| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
74 - 48 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/09/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
75 - 82 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 27/09/19 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
76 - 82 |
25ο Δημ.Σχολείο 27/09/19 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
44 - 53 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 30/09/19 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
71 - 52 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 26/09/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
75 - 67 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 27/09/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
84 - 46 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 27/09/19 21:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
62 - 65 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 04/10/19 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
83 - 78 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 03/10/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
76 - 61 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/10/19 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
48 - 34 |
25ο Δημ.Σχολείο 04/10/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
63 - 43 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/10/19 21:30 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
49 - 90 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 04/10/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
75 - 70 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 04/10/19 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
69 - 57 |
25ο Δημ.Σχολείο 13/10/19 20:00 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
64 - 59 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/10/19 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
53 - 60 |
25ο Δημ.Σχολείο 11/10/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
61 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/10/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
75 - 44 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/10/19 21:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
71 - 57 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/10/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
76 - 58 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/10/19 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
62 - 70 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/10/19 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
54 - 72 |
25ο Δημ.Σχολείο 18/10/19 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
82 - 72 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/10/19 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
49 - 72 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/10/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
54 - 77 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 18/10/19 21:45 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
93 - 86 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 18/10/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
56 - 74 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 17/10/19 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
72 - 39 |
25ο Δημ.Σχολείο 02/11/19 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
73 - 65 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/11/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
74 - 79 |
25ο Δημ.Σχολείο 01/11/19 21:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
54 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 04/11/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
99 - 82 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 31/10/19 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
64 - 58 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/11/19 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
56 - 53 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 01/11/19 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
79 - 78 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/11/19 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
48 - 85 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 08/11/19 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
65 - 52 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 08/11/19 21:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
80 - 61 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/11/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
70 - 47 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 07/11/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
56 - 47 |
25ο Δημ.Σχολείο 08/11/19 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
34 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/11/19 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
69 - 59 |
25ο Δημ.Σχολείο 16/11/19 17:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
70 - 51 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/11/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
67 - 73 |
25ο Δημ.Σχολείο 15/11/19 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
58 - 60 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/11/19 21:30 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
75 - 65 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/11/19 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
55 - 44 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/11/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
63 - 58 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 14/11/19 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
65 - 72 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/11/19 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
71 - 60 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/11/19 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
100 - 68 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 21/11/19 21:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
42 - 54 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 25/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
56 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/11/19 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
64 - 67 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/11/19 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
70 - 64 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/11/19 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
71 - 65 |
25ο Δημ.Σχολείο 30/11/19 17:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
65 - 64 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/11/19 21:30 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
77 - 60 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/11/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
66 - 60 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 29/11/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
60 - 76 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 29/11/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
67 - 62 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/11/19 21:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
65 - 53 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 02/12/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
57 - 58 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/12/19 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
61 - 77 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 09/12/19 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
72 - 75 |
25ο Δημ.Σχολείο 06/12/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
93 - 69 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 06/12/19 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
88 - 68 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 06/12/19 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
74 - 64 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/12/19 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
77 - 71 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/12/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
64 - 42 |
25ο Δημ.Σχολείο 14/12/19 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
84 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/12/19 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
64 - 55 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/12/19 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
56 - 71 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/12/19 21:30 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
48 - 70 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/12/19 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
57 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 16/12/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
64 - 51 |
25ο Δημ.Σχολείο 13/12/19 21:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
66 - 70 |
25ο Δημ.Σχολείο 20/12/19 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
103 - 64 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/12/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/12/19 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
77 - 57 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/12/19 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
78 - 68 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 20/12/19 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
88 - 58 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/12/19 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
63 - 69 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/12/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
58 - 50 |
25ο Δημ.Σχολείο 11/01/20 17:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
62 - 54 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/01/20 21:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
47 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 10/01/20 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
51 - 62 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 09/01/20 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
48 - 61 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/01/20 21:45 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
49 - 60 |
25ο Δημ.Σχολείο 10/01/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
69 - 67 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/01/20 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
63 - 69 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/01/20 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
39 - 65 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 17/01/20 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
56 - 66 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 16/01/20 21:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
60 - 58 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
70 - 65 |
25ο Δημ.Σχολείο 17/01/20 21:45 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
69 - 73 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/01/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
43 - 54 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17/01/20 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
64 - 58 |
25ο Δημ.Σχολείο 25/01/20 17:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
87 - 82 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/01/20 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
59 - 67 |
25ο Δημ.Σχολείο 24/01/20 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
45 - 46 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
54 - 56 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/01/20 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
86 - 44 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 24/01/20 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
68 - 65 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 24/01/20 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
55 - 75 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 30/01/20 21:00 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
55 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 03/02/20 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
66 - 53 |
25ο Δημ.Σχολείο 31/01/20 21:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
65 - 39 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 31/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
39 - 54 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 31/01/20 21:30 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
82 - 87 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 31/01/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
76 - 60 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 31/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
75 - 58 |
25ο Δημ.Σχολείο 08/02/20 17:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
79 - 61 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/02/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
60 - 78 |
25ο Δημ.Σχολείο 07/02/20 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
42 - 53 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/02/20 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
62 - 87 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/02/20 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
66 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 07/02/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
57 - 64 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 07/02/20 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
51 - 61 |
25ο Δημ.Σχολείο 14/02/20 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
68 - 63 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 14/02/20 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
60 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/02/20 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
51 - 47 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 14/02/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
68 - 62 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 14/02/20 21:30 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
75 - 76 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/02/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
68 - 76 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/02/20 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
64 - 57 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/02/20 17:15 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
85 - 48 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/02/20 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
50 - 69 |
25ο Δημ.Σχολείο 21/02/20 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
52 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/02/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
58 - 62 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/02/20 21:45 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
75 - 51 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 21/02/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
55 - 51 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 27/02/20 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
43 - 62 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/03/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
60 - 54 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 06/03/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
75 - 66 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 06/03/20 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
69 - 51 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/03/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
46 - 49 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 09/03/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
72 - 64 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/03/20 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
77 - 80 |
25ο Δημ.Σχολείο 06/03/20 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 14/03/20 17:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/03/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 13/03/20 21:45 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/03/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/03/20 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/03/20 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 16/03/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 20/03/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/03/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/03/20 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 20/03/20 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/03/20 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/03/20 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/03/20 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 27/03/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/03/20 21:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 27/03/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 26/03/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 30/03/20 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 27/03/20 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 06/04/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 03/04/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/04/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 02/04/20 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 03/04/20 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 03/04/20 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 03/04/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/04/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 10/04/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 09/04/20 21:00 |
