| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
31 - 70 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 28/09/19 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
19 - 104 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 28/09/19 15:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
40 - 41 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28/09/19 15:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
68 - 35 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 28/09/19 15:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
113 - 27 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/10/19 13:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
55 - 27 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/10/19 15:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
42 - 70 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/10/19 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
52 - 90 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/10/19 15:30 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
36 - 56 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/10/19 15:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
34 - 80 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/10/19 17:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
65 - 95 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/10/19 15:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
65 - 69 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/10/19 15:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
73 - 47 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19/10/19 15:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
99 - 35 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19/10/19 21:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
74 - 26 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/10/19 15:30 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
73 - 78 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/10/19 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
42 - 56 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/11/19 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
29 - 91 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/11/19 15:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
29 - 49 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/11/19 17:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
65 - 35 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 02/11/19 13:15 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
85 - 37 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/11/19 15:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
76 - 12 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 09/11/19 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/11/19 17:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
62 - 84 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09/11/19 21:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
38 - 70 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/11/19 21:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
33 - 32 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/11/19 15:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
75 - 49 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/12/19 14:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
69 - 81 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 16/11/19 13:15 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
35 - 69 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/11/19 17:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/11/19 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
51 - 74 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 23/11/19 15:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
49 - 51 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 23/11/19 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
75 - 52 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/11/19 12:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
97 - 65 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/11/19 15:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
104 - 21 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 30/11/19 13:15 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
48 - 99 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/11/19 15:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
86 - 51 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 07/12/19 14:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
96 - 33 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 07/12/19 13:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
54 - 56 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/12/19 15:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
44 - 93 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 07/12/19 21:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
50 - 131 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 14/12/19 20:45 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
33 - 71 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/12/19 17:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
52 - 60 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/12/19 15:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
79 - 57 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/12/19 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
80 - 36 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/12/19 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
57 - 32 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 21/12/19 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
83 - 56 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/12/19 15:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
97 - 83 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/12/19 13:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
60 - 64 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/01/20 19:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
36 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/01/20 15:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
15 - 93 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/01/20 17:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
65 - 57 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11/01/20 15:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
50 - 41 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 18/01/20 21:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
94 - 24 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/01/20 15:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
69 - 41 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/01/20 15:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
40 - 82 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/01/20 15:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
30 - 73 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 25/01/20 20:15 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
35 - 112 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 25/01/20 15:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
20 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25/01/20 15:30 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
75 - 44 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/01/20 13:15 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
68 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 01/02/20 15:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
50 - 25 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/02/20 17:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
57 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/02/20 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
76 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/02/20 15:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
72 - 44 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/02/20 17:30 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
70 - 45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/02/20 15:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
71 - 63 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/02/20 13:15 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
43 - 63 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/02/20 15:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
58 - 92 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/02/20 15:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 20 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15/02/20 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
36 - 79 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/02/20 17:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
69 - 20 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/02/20 15:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 19:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 31-70 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
28/09/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ | 19-104 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
28/09/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 40-41 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
28/09/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 68-35 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 113-27 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||||
05/10/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 55-27 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
05/10/19 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 42-70 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
05/10/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Α.Ο.Ε.Α. | 52-90 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
12/10/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 36-56 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
12/10/19 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 34-80 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
12/10/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 65-95 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
12/10/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΝΤ | 65-69 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 15:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 73-47 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
19/10/19 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 99-35 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
19/10/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 74-26 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
19/10/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 73-78 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 42-56 | |||
02/11/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Α.Ο.Ε.Α. | 29-91 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
02/11/19 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 29-49 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
02/11/19 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 65-35 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 85-37 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
09/11/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 76-12 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
09/11/19 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-20 | ||
09/11/19 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΜΕΝΤ | 62-84 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 38-70 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
16/11/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 33-32 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
29/12/19 | 14:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 75-49 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
16/11/19 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-Α.Ο.Ε.Α. | 69-81 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/19 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 35-69 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/11/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-20 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΜΕΝΤ | 51-74 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
23/11/19 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 49-51 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 12:15 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 75-52 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
30/11/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 97-65 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
30/11/19 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 104-21 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
30/11/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 48-99 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 86-51 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
07/12/19 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 96-33 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 0-0 | ||||
07/12/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 54-56 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
07/12/19 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-Α.Ο.Ε.Α. | 44-93 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 20:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΕΝΤ | 50-131 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
14/12/19 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 33-71 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
14/12/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 52-60 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
23/12/19 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 79-57 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||||
21/12/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 80-36 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
21/12/19 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 57-32 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
21/12/19 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 83-56 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/12/19 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 97-83 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 19:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 60-64 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
11/01/20 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 36-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
11/01/20 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-Α.Ο.Ε.Α. | 15-93 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
11/01/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 65-57 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 50-41 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
18/01/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 94-24 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
18/01/20 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 69-41 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΜΗΤΚΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
18/01/20 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΕΝΤ | 40-82 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 20:15 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Α.Ο.Ε.Α. | 30-73 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
25/01/20 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 35-112 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
25/01/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 20-0 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | |
25/01/20 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 75-44 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 68-58 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
01/02/20 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 50-25 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
01/02/20 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 57-76 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
01/02/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΜΕΝΤ | 76-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 17:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 72-44 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
08/02/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 70-45 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
08/02/20 | 13:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 71-63 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Α.Ο.Ε.Α. | 0-0 | ||||
08/02/20 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 43-63 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 58-92 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
15/02/20 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-20 | ||
15/02/20 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΜΕΝΤ | 36-79 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
15/02/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 69-20 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |