| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
47 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/09/19 19:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
72 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/09/19 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
51 - 67 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 27/09/19 20:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
60 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 27/09/19 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
66 - 71 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/09/19 20:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
68 - 46 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/09/19 21:45 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
45 - 63 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 06/10/19 20:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
53 - 36 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/10/19 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
50 - 66 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/10/19 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/10/19 21:45 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
37 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/10/19 19:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
54 - 64 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/10/19 20:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
64 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/10/19 19:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
62 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/10/19 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
58 - 77 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/10/19 20:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
46 - 62 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/10/19 20:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
59 - 67 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 13/10/19 20:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
70 - 41 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/10/19 20:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
40 - 75 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/10/19 21:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
80 - 64 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/10/19 21:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/10/19 19:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
65 - 47 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/10/19 21:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
35 - 61 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 20/10/19 20:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
76 - 48 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/10/19 20:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
67 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/11/19 19:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
43 - 35 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 01/11/19 20:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
43 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/11/19 21:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
60 - 50 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 03/11/19 20:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
70 - 53 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/11/19 20:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
52 - 70 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 03/11/19 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
49 - 42 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/11/19 19:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
57 - 63 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/11/19 21:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
54 - 50 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 10/11/19 20:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
61 - 46 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/11/19 20:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
85 - 28 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/11/19 21:45 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
58 - 67 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 08/11/19 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
70 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/11/19 20:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
61 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/11/19 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
61 - 64 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 15/11/19 20:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
51 - 49 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/11/19 21:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
43 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/11/19 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
76 - 70 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/11/19 20:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
66 - 81 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/11/19 21:45 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
70 - 60 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 24/11/19 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
61 - 64 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/11/19 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
39 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/11/19 21:45 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
70 - 43 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/11/19 19:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
82 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/11/19 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
85 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 01/12/19 19:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
65 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/12/19 21:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
55 - 37 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 29/11/19 20:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
83 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/11/19 20:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
67 - 74 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 01/12/19 20:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 01/12/19 20:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
49 - 58 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 08/12/19 20:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
45 - 37 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/12/19 21:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
58 - 67 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/12/19 20:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
65 - 55 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 08/12/19 20:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
76 - 68 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/12/19 21:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
52 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/12/19 19:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/12/19 19:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
76 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/12/19 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
63 - 59 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/12/19 20:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/12/19 20:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
61 - 64 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/12/19 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
70 - 63 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/12/19 18:35 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
50 - 61 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/12/19 20:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/01/19 20:15 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
68 - 34 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/12/19 21:45 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
73 - 70 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/12/19 20:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
52 - 51 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 22/12/19 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
67 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/12/19 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
74 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/01/20 19:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
53 - 49 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/01/20 20:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
45 - 74 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 12/01/20 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
63 - 55 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/01/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
64 - 65 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 10/01/20 21:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
71 - 84 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/01/20 18:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
57 - 71 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/01/20 20:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
59 - 69 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/01/20 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
55 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 19/01/20 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
56 - 43 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 17/01/20 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
65 - 58 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/01/20 21:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
64 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/01/20 19:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
79 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 26/01/20 19:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
72 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/01/20 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
56 - 50 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 24/01/20 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
54 - 79 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 24/01/20 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
66 - 48 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 26/01/20 20:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
54 - 61 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 24/01/20 21:45 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 02/02/20 20:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
47 - 65 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 31/01/20 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
75 - 72 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/01/20 21:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
51 - 41 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/02/20 19:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
66 - 57 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 31/01/20 21:45 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
46 - 69 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 02/02/20 20:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
78 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/02/20 19:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
55 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/02/20 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
38 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 07/02/20 21:45 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
48 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 09/02/20 20:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
68 - 54 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/02/20 20:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
50 - 76 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 09/02/20 20:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
65 - 77 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 13/02/20 21:45 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
63 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/02/20 19:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
61 - 48 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/02/20 21:45 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
64 - 53 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 16/02/20 20:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
54 - 45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 16/02/20 20:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
72 - 29 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14/02/20 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
57 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/02/20 21:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
55 - 54 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/02/20 20:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
42 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/02/20 21:45 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
57 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/02/20 20:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
42 - 69 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 23/02/20 20:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
63 - 71 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/02/20 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
68 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/03/20 19:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
62 - 48 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/03/20 21:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
68 - 54 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 08/03/20 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 08/03/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
40 - 48 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 06/03/20 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
50 - 60 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/03/20 21:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/03/20 19:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/03/20 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 13/03/20 20:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/03/20 20:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/03/20 20:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/03/20 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 22/03/20 20:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/03/20 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/03/20 21:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/03/20 21:45 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/03/20 21:45 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/03/20 19:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/03/20 19:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/03/20 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28/03/20 20:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 29/03/20 20:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/03/20 20:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 27/03/20 21:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 03/04/20 21:45 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/04/20 20:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 05/04/20 20:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 05/04/20 20:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 03/04/20 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/04/20 19:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/04/20 19:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/04/20 20:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 12/04/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/04/20 20:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 10/04/20 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/04/20 21:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/04/20 21:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/04/20 19:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 24/04/20 20:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 24/04/20 21:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 26/04/20 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 26/04/20 20:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 47-55 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
30/09/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 72-38 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
27/09/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 51-67 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
27/09/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 60-55 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
29/09/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 66-71 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
27/09/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 68-46 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 45-63 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/10/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 53-36 | ||
04/10/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 50-66 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
03/10/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||||
06/10/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 37-48 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
05/10/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 54-64 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 64-60 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
14/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 62-50 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
11/10/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 58-77 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/10/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 46-62 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13/10/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 59-67 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
12/10/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΜΑΜΟΥΘ | 70-41 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/10/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 40-75 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
17/10/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 80-64 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||||
20/10/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
18/10/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 65-47 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
20/10/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 35-61 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
20/10/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 76-48 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 67-71 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
01/11/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 43-35 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
01/11/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 43-56 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
03/11/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 60-50 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
02/11/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 70-53 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
03/11/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 52-70 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 0-0 | ||||
10/11/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 49-42 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
08/11/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 57-63 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
10/11/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 54-50 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
10/11/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 61-46 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
07/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 85-28 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
08/11/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 58-67 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/11/19 | 20:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 70-50 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
18/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 61-65 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
15/11/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 61-64 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
15/11/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 51-49 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
16/11/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 43-46 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
17/11/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 76-70 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 66-81 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
24/11/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 70-60 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
24/11/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 61-64 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
22/11/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 39-61 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
24/11/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΜΑΜΟΥΘ | 70-43 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||||
23/11/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 82-62 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 85-66 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
02/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 65-63 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗ |
29/11/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 55-37 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
30/11/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 83-61 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
01/12/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 67-74 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
01/12/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 0-0 | ||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 49-58 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/12/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 45-37 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
06/12/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 58-67 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
08/12/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΜΑΜΟΥΘ | 65-55 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
06/12/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 76-68 | ||
08/12/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 52-46 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
16/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 76-58 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
15/12/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 63-59 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
15/12/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 0-0 | ||
13/12/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 61-64 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/12/19 | 18:35 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 70-63 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/19 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 50-61 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
28/01/19 | 20:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 0-20 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
20/12/19 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 68-34 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
29/12/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 73-70 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
22/12/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 52-51 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
20/12/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 67-77 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 74-55 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
11/01/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 53-49 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | |
12/01/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 45-74 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
12/01/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 63-55 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
10/01/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 64-65 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
12/01/20 | 18:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 71-84 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 57-71 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
19/01/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 59-69 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
19/01/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 55-63 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
17/01/20 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 56-43 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
16/01/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 65-58 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 0-0 | ||||
19/01/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 64-81 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΜΑΜΟΥΘ | 79-37 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
27/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 72-58 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
24/01/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 56-50 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
24/01/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 54-79 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
26/01/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 66-48 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
24/01/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 54-61 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 0-0 | ||
31/01/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 47-65 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
30/01/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 75-72 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
02/02/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 51-41 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
31/01/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 66-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
02/02/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 46-69 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 78-62 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
10/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 55-62 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
07/02/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 38-63 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
09/02/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 48-65 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
08/02/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 68-54 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
09/02/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 50-76 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 65-77 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||||
16/02/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 63-56 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
14/02/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 61-48 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
16/02/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 64-53 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
16/02/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 54-45 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
14/02/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 72-29 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
24/02/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 57-61 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
21/02/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 55-54 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
21/02/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 42-52 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
22/02/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 57-56 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
23/02/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 42-69 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
23/02/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 63-71 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 68-66 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
06/03/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 62-48 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
08/03/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 68-54 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
08/03/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
06/03/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 40-48 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||||
05/03/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 50-60 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 0-0 | ||
13/03/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
14/03/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
15/03/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 0-0 | ||
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/03/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/03/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 0-0 | ||
22/03/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
19/03/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 0-0 | ||
20/03/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
22/03/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
28/03/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
29/03/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 0-0 | ||
29/03/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
27/03/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 0-0 | ||
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 0-0 | ||
03/04/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 0-0 | ||||
05/04/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
05/04/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
05/04/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/20 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
11/04/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
12/04/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΜΑΜΟΥΘ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
12/04/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
10/04/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 0-0 | ||
09/04/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 0-0 | ||||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/04/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 0-0 | ||
26/04/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 0-0 | ||
24/04/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
26/04/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
26/04/20 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 |