| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
35 - 91 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/09/19 17:45 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
67 - 83 |
Π.Α.Ο.Κ. 28/09/19 12:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
68 - 37 |
ΠΕΥΚΩΝ 28/09/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
77 - 47 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 02/10/19 18:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
46 - 75 |
ΘΕΡΜΗΣ 28/09/19 15:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
91 - 22 |
Χ.Α.Ν.Θ. 05/10/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
42 - 88 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/10/19 18:45 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
71 - 56 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 05/10/19 17:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
59 - 75 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 05/10/19 17:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
86 - 38 |
Α.Α.Μ.Θ. 05/10/19 19:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
41 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/10/19 17:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
61 - 69 |
Π.Α.Ο.Κ. 31/10/19 20:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
41 - 64 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/10/19 21:30 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
80 - 31 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 12/10/19 16:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
76 - 63 |
Α.Α.Μ.Θ. 12/10/19 19:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
130 - 44 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19/10/19 17:00 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
58 - 77 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 19/10/19 17:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
58 - 61 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/10/19 15:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
65 - 62 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19/10/19 18:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
45 - 94 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19/10/19 18:45 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
27 - 72 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/11/19 17:45 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
89 - 63 |
Π.Α.Ο.Κ. 02/11/19 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
34 - 58 |
ΠΕΥΚΩΝ 02/11/19 21:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
75 - 32 |
Α.Α.Μ.Θ. 02/11/19 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
93 - 84 |
Χ.Α.Ν.Θ. 13/11/19 20:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
61 - 43 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/11/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
62 - 66 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 09/11/19 16:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
54 - 79 |
ΠΕΥΚΩΝ 09/11/19 21:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
66 - 74 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09/11/19 17:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
75 - 50 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/11/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
50 - 85 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/11/19 17:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
65 - 40 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/11/19 12:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
91 - 75 |
Α.Α.Μ.Θ. 18/11/19 19:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
73 - 36 |
Χ.Α.Ν.Θ. 27/11/19 20:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
44 - 83 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 16/11/19 18:45 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
56 - 37 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
67 - 71 |
Π.Α.Ο.Κ. 22/11/19 20:45 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
74 - 63 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 23/11/19 18:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
55 - 44 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/11/19 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
64 - 72 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 23/11/19 17:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
43 - 102 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/11/19 17:45 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
86 - 91 |
Α.Α.Μ.Θ. 30/11/19 19:30 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
72 - 46 |
Χ.Α.Ν.Θ. 30/11/19 20:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
35 - 94 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 30/11/19 18:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
80 - 52 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/11/19 17:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
91 - 44 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/12/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
70 - 64 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10/12/19 17:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
52 - 61 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 07/12/19 18:45 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
73 - 78 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 07/12/19 21:40 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
58 - 46 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 17/12/19 19:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
37 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/12/19 17:45 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
96 - 39 |
Π.Α.Ο.Κ. 14/12/19 12:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
47 - 80 |
ΠΕΥΚΩΝ 14/12/19 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
86 - 70 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/12/19 18:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
56 - 74 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/12/19 15:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
62 - 46 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 21/12/19 18:45 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
86 - 70 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 21/12/19 17:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
67 - 43 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 21/12/19 17:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
49 - 66 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/12/19 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
70 - 61 |
Χ.Α.Ν.Θ. 21/12/19 20:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
46 - 87 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/01/20 17:45 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
70 - 74 |
Π.Α.Ο.Κ. 11/01/20 12:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
47 - 66 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/01/20 21:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
75 - 76 |
Α.Α.Μ.Θ. 13/01/20 19:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
90 - 61 |
Χ.Α.Ν.Θ. 11/01/20 20:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
78 - 40 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 18/01/20 17:00 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
28 - 73 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/01/20 15:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
73 - 36 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 18/01/20 18:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
60 - 71 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 18/01/20 18:45 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
102 - 100 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 18/01/20 17:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
33 - 44 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/01/20 17:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
65 - 58 |
Π.Α.Ο.Κ. 28/01/20 18:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
90 - 57 |
Α.Α.Μ.Θ. 25/01/20 19:30 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
77 - 60 |
Χ.Α.Ν.Θ. 25/01/20 20:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
43 - 98 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 25/01/20 18:45 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
110 - 44 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 01/02/20 18:00 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
35 - 73 |
Π.Α.Ο.Κ. 06/02/20 21:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
79 - 85 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 01/02/20 17:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
58 - 64 |
ΘΕΡΜΗΣ 01/02/20 15:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
79 - 57 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 01/02/20 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
45 - 93 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/02/20 17:45 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
80 - 85 |
Α.Α.Μ.Θ. 08/02/20 19:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
66 - 72 |
Χ.Α.Ν.Θ. 08/02/20 20:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
63 - 60 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 08/02/20 18:45 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
87 - 79 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/02/20 17:00 |
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
104 - 42 |
Π.Α.Ο.Κ. 15/02/20 12:00 |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ Ε |
82 - 92 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 15/02/20 17:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ |
52 - 67 |
ΠΕΥΚΩΝ 15/02/20 21:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
71 - 44 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 15/02/20 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
