/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
54 - 57 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 22/11/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
72 - 54 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/11/19 19:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
62 - 55 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/11/19 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
53 - 91 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/19 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
53 - 63 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 24/11/19 19:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
103 - 39 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
76 - 61 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22/11/19 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
64 - 73 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/11/19 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
64 - 71 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 29/11/19 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
67 - 77 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/19 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
62 - 52 |
ΙΩΝΙΑΣ 01/12/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
43 - 61 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 02/12/19 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
68 - 62 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/11/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
81 - 64 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/11/19 21:45 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
53 - 59 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/12/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
73 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/12/19 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
63 - 72 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/12/19 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
79 - 46 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/12/19 19:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
84 - 43 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 06/12/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
57 - 72 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 08/12/19 19:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
62 - 40 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
82 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/12/19 21:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
70 - 56 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13/12/19 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
49 - 64 |
ΙΩΝΙΑΣ 15/12/19 21:00 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
61 - 55 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 16/12/19 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
55 - 79 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/12/19 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
77 - 70 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/12/19 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
91 - 62 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13/12/19 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
63 - 89 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/12/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
71 - 75 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/12/19 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
63 - 71 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/12/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
82 - 58 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/12/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
81 - 74 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/12/19 19:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
80 - 71 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/12/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
65 - 71 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/12/19 19:00 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
70 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/01/20 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
66 - 46 |
ΙΩΝΙΑΣ 12/01/20 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
54 - 59 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 13/01/20 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
72 - 76 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/01/20 21:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
70 - 45 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/01/20 21:45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
76 - 88 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10/01/20 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
70 - 69 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/02/20 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
74 - 54 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/01/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
54 - 67 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/01/20 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
59 - 63 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/01/20 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
71 - 68 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/01/20 21:45 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
78 - 57 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17/01/20 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
68 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/01/20 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
49 - 82 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/01/20 19:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
70 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/01/20 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
87 - 64 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 24/01/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
75 - 85 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/01/20 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
51 - 71 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/01/20 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
48 - 56 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 24/01/20 21:30 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
87 - 70 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/01/20 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
77 - 64 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 24/01/20 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
40 - 74 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 31/01/20 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
83 - 41 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31/01/20 21:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
81 - 64 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31/01/20 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
68 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/02/20 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
57 - 63 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 02/02/20 19:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
81 - 65 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 31/01/20 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
59 - 45 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 03/02/20 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
67 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/02/20 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
58 - 79 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 07/02/20 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
54 - 98 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/02/20 21:00 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
80 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/02/20 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
48 - 57 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/02/20 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
47 - 53 |
ΙΩΝΙΑΣ 09/02/20 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
54 - 39 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 10/02/20 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
74 - 64 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14/02/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
84 - 71 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/02/20 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
50 - 54 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/02/20 19:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
87 - 59 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 14/02/20 21:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
80 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/02/20 19:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
54 - 94 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/02/20 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
88 - 47 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/02/20 21:45 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
68 - 75 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/02/20 21:30 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
68 - 59 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/02/20 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
61 - 86 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/02/20 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
92 - 98 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/02/20 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
58 - 65 |
ΙΩΝΙΑΣ 23/02/20 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
51 - 56 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 24/02/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
52 - 81 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/02/20 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/03/20 19:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
76 - 41 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 06/03/20 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
82 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/03/20 19:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
66 - 59 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/03/20 21:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
57 - 52 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 06/03/20 21:45 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
68 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/03/20 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
91 - 38 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 06/03/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/03/20 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13/03/20 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/03/20 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 15/03/20 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 16/03/20 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/03/20 21:30 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/03/20 21:45 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/03/20 19:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/03/20 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/03/20 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20/03/20 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/03/20 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/03/20 19:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/03/20 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27/03/20 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 27/03/20 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 29/03/20 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 30/03/20 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/03/20 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/03/20 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27/03/20 21:00 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/04/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/04/20 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/04/20 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 03/04/20 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/04/20 19:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 03/04/20 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/04/20 19:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/04/20 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 12/04/20 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 13/04/20 21:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/04/20 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/04/20 21:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10/04/20 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/04/20 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 24/04/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΟΛΥΜΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 26/04/20 19:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/04/20 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/04/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 24/04/20 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΓ. Γ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/04/20 19:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 24/04/20 21:30 |
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ Μ. ΜΠ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/09/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 76-77 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
27/09/19 | 21:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 62-54 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
28/09/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 56-43 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
29/09/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 69-79 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/09/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 61-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/09/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 81-71 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤ |
27/09/19 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 70-52 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/10/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 53-75 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
04/10/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 52-72 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
04/10/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 74-45 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
04/10/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 86-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
07/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 72-63 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
06/10/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 71-67 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/10/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 67-63 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/10/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 76-63 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