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/04/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 10/04/20 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/04/20 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/04/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/04/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 24/04/20 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/04/20 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΓ ΔΗ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/04/20 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 24/04/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 24/04/20 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 20:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 74-48 | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
27/09/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 75-82 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
27/09/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 76-82 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
30/09/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΟΝΘ | 44-53 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
26/09/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 71-52 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
27/09/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 75-67 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
27/09/19 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 84-46 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/10/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 62-65 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
03/10/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 83-78 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
07/10/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 76-61 | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
04/10/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 48-34 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
04/10/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 63-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
04/10/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 49-90 | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
04/10/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 75-70 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 20:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 69-57 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
11/10/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΕΟΝΘ | 64-59 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
11/10/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 53-60 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
14/10/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 61-67 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
10/10/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 75-44 | ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
11/10/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 71-57 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
11/10/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 76-58 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 62-70 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
18/10/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 54-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
18/10/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 82-72 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
18/10/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 49-72 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
18/10/19 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 54-77 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/10/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 93-86 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
17/10/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 56-74 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 72-39 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
01/11/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 73-65 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
01/11/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 74-79 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
04/11/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 54-66 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
31/10/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 99-82 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
01/11/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 64-58 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
01/11/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΕΟΝΘ | 56-53 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 79-78 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
08/11/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 48-85 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
08/11/19 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 65-52 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
08/11/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 80-61 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
07/11/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 70-47 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
08/11/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 56-47 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
11/11/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 34-56 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 69-59 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
15/11/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 70-51 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
15/11/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 67-73 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
18/11/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 58-60 | ||
15/11/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΕΟΝΘ | 75-65 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
15/11/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 55-44 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
14/11/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 63-58 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/19 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 65-72 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
22/11/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 71-60 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
21/11/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 100-68 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
25/11/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 42-54 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
22/11/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 56-65 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
22/11/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 64-67 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
22/11/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΕΟΝΘ | 70-64 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 71-65 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
29/11/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 65-64 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
29/11/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 77-60 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
29/11/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 66-60 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
29/11/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 60-76 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
28/11/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 67-62 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
02/12/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 65-53 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 57-58 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
09/12/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 61-77 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
06/12/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 72-75 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
06/12/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 93-69 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
06/12/19 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 88-68 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
06/12/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΕΟΝΘ | 74-64 | ||
06/12/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 77-71 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 64-42 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
13/12/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 84-58 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
13/12/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 64-55 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
13/12/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 56-71 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
12/12/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 48-70 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
16/12/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 57-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
13/12/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 64-51 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 66-70 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/12/19 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 103-64 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
23/12/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
19/12/19 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 77-57 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/12/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΕΟΝΘ | 78-68 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
20/12/19 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 88-58 | ||
20/12/19 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 63-69 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 58-50 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
10/01/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 62-54 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
10/01/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 47-57 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
09/01/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 51-62 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
13/01/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 48-61 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10/01/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 49-60 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
10/01/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 69-67 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/01/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 63-69 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
17/01/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 39-65 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
16/01/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 56-66 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/01/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 60-58 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
17/01/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 70-65 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
17/01/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 69-73 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
17/01/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 43-54 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 64-58 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
24/01/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 87-82 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
24/01/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΕΟΝΘ | 59-67 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
27/01/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 45-46 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
23/01/20 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 54-56 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
24/01/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 86-44 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
24/01/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 68-65 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 55-75 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
03/02/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 55-63 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
31/01/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 66-53 | ||
31/01/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 65-39 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
31/01/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 39-54 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
31/01/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 82-87 | ||
31/01/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 76-60 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΕΟΝΘ | 75-58 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
07/02/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 79-61 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
07/02/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 60-78 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
10/02/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 42-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
06/02/20 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 62-87 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
07/02/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 66-77 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
07/02/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 57-64 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/02/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 51-61 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
14/02/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 68-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
14/02/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 60-65 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
14/02/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 51-47 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
14/02/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 68-62 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
13/02/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 75-76 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
17/02/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 68-76 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/02/20 | 17:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 64-57 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
21/02/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 85-48 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
21/02/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 50-69 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
24/02/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 52-63 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
27/02/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 58-62 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
21/02/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 75-51 | ||
27/02/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΕΟΝΘ | 55-51 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 43-62 | ||
06/03/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 60-54 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
06/03/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 75-66 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
05/03/20 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 69-51 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
09/03/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 46-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
06/03/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 72-64 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/03/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 77-80 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/03/20 | 17:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
12/03/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
19/03/20 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΕΟΝΘ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||||
27/03/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
26/03/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||
02/04/20 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΕΟΝΘ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 0-0 | ||||
10/04/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||
09/04/20 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/04/20 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 0-0 | ||
23/04/20 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΕΟΝΘ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 0-0 |