47 - 71 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/02/20 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 35-91 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
28/09/19 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΧΑΝΘ | 67-83 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
28/09/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 68-37 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
02/10/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 77-47 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
28/09/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 46-75 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 91-22 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
05/10/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 42-88 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
05/10/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 71-56 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
05/10/19 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΔΕΚΑ | 59-75 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
05/10/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 86-38 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 41-63 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
31/10/19 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 61-69 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
12/10/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 41-64 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
12/10/19 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 80-31 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
12/10/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΧΑΝΘ | 76-63 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 130-44 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
19/10/19 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 58-77 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
19/10/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 58-61 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
19/10/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 65-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
19/10/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΧΑΝΘ | 45-94 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 27-72 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
02/11/19 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 89-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
02/11/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΔΕΚΑ | 34-58 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
02/11/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 75-32 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
13/11/19 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 93-84 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 61-43 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
09/11/19 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 62-66 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
09/11/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 54-79 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/11/19 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΧΑΝΘ | 66-74 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
09/11/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 75-50 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΔΕΚΑ | 50-85 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
16/11/19 | 12:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 65-40 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
18/11/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 91-75 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
27/11/19 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 73-36 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
16/11/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 44-83 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 56-37 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
22/11/19 | 20:45 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 67-71 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
23/11/19 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΧΑΝΘ | 74-63 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
23/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 55-44 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
23/11/19 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 64-72 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 43-102 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
30/11/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 86-91 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
30/11/19 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 72-46 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
30/11/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΔΕΚΑ | 35-94 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
30/11/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 80-52 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 91-44 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
10/12/19 | 17:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 70-64 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
07/12/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 52-61 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
07/12/19 | 21:40 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΔΕΚΑ | 73-78 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
17/12/19 | 19:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 58-46 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΧΑΝΘ | 37-60 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
14/12/19 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 96-39 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
14/12/19 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 47-80 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
14/12/19 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 86-70 | ||
14/12/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 56-74 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 62-46 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
21/12/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 86-70 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
21/12/19 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 67-43 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
21/12/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΔΕΚΑ | 49-66 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
21/12/19 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 70-61 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 46-87 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
11/01/20 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 70-74 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
11/01/20 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 47-66 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
13/01/20 | 19:15 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 75-76 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
11/01/20 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 90-61 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 78-40 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | |
18/01/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 28-73 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
18/01/20 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 73-36 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
18/01/20 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 60-71 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
18/01/20 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΧΑΝΘ | 102-100 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 33-44 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
28/01/20 | 18:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 65-58 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
25/01/20 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 90-57 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
25/01/20 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 77-60 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
25/01/20 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 43-98 | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 110-44 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
06/02/20 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 35-73 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
01/02/20 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 79-85 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
01/02/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΧΑΝΘ | 58-64 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
01/02/20 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 79-57 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 45-93 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
08/02/20 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 80-85 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
08/02/20 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΔΕΚΑ | 66-72 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
08/02/20 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 63-60 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
08/02/20 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ | 87-79 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 104-42 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
15/02/20 | 17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 82-92 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
15/02/20 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ | 52-67 | ||
15/02/20 | 18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 71-44 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
15/02/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 47-71 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |