| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
33 - 78 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/09/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
57 - 51 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 28/09/19 19:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
56 - 75 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 28/09/19 15:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
101 - 23 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/09/19 19:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
80 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/09/19 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
61 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/10/19 19:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
80 - 61 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/10/19 19:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
34 - 83 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 05/10/19 19:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
32 - 81 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
75 - 66 |
ΣΙΝΔΟΥ 05/10/19 15:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
39 - 69 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17/10/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
69 - 28 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 12/10/19 19:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
87 - 47 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12/10/19 15:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
84 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/10/19 19:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
66 - 62 |
ΣΙΝΔΟΥ 12/10/19 15:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
48 - 52 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 19/10/19 19:45 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
46 - 66 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19/10/19 18:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
88 - 80 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/10/19 20:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
70 - 79 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/10/19 19:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
105 - 48 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/10/19 19:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
38 - 48 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 02/11/19 19:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
50 - 48 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 02/11/19 19:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
52 - 62 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 02/11/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
74 - 51 |
ΣΙΝΔΟΥ 02/11/19 15:15 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
68 - 45 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/11/19 19:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
75 - 55 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/11/19 20:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
63 - 50 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 09/11/19 19:15 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
64 - 74 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 09/11/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
36 - 64 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/11/19 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
33 - 71 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 09/11/19 19:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
39 - 74 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/11/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
90 - 66 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 16/11/19 19:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 40 |
ΣΙΝΔΟΥ 16/11/19 15:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
68 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/11/19 19:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
73 - 27 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16/11/19 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
63 - 40 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 04/01/20 16:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
55 - 65 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 23/11/19 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
62 - 50 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/11/19 19:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
55 - 73 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/11/19 20:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
46 - 28 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 23/11/19 18:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
35 - 58 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/11/19 19:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 30 |
ΣΙΝΔΟΥ 30/11/19 15:15 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
50 - 66 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/11/19 19:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
62 - 68 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30/11/19 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
29 - 48 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 30/11/19 19:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
73 - 41 |
ΣΙΝΔΟΥ 07/12/19 15:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
66 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/12/19 19:15 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
74 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 07/12/19 19:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
52 - 48 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 10/12/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
54 - 65 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 07/12/19 18:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
37 - 55 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/12/19 19:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
36 - 54 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 14/12/19 19:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
75 - 30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 14/12/19 15:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/10/20 19:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
57 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/12/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
53 - 37 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/12/19 19:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
43 - 81 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 21/12/19 13:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
47 - 81 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/12/19 18:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
59 - 64 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/12/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
56 - 67 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/12/19 19:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
62 - 34 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/01/20 19:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
71 - 37 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 11/01/20 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
89 - 40 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11/01/20 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
77 - 71 |
ΣΙΝΔΟΥ 11/01/20 15:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
59 - 68 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/01/20 19:15 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
45 - 53 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 18/01/20 18:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
52 - 76 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/01/20 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
80 - 66 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/01/20 19:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
74 - 54 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18/01/20 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
43 - 73 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 18/01/20 15:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
41 - 53 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 25/01/20 19:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
38 - 56 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 25/01/20 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
62 - 63 |
ΣΙΝΔΟΥ 25/01/20 15:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
80 - 50 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 25/01/20 19:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
78 - 59 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25/01/20 19:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
77 - 40 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/02/20 19:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
63 - 59 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 01/02/20 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
35 - 54 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 01/02/20 14:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
60 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/02/20 20:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
50 - 82 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 01/02/20 18:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
51 - 63 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/02/20 19:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
57 - 52 |
ΣΙΝΔΟΥ 08/02/20 15:15 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
39 - 58 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/02/20 19:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
84 - 43 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 08/02/20 19:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
66 - 69 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 08/02/20 13:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩ |
43 - 37 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 15/02/20 19:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
38 - 55 |
ΣΙΝΔΟΥ 15/02/20 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
70 - 59 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15/02/20 15:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
46 - 74 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/02/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/02/20 20:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 33-78 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
28/09/19 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 57-51 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
28/09/19 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 56-75 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
28/09/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 101-23 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
28/09/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 80-61 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 61-46 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
05/10/19 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 80-61 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
05/10/19 | 19:45 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 34-83 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
12/11/19 | 21:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 32-81 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
05/10/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 75-66 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/19 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 39-69 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
12/10/19 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 69-28 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
12/10/19 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 87-47 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
12/10/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 84-70 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
12/10/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 66-62 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 19:45 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 48-52 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
19/10/19 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 46-66 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
19/10/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 88-80 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
19/10/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 70-79 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
19/10/19 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 105-48 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 38-48 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
02/11/19 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 50-48 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
02/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 52-62 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
02/11/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 74-51 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
02/11/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 68-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΜΗΤΚΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 20:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 75-55 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
09/11/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 63-50 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
09/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 64-74 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
09/11/19 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 36-64 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΗΤΚΟΣ |
09/11/19 | 19:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 33-71 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 39-74 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
16/11/19 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 90-66 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
16/11/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 68-40 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
16/11/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 68-61 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
16/11/19 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 73-27 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/01/20 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 63-40 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
23/11/19 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 55-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
23/11/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 62-50 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
23/11/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 55-73 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
23/11/19 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 46-28 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 35-58 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
30/11/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 68-30 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
30/11/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 50-66 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
30/11/19 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 62-68 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
30/11/19 | 19:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 29-48 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 73-41 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
07/12/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 66-61 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
07/12/19 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 74-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/12/19 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 52-48 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
07/12/19 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 54-65 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 37-55 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
14/12/19 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 36-54 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
14/12/19 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 75-30 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
04/10/20 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 20-0 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
14/12/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 57-65 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 53-37 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/12/19 | 13:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 43-81 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
21/12/19 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 47-81 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/12/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 59-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
21/12/19 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 56-67 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 62-34 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
11/01/20 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 71-37 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
11/01/20 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 89-40 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ |
11/01/20 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 77-71 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
11/01/20 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 59-68 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 45-53 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
18/01/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 52-76 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
18/01/20 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 80-66 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
18/01/20 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 74-54 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
18/01/20 | 15:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 43-73 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 41-53 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
25/01/20 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 38-56 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
25/01/20 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 62-63 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
25/01/20 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 80-50 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
25/01/20 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 78-59 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 77-40 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΗΤΚΟΣ |
01/02/20 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 63-59 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/02/20 | 14:45 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 35-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
01/02/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 60-57 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
01/02/20 | 18:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 50-82 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 51-63 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
08/02/20 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | 57-52 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
08/02/20 | 19:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 39-58 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
08/02/20 | 19:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 84-43 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/02/20 | 13:45 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 66-69 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 19:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 43-37 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
15/02/20 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 38-55 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
15/02/20 | 15:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 70-59 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11/02/20 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 46-74 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/02/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 |