| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
44 - 53 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/09/19 17:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
77 - 39 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/09/19 16:15 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
42 - 54 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 28/09/19 14:15 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
30 - 73 |
ΙΩΝΙΑΣ 28/09/19 20:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
71 - 65 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 28/09/19 18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
50 - 60 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 05/10/19 20:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
66 - 62 |
Β.Α.Ο. 05/10/19 18:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
68 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/10/19 18:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
50 - 29 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/10/19 09:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
58 - 65 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 05/10/19 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
51 - 54 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/10/19 17:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
68 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/10/19 16:15 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
63 - 57 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/10/19 14:15 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
60 - 68 |
ΙΩΝΙΑΣ 12/10/19 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
71 - 37 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 12/10/19 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
62 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/10/19 18:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
37 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/10/19 14:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
89 - 81 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 19/10/19 18:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
52 - 63 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/10/19 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
77 - 46 |
Β.Α.Ο. 19/10/19 18:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
77 - 47 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/11/19 17:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
90 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/11/19 16:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
62 - 51 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 02/11/19 14:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
52 - 58 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 02/11/19 21:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
58 - 72 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 02/11/19 20:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
57 - 52 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 09/11/19 18:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
58 - 85 |
ΙΩΝΙΑΣ 09/11/19 20:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
53 - 70 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/11/19 14:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
70 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/11/19 09:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
74 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/11/19 18:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
61 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/11/19 17:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
72 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/11/19 16:15 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
57 - 74 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 16/11/19 21:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
49 - 73 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 16/11/19 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
70 - 52 |
Β.Α.Ο. 16/11/19 18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
50 - 55 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/11/19 14:15 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
66 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/11/19 16:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
56 - 52 |
ΙΩΝΙΑΣ 23/11/19 20:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
86 - 78 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 23/11/19 18:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
51 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/11/19 09:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
44 - 69 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/11/19 17:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
59 - 53 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 30/11/19 21:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
58 - 66 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 30/11/19 20:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
57 - 30 |
Β.Α.Ο. 30/11/19 18:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
76 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/11/19 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
57 - 52 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 07/12/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
49 - 75 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 07/12/19 20:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
81 - 76 |
Β.Α.Ο. 07/12/19 18:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
94 - 50 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/12/19 18:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
62 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/12/19 09:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
73 - 53 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/12/19 17:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
75 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/12/19 16:15 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
53 - 88 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/01/20 14:15 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
38 - 51 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/12/19 20:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
69 - 61 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 14/12/19 18:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
33 - 50 |
Β.Α.Ο. 14/01/20 21:45 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
64 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/12/19 18:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
46 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/12/19 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
54 - 42 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21/12/19 18:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
72 - 85 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 21/12/19 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
53 - 65 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/01/20 17:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
91 - 36 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/01/20 16:15 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
64 - 68 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/01/20 14:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
51 - 27 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 11/01/20 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
56 - 66 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/01/20 20:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
33 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/01/20 09:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
80 - 81 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 18/01/20 18:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
61 - 52 |
ΙΩΝΙΑΣ 18/01/20 20:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
43 - 52 |
Β.Α.Ο. 18/01/20 18:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
76 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/01/20 18:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
37 - 55 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 25/01/20 17:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
71 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/01/20 16:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
92 - 54 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 25/01/20 21:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
86 - 54 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/01/20 20:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
70 - 56 |
Β.Α.Ο. 25/01/20 18:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
44 - 45 |
ΙΩΝΙΑΣ 01/02/20 20:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
41 - 94 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/02/20 14:15 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
67 - 56 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/02/20 18:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
75 - 52 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 01/02/20 18:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
56 - 84 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/02/20 09:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
69 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/02/20 17:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
45 - 62 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 08/02/20 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
73 - 59 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 08/02/20 20:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
59 - 61 |
Β.Α.Ο. 08/02/20 18:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
98 - 45 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/02/20 18:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
96 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/02/20 16:15 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
39 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/02/20 09:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
73 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/02/20 14:15 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
52 - 71 |
ΙΩΝΙΑΣ 15/02/20 20:00 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
63 - 68 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 15/02/20 18:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 44-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
28/09/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 77-39 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
28/09/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Β.Α.Ο. | 42-54 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
28/09/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 30-73 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
28/09/19 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 71-65 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 50-60 | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
05/10/19 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 66-62 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/10/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 68-54 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
05/10/19 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 50-29 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
05/10/19 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 58-65 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Β.Α.Ο. | 51-54 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
12/10/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 68-60 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
12/10/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 63-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
12/10/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 60-68 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
12/10/19 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 71-37 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 62-52 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
19/10/19 | 14:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 37-68 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
19/10/19 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 89-81 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
19/10/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 52-63 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
19/10/19 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 77-46 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 77-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
02/11/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 90-55 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
02/11/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 62-51 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
02/11/19 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-Β.Α.Ο. | 52-58 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
02/11/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 58-72 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 57-52 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
09/11/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 58-85 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
09/11/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 53-70 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
09/11/19 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 70-53 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
09/11/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Β.Α.Ο. | 74-70 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 61-48 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
16/11/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 72-68 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
16/11/19 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 57-74 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
16/11/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 49-73 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
16/11/19 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 70-52 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 50-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
23/11/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 66-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
23/11/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 56-52 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
23/11/19 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Β.Α.Ο. | 86-78 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ |
23/11/19 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 51-77 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 44-69 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
30/11/19 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 59-53 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
30/11/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 58-66 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
30/11/19 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 57-30 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
30/11/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 76-58 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 57-52 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
07/12/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 49-75 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
07/12/19 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 81-76 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
07/12/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 94-50 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
07/12/19 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 62-68 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 73-53 | ||
14/12/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Β.Α.Ο. | 75-55 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
04/01/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 53-88 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
14/12/19 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 38-51 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
14/12/19 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 69-61 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/20 | 21:45 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 33-50 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
21/12/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 64-73 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
21/12/19 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 46-51 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
21/12/19 | 18:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 54-42 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
21/12/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 72-85 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 53-65 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
11/01/20 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 91-36 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
11/01/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 64-68 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | |
11/01/20 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 51-27 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
11/01/20 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Β.Α.Ο. | 56-66 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 33-66 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
18/01/20 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 80-81 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
18/01/20 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 61-52 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
18/01/20 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 43-52 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/01/20 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 76-61 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 37-55 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
25/01/20 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 71-53 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
25/01/20 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 92-54 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
25/01/20 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 86-54 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
25/01/20 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 70-56 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 44-45 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
01/02/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 41-94 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
01/02/20 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 67-56 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
01/02/20 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 75-52 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
11/02/20 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Β.Α.Ο. | 56-84 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 69-63 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
08/02/20 | 21:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 45-62 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
08/02/20 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 73-59 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
08/02/20 | 18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 59-61 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
08/02/20 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 98-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 96-46 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
15/02/20 | 09:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 39-66 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
15/02/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 73-62 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
15/02/20 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Β.Α.Ο. | 52-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
15/02/20 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 63-68 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |