| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
37 - 79 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/09/19 15:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
75 - 43 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/09/19 21:45 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
59 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/09/19 21:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
42 - 74 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 27/09/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
66 - 69 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 27/09/19 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
36 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/09/19 16:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
44 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/09/19 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
61 - 52 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 06/10/19 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
64 - 74 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/10/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
76 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/10/19 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
62 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/10/19 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
49 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/10/19 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
63 - 44 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/10/19 21:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
73 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/10/19 21:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
55 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/10/19 15:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
56 - 74 |
ΘΕΡΜΗΣ 11/10/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
75 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/10/19 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
61 - 46 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 11/10/19 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
58 - 65 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 11/10/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
61 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/10/19 16:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
68 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/10/19 21:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
64 - 40 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/10/19 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
44 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/10/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
52 - 43 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/10/19 19:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
61 - 45 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/10/19 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
69 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/11/19 21:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
50 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/10/19 16:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
75 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/10/19 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
52 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/11/19 15:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
47 - 53 |
ΘΕΡΜΗΣ 01/11/19 21:45 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
59 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/11/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
62 - 83 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 01/11/19 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
63 - 58 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 01/11/19 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
70 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/11/19 21:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
48 - 80 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 03/11/19 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
75 - 40 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/11/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
43 - 50 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/11/19 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
65 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/11/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
65 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/11/19 16:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
65 - 73 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 08/11/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
71 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 11/11/19 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
81 - 59 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/11/19 21:45 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
47 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/11/19 15:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
68 - 50 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/11/19 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
70 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/11/19 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
43 - 60 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/11/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
66 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/11/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
62 - 73 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 17/11/19 16:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
66 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/11/19 20:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
63 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/11/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
56 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/11/19 16:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
72 - 53 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 22/11/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
40 - 52 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/11/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
65 - 50 |
ΘΕΡΜΗΣ 26/11/19 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
74 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/11/19 19:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
79 - 83 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 25/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 01/12/19 15:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
47 - 38 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/11/19 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
58 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/12/19 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
46 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/12/19 21:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
67 - 68 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 01/12/19 16:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
62 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28/11/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
57 - 62 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/11/19 21:45 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
20 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 06/12/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
37 - 64 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 06/12/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
62 - 74 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/12/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
64 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/12/19 16:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
69 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/12/19 21:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
42 - 50 |
ΘΕΡΜΗΣ 10/12/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
55 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/12/19 19:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/12/19 15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
63 - 51 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/12/19 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
53 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/12/19 21:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
69 - 64 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/12/19 16:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
56 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/12/19 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
62 - 59 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/12/19 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
48 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/12/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
20 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/12/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
49 - 59 |
ΘΕΡΜΗΣ 20/12/19 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
51 - 64 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20/12/19 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
63 - 62 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 20/12/19 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
43 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/12/19 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
63 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/12/19 21:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
63 - 46 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/01/20 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/01/20 15:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
53 - 41 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/01/20 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
78 - 68 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 12/01/20 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
68 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/01/20 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
71 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/01/20 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
65 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/01/20 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
67 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/01/20 19:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/01/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
53 - 79 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/01/20 16:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
65 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/01/20 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
71 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 17/01/20 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
45 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 20/01/20 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
52 - 49 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/01/20 19:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
70 - 67 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/01/20 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 26/01/20 15:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
67 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 24/01/20 21:45 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 59 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
52 - 71 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14/02/20 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
57 - 63 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 24/01/20 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
37 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/01/20 16:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
42 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/01/20 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
20 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
53 - 50 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 31/01/20 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
54 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/02/20 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
53 - 21 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 31/01/20 19:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
75 - 40 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/02/20 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
60 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/02/20 21:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
55 - 79 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 02/02/20 16:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/02/20 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
52 - 42 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/02/20 21:45 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
65 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/02/20 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
46 - 66 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 07/02/20 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
56 - 60 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/02/20 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
60 - 32 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/02/20 21:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
68 - 74 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 09/02/20 16:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/02/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
52 - 46 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/02/20 19:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
49 - 40 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/02/20 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
60 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/02/20 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
59 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/02/20 16:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
81 - 83 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/02/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
73 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/02/20 21:45 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/02/20 15:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
61 - 44 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/02/20 21:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
43 - 48 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/02/20 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
54 - 56 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 21/02/20 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
59 - 42 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/02/20 21:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
54 - 66 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 23/02/20 16:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
69 - 85 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/02/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
20 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 10/03/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
51 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/03/20 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
66 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/03/20 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
71 - 60 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 06/03/20 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
57 - 36 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/03/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
85 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/03/20 19:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
86 - 91 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/03/20 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/03/20 15:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/03/20 21:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/03/20 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/03/20 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/03/20 16:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/03/20 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/03/20 21:45 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/03/20 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 20/03/20 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20/03/20 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/03/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/03/20 21:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 24/03/20 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/03/20 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/03/20 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/03/20 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/03/20 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 29/03/20 16:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/03/20 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 27/03/20 21:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 30/03/20 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 03/04/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/04/20 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/04/20 19:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 03/04/20 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/04/20 16:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/04/20 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/04/20 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/04/20 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/04/20 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 12/04/20 16:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/04/20 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/04/20 21:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/04/20 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/04/20 19:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 24/04/20 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 28/04/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/04/20 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 24/04/20 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 24/04/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/04/20 16:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/04/20 21:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 37-79 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
27/09/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 75-43 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
30/09/19 | 21:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 59-52 | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
27/09/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 42-74 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
27/09/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 66-69 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
29/09/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 36-66 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
29/09/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 44-51 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/19 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 61-52 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
03/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 64-74 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
04/10/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 76-61 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
07/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 62-48 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
04/10/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 49-68 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
08/10/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 63-44 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/10/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 73-67 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 55-65 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
11/10/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 56-74 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
14/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 75-70 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
11/10/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 61-46 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
11/10/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 58-65 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
13/10/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 61-68 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
13/10/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 68-37 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/10/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 64-40 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
21/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 44-56 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
18/10/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 52-43 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
22/10/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 61-45 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
04/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 69-64 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/10/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 50-60 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
17/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 75-71 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 52-60 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
01/11/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 47-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
04/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 59-64 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
01/11/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 62-83 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
01/11/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 63-58 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
03/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 70-54 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
03/11/19 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 48-80 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 75-40 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
12/11/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 43-50 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
10/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 65-66 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
10/11/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 65-73 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
08/11/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 65-73 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
11/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 71-58 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
08/11/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 81-59 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 47-63 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
15/11/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 68-50 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
18/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 70-80 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
15/11/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 43-60 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
17/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 66-62 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
17/11/19 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 62-73 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
16/11/19 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 66-71 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 63-52 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
24/11/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 56-66 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/11/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 72-53 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/11/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 40-52 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
26/11/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 65-50 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 74-65 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
25/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 79-83 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 0-20 | ||
29/11/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 47-38 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
02/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 58-44 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
01/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 46-60 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
01/12/19 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 67-68 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
28/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 62-66 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
29/11/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 57-62 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 20-0 | ||
06/12/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 37-64 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
09/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 62-74 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
08/12/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 64-66 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
08/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 69-57 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
10/12/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 42-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
06/12/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 55-47 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 0-20 | ||
13/12/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 63-51 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
15/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 53-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
15/12/19 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 69-64 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
12/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 56-57 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
13/12/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 62-59 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
16/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 48-55 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 20-0 | ||
20/12/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 49-59 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
20/12/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 51-64 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
20/12/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 63-62 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
22/12/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 43-69 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
22/12/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 63-59 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
07/01/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 63-46 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-20 | ||
12/01/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 53-41 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
12/01/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 78-68 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
09/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 68-51 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10/01/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 71-61 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΠΙΠΛΙΟΣ Π |
13/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 65-53 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
10/01/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 67-62 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 20-0 | ||
19/01/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 53-79 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
19/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 65-63 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
17/01/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 71-56 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
20/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 45-63 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
17/01/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 52-49 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
21/01/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 70-67 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 0-20 | ||
24/01/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 67-58 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
23/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 57-59 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
14/02/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 52-71 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
24/01/20 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 57-63 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
26/01/20 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 37-63 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
26/01/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 42-53 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 20-0 | ||
31/01/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 53-50 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
03/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 54-65 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
31/01/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 53-21 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
04/02/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 75-40 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
02/02/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 60-58 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
02/02/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 55-79 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-20 | ||
07/02/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 52-42 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
10/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 65-73 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
07/02/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 46-66 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
07/02/20 | 21:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 56-60 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
09/02/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 60-32 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
09/02/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 68-74 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 20-0 | ||
14/02/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 52-46 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
18/02/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 49-40 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
16/02/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 60-61 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
16/02/20 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 59-76 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 81-83 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
14/02/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 73-46 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 0-20 | ||
21/02/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 61-44 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
24/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 43-48 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
21/02/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 54-56 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
23/02/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 59-42 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
23/02/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 54-66 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
22/02/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 69-85 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/03/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 20-0 | ||
08/03/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 51-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
08/03/20 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 66-67 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
06/03/20 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 71-60 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
06/03/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 57-36 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
06/03/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 85-53 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
09/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 86-91 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 0-0 | ||
15/03/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 0-0 | ||
15/03/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
12/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/03/20 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
22/03/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
24/03/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
20/03/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 0-0 | ||
29/03/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-0 | ||
29/03/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 0-0 | ||
26/03/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
03/04/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
05/04/20 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
05/04/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||
07/04/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-0 | ||
12/04/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
12/04/20 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 0-0 | ||
09/04/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 0-0 | ||
10/04/20 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/04/20 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
28/04/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||
26/04/20 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
26/04/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 0-0 |