| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
20 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 27/09/19 21:45 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
60 - 47 |
25ο Δημ.Σχολείο 01/10/19 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
50 - 78 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/09/19 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
61 - 71 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/09/19 20:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
61 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/09/19 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
83 - 63 |
Χ.Α.Ν.Θ. 29/09/19 21:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
51 - 57 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/10/19 18:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
71 - 60 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 06/10/19 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
65 - 68 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/10/19 20:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
59 - 58 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/10/19 20:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
51 - 55 |
ΔΡΥΜΟΥ 02/10/19 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 04/10/19 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
77 - 64 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 11/10/19 21:45 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
66 - 69 |
25ο Δημ.Σχολείο 15/10/19 21:45 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
40 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/10/19 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
47 - 64 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/10/19 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
63 - 48 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/10/19 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/10/19 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
76 - 73 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/10/19 20:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
40 - 50 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/10/19 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
70 - 69 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/10/19 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
46 - 57 |
ΔΡΥΜΟΥ 16/10/19 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
20 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/10/19 20:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
69 - 64 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/10/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
73 - 72 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 01/11/19 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
62 - 66 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/10/19 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
64 - 56 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/11/19 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
68 - 64 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/11/19 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 01/11/19 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
50 - 60 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/11/19 18:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
63 - 58 |
ΔΡΥΜΟΥ 08/11/19 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
50 - 48 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/11/19 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10/11/19 21:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
86 - 44 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/11/19 20:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
46 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/11/19 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
71 - 66 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/11/19 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
65 - 57 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15/11/19 21:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
71 - 55 |
25ο Δημ.Σχολείο 19/11/19 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
57 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/11/19 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 15/11/19 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
53 - 62 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16/11/19 18:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
66 - 65 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17/11/19 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
55 - 51 |
Χ.Α.Ν.Θ. 24/11/19 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
67 - 50 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/11/19 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 25/11/19 20:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
71 - 58 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/11/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
69 - 59 |
ΔΡΥΜΟΥ 22/11/19 21:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
56 - 69 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/11/19 20:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
50 - 67 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 29/11/19 21:45 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
69 - 61 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/11/19 20:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 29/11/19 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
51 - 84 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/11/19 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
50 - 49 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 01/12/19 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
73 - 67 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/12/19 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
47 - 61 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/12/19 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/12/19 20:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
64 - 41 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/12/19 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
52 - 41 |
Χ.Α.Ν.Θ. 08/12/19 21:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
61 - 72 |
ΔΡΥΜΟΥ 04/12/19 21:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
47 - 46 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/12/19 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
59 - 53 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/12/19 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
60 - 50 |
25ο Δημ.Σχολείο 17/12/19 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 13/12/19 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
54 - 52 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 15/12/19 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
70 - 58 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/12/19 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
55 - 60 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/12/19 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
65 - 69 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/12/19 20:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
20 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 07/01/20 21:45 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
48 - 49 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/12/19 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
69 - 65 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/12/19 20:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
49 - 51 |
Χ.Α.Ν.Θ. 22/12/19 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
51 - 50 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/12/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
67 - 58 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10/01/20 21:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/01/20 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
56 - 69 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/01/20 18:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
64 - 47 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/01/20 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
69 - 77 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/01/20 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
52 - 38 |
ΔΡΥΜΟΥ 10/01/20 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17/01/20 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
56 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/01/20 18:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
58 - 60 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 19/01/20 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
64 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/01/20 20:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
59 - 69 |
ΔΡΥΜΟΥ 17/01/20 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
68 - 61 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/01/20 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
54 - 50 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 24/01/20 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
55 - 53 |
25ο Δημ.Σχολείο 28/01/20 21:45 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
57 - 67 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/01/20 20:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
62 - 49 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/01/20 20:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
61 - 51 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/01/20 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
20 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 26/01/20 21:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
60 - 64 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 02/02/20 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
78 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/02/20 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
67 - 64 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 31/01/20 20:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
70 - 60 |
ΔΡΥΜΟΥ 31/01/20 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
56 - 55 |
Χ.Α.Ν.Θ. 02/02/20 21:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
20 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/02/20 18:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
70 - 61 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 07/02/20 21:45 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
55 - 69 |
25ο Δημ.Σχολείο 18/02/20 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
46 - 49 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/02/20 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
47 - 51 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/02/20 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 20 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 07/02/20 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
65 - 76 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/02/20 18:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
46 - 48 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 08/03/20 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
61 - 62 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/02/20 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
56 - 45 |
ΔΡΥΜΟΥ 12/02/20 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
61 - 46 |
Χ.Α.Ν.Θ. 16/02/20 17:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
20 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16/02/20 21:30 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
73 - 46 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 17/02/20 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
62 - 38 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 21/02/20 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
61 - 39 |
25ο Δημ.Σχολείο 25/02/20 21:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
45 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/02/20 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
61 - 66 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/02/20 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
52 - 56 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/02/20 18:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
53 - 63 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 24/02/20 21:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
49 - 57 |
ΔΡΥΜΟΥ 04/03/20 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
44 - 65 |
Χ.Α.Ν.Θ. 08/03/20 21:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
61 - 57 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/03/20 20:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/03/20 20:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
62 - 58 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/03/20 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
60 - 46 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/03/20 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/03/20 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 17/03/20 21:45 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 13/03/20 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 14/03/20 18:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 15/03/20 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/03/20 20:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/03/20 20:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/03/20 20:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/03/20 20:00 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 22/03/20 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/03/20 21:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/03/20 21:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 31/03/20 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 27/03/20 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 28/03/20 18:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 29/03/20 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/03/20 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/03/20 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/04/20 20:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/04/20 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/04/20 21:30 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/04/20 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 05/04/20 21:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/04/20 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10/04/20 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/04/20 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/04/20 18:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/04/20 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/04/20 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 10/04/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 24/04/20 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/04/20 21:30 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/04/20 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/04/20 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/04/20 20:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 26/04/20 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/09/19 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