11/10/19 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 64-59 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 75-67 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
13/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 59-72 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
11/10/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 50-60 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
11/10/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 75-69 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
13/10/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 63-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/10/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 61-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
18/10/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 66-60 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 62-52 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
20/10/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 64-62 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
18/10/19 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 82-57 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
18/10/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 86-82 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
18/10/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 45-66 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/11/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 87-69 | ||
01/11/19 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 60-59 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
02/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 57-67 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
03/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 62-91 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
01/11/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 53-60 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
03/11/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 70-40 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
04/11/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 49-74 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 54-73 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
10/11/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 69-67 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
08/11/19 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 83-63 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
08/11/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 85-61 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
08/11/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 55-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
08/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 75-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
08/11/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 70-49 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/11/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 83-60 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/11/19 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 84-74 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
16/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 51-87 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
17/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 64-79 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
17/11/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 50-65 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/11/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 54-59 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
15/11/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 64-71 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/19 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 54-57 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
22/11/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 72-54 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΘΕΟΔ |
22/11/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 62-55 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
24/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 53-91 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
24/11/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 53-63 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
25/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 103-39 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
22/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 76-61 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/11/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 64-73 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
29/11/19 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 64-71 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
30/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 67-77 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
01/12/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 62-52 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΜΗΤΚΟΣ |
02/12/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 43-61 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
29/11/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 68-62 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
29/11/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 81-64 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 53-59 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
08/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 73-70 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
07/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 63-72 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/12/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 79-46 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
06/12/19 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 84-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
08/12/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 57-72 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
09/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 62-40 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 82-74 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
13/12/19 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 70-56 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
15/12/19 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 49-64 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΗΤΚΟΣ |
16/12/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 61-55 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13/12/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 55-79 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
13/12/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 77-70 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
13/12/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 91-62 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 63-89 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
20/12/19 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 71-75 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
22/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 63-71 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
20/12/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 82-58 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
20/12/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 81-74 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
20/12/19 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 80-71 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
22/12/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 65-71 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/01/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 70-59 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12/01/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 66-46 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΜΗΤΚΟΣ |
13/01/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 54-59 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
10/01/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 72-76 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/01/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 70-45 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
10/01/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 76-88 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
10/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 70-69 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 74-54 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/01/20 | 21:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 54-67 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
17/01/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 59-63 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
17/01/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 71-68 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
17/01/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 78-57 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
20/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 68-62 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
19/01/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 49-82 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 70-49 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
24/01/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 87-64 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
25/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 75-85 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
26/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 51-71 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
24/01/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 48-56 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
24/01/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 87-70 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
24/01/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 77-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/01/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 40-74 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
31/01/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 83-41 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
31/01/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 81-64 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
03/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 68-49 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
02/02/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 57-63 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
31/01/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 81-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
03/02/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 59-45 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 67-55 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
07/02/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 58-79 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
08/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 54-98 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
09/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 80-70 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
07/02/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 48-57 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
09/02/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 47-53 | ||
10/02/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 54-39 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/02/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 74-64 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
17/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 84-71 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
16/02/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 50-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
14/02/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 87-59 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
14/02/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 80-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
14/02/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 54-94 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
14/02/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 88-47 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/02/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 68-75 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/02/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 68-59 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
22/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 61-86 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
23/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 92-98 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
23/02/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 58-65 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
24/02/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 51-56 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
21/02/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 52-81 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||
06/03/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 76-41 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
06/03/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 82-50 | ||
06/03/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 66-59 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
06/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 57-52 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
09/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 68-49 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
06/03/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 91-38 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/03/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
14/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
15/03/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
22/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
22/03/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/03/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
29/03/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||
04/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
03/04/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
05/04/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 0-0 | ||
12/04/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/04/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | 0-0 | ||
26/04/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
25/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
26/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
24/04/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ | 0-0 |