| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
71 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 28/09/19 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
73 - 62 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 28/09/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
60 - 46 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/09/19 16:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
51 - 56 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 28/09/19 16:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
39 - 50 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/09/19 12:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
37 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/10/19 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ICBS 2009 ICBS |
47 - 75 |
I.C.B.S. 05/10/19 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
47 - 42 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/10/19 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
66 - 53 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 05/10/19 20:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
74 - 54 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/10/19 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
66 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/10/19 19:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
51 - 44 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/10/19 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
61 - 56 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/10/19 17:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
58 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/10/19 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
72 - 44 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/10/19 20:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
75 - 43 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/10/19 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
73 - 64 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/10/19 20:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
67 - 61 |
ΔΡΥΜΟΥ 19/10/19 12:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
64 - 62 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/10/19 16:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ICBS 2009 ICBS |
72 - 62 |
I.C.B.S. 19/10/19 14:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
37 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 02/11/19 19:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
67 - 65 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 02/11/19 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
45 - 44 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 02/11/19 17:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
62 - 54 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/11/19 20:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
52 - 74 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/11/19 16:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
55 - 51 |
ΔΡΥΜΟΥ 09/11/19 12:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
54 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/11/19 16:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
61 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 09/11/19 17:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
75 - 73 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 09/11/19 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
73 - 52 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 09/11/19 19:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
62 - 76 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 16/11/19 19:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
83 - 59 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 16/11/19 21:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
48 - 70 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/11/19 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
63 - 66 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16/11/19 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ICBS 2009 ICBS |
33 - 58 |
I.C.B.S. 16/11/19 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
76 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 23/11/19 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
72 - 64 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/11/19 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
67 - 48 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/11/19 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
87 - 37 |
ΔΡΥΜΟΥ 23/11/19 12:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
59 - 50 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 23/11/19 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
64 - 71 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 30/11/19 19:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
81 - 70 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/11/19 20:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
46 - 57 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 28/12/19 14:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ICBS 2009 ICBS |
51 - 72 |
I.C.B.S. 30/11/19 14:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
50 - 61 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/11/19 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
78 - 88 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/12/19 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
61 - 72 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/01/20 15:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ICBS 2009 ICBS |
53 - 48 |
I.C.B.S. 07/12/19 14:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
51 - 38 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/12/19 19:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
49 - 42 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/12/19 20:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
59 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 14/12/19 19:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
68 - 56 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 14/12/19 21:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
40 - 46 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 14/12/19 17:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
67 - 71 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 14/12/19 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
60 - 70 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/12/19 12:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ICBS 2009 ICBS |
51 - 57 |
I.C.B.S. 21/12/19 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
69 - 35 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/12/19 19:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
68 - 61 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 21/12/19 20:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
72 - 65 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/12/19 12:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
59 - 43 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/12/19 16:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
59 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 11/01/20 19:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
76 - 65 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/01/20 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
47 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 11/01/20 17:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
45 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/01/20 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
45 - 70 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/01/20 20:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
50 - 53 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/01/20 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
72 - 62 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/01/20 12:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
66 - 63 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/01/20 16:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ICBS 2009 ICBS |
47 - 54 |
I.C.B.S. 18/01/20 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
86 - 37 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/01/20 19:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
64 - 60 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 25/01/20 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
61 - 56 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 25/01/20 21:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
49 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/02/20 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
55 - 73 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 25/01/20 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ICBS 2009 ICBS |
49 - 62 |
I.C.B.S. 25/01/20 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
61 - 64 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/02/20 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
47 - 44 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 01/02/20 17:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
69 - 36 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 01/02/20 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
42 - 49 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/02/20 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
69 - 52 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 01/02/20 20:30 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
59 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 08/02/20 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
39 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/02/20 20:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
40 - 48 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/02/20 16:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ICBS 2009 ICBS |
57 - 55 |
I.C.B.S. 08/02/20 14:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
65 - 61 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 08/02/20 19:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
89 - 60 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 15/02/20 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
77 - 49 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 15/02/20 20:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
55 - 36 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/02/20 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
69 - 54 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/02/20 16:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/02/20 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 71-53 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
28/09/19 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 73-62 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
28/09/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ICBS 2009 | 60-46 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
28/09/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 51-56 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
28/09/19 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 39-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 37-53 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
05/10/19 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 47-75 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
05/10/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 47-42 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
05/10/19 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 66-53 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
05/10/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 74-54 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ICBS 2009 | 66-56 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
12/10/19 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 51-44 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
12/10/19 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 61-56 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
12/10/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 58-53 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
12/10/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 72-44 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 75-43 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
19/10/19 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 73-64 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
19/10/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 67-61 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
19/10/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 64-62 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
19/10/19 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 72-62 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 37-56 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
02/11/19 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 67-65 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
02/11/19 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 45-44 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
02/11/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ICBS 2009 | 62-54 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
02/11/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 52-74 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 55-51 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
09/11/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 54-58 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
09/11/19 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 61-49 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
09/11/19 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 75-73 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
09/11/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ICBS 2009 | 73-52 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 62-76 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
16/11/19 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 83-59 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
16/11/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 48-70 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
16/11/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 63-66 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
16/11/19 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 33-58 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/19 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 76-49 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
23/11/19 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 72-64 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/11/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 67-48 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
23/11/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ICBS 2009 | 87-37 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
23/11/19 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 59-50 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 64-71 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
30/11/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 81-70 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
28/12/19 | 14:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 46-57 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
30/11/19 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 51-72 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
30/11/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 50-61 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 78-88 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
04/01/20 | 15:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 61-72 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
07/12/19 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 53-48 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
07/12/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 51-38 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
07/12/19 | 20:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 49-42 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 59-54 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
14/12/19 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ICBS 2009 | 68-56 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
14/12/19 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 40-46 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
14/12/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 67-71 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
14/12/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 60-70 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 51-57 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
21/12/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 69-35 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
21/12/19 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 68-61 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
21/12/19 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 72-65 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
21/12/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 59-43 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 59-54 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤ |
11/01/20 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 76-65 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
11/01/20 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 47-57 | ||
11/01/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 45-71 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
11/01/20 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ICBS 2009 | 45-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 20:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 50-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
18/01/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 72-62 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤ |
18/01/20 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 66-63 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
18/01/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 47-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
18/01/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 86-37 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 64-60 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
25/01/20 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 61-56 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΗΤΚΟΣ |
22/02/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 49-65 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
25/01/20 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 55-73 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
25/01/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 49-62 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 61-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
01/02/20 | 17:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 47-44 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
01/02/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 69-36 | ||
01/02/20 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 42-49 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
01/02/20 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ICBS 2009 | 69-52 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 59-52 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
08/02/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 39-62 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
08/02/20 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 40-48 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
08/02/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 57-55 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
08/02/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 65-61 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 21:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 89-60 | ||
15/02/20 | 20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 77-49 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
15/02/20 | 15:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 55-36 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
15/02/20 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ICBS 2009 | 69-54 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
15/02/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-20 |