01/10/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 60-47 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
27/09/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 50-78 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
30/09/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 61-71 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||||
26/09/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 61-53 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
29/09/19 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 83-63 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 51-57 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
06/10/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 71-60 | ||
07/10/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 65-68 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
04/10/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 59-58 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
02/10/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 51-55 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
04/10/19 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-20 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/10/19 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 77-64 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
15/10/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 66-69 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
11/10/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 40-62 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
14/10/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 47-64 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||||
10/10/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 63-48 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
11/10/19 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-20 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 76-73 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
18/10/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 40-50 | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
18/10/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 70-69 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
16/10/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 46-57 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
17/10/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
20/10/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 69-64 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/11/19 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 73-72 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
29/10/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 62-66 | ||
01/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 64-56 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙ |
04/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 68-64 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||||
01/11/19 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-20 | |||
02/11/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 50-60 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 63-58 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
06/11/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 50-48 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
10/11/19 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
07/11/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 86-44 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 0-0 | ||||
08/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 46-57 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
11/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 71-66 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/11/19 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 65-57 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
19/11/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 71-55 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
15/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 57-70 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
15/11/19 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΠΕΡΑ ΑΣ | 0-20 | |||
16/11/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 53-62 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
17/11/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 66-65 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/19 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 55-51 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
21/11/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 67-50 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||||
25/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
20/11/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 71-58 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/11/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 69-59 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
22/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 56-69 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/11/19 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 50-67 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
29/11/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 69-61 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
29/11/19 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-20 | |||
30/11/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 51-84 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
01/12/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 50-49 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
02/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 73-67 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||||
09/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 47-61 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
06/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
05/12/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 64-41 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
08/12/19 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 52-41 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
04/12/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 61-72 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/12/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 47-46 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/19 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 59-53 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
17/12/19 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 60-50 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
13/12/19 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-20 | |||
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
15/12/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 54-52 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
16/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 70-58 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
13/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 55-60 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 65-69 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
07/01/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
23/12/19 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 48-49 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||||
19/12/19 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 69-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
22/12/19 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 49-51 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
18/12/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 51-50 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/01/20 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 67-58 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
10/01/20 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-20 | |||
11/01/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 56-69 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
12/01/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 64-47 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
10/01/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 69-77 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/01/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 52-38 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/01/20 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-20 | |||
18/01/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 56-58 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
19/01/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 58-60 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
20/01/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 64-57 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
17/01/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 59-69 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
15/01/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 68-61 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/20 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 54-50 | ||
28/01/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 55-53 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
24/01/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 57-67 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
27/01/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 62-49 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||||
30/01/20 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 61-51 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
26/01/20 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 60-64 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
03/02/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 78-70 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
31/01/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 67-64 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
31/01/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 70-60 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
02/02/20 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 56-55 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
01/02/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/20 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΠΕΡΑ ΑΣ | 70-61 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
18/02/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 55-69 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
07/02/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 46-49 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/02/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 47-51 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||||
07/02/20 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-20 | |||
08/02/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 65-76 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/20 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 46-48 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
14/02/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 61-62 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
12/02/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 56-45 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
16/02/20 | 17:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 61-46 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
16/02/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
17/02/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 73-46 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/02/20 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 62-38 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
25/02/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 61-39 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
21/02/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 45-70 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
24/02/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 61-66 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/02/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 52-56 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
24/02/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 53-63 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 49-57 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | |
08/03/20 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 44-65 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
05/03/20 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 61-57 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||||
09/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 20-0 | ||
06/03/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 62-58 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
06/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 60-46 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/03/20 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
17/03/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/03/20 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | |||
14/03/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
15/03/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
16/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/20 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
23/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
20/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 0-0 | ||
22/03/20 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
18/03/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
31/03/20 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
27/03/20 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | |||
28/03/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
29/03/20 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
30/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||
03/04/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
02/04/20 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
05/04/20 | 21:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 0-0 | ||
01/04/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/20 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
10/04/20 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | |||
11/04/20 | 18:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/04/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
10/04/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/04/20 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||
29/04/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 0-0 | ||
24/04/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
27/04/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΕΡΑ ΑΣ | 0-0 | ||||
23/04/20 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
26/04/20 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 |