| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
37 - 87 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 28/09/19 16:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
42 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28/09/19 18:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
47 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/09/19 21:15 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
25 - 92 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/09/19 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
35 - 83 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28/09/19 16:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
104 - 35 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/10/19 19:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
56 - 51 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/10/19 14:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
64 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/10/19 16:15 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
76 - 23 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 05/10/19 19:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
59 - 36 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/10/19 16:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
44 - 95 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/10/19 16:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
47 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/10/19 18:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
48 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/10/19 21:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
58 - 96 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/10/19 17:15 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
54 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/10/19 16:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
77 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/10/19 16:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
72 - 54 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/10/19 13:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
60 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/10/19 16:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
44 - 107 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/10/19 13:25 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
47 - 64 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/10/19 14:15 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
18 - 73 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 02/11/19 19:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
85 - 41 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/11/19 18:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
110 - 30 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/11/19 21:15 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
71 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/11/19 16:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
73 - 36 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/11/19 19:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
77 - 31 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/11/19 16:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
49 - 105 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/11/19 17:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
60 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/11/19 21:15 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
47 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/11/19 16:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
57 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/11/19 16:15 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
54 - 55 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 16/11/19 16:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
71 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/11/19 18:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
77 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/01/20 14:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
98 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/11/19 19:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
43 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/11/19 14:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
79 - 42 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/11/19 21:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
65 - 75 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/11/19 18:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
25 - 102 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/11/19 21:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
60 - 84 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/11/19 16:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
58 - 47 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/11/19 19:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
62 - 65 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 30/11/19 16:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
44 - 93 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/11/19 16:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
65 - 40 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/11/19 19:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
104 - 41 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/11/19 14:15 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
50 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/11/19 16:15 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
80 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/12/19 16:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
128 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/12/19 19:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
67 - 53 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/12/19 14:15 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
82 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/12/19 16:15 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
89 - 45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/12/19 17:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 20 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 14/12/19 16:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
47 - 72 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/02/20 14:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
53 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/12/19 21:15 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
37 - 95 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/12/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
61 - 84 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/02/20 18:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
79 - 32 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/12/19 14:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
83 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/12/19 16:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
89 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/12/19 19:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
64 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/12/19 16:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
79 - 34 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/12/19 19:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
35 - 67 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/01/20 16:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 20 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/01/20 18:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
74 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/01/20 21:15 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
94 - 37 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/01/20 16:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
60 - 41 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/01/20 19:45 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
84 - 26 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/01/20 19:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
68 - 25 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/01/20 16:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
37 - 98 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/01/20 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
62 - 72 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/01/20 14:15 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
34 - 89 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/01/20 16:15 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
28 - 82 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 25/01/20 16:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
60 - 32 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/01/20 18:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
64 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/01/20 16:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
65 - 64 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 25/01/20 19:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
69 - 53 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/01/20 14:15 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
39 - 49 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/02/20 18:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
75 - 27 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/02/20 21:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
77 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/02/20 16:15 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
45 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/02/20 16:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
60 - 51 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 01/02/20 19:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
49 - 76 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/02/20 16:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
79 - 39 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/02/20 16:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
97 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/02/20 19:45 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
56 - 49 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 08/02/20 14:15 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
44 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/02/20 16:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
39 - 45 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/02/20 18:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
84 - 42 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/02/20 19:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
55 - 86 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/02/20 21:15 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
58 - 92 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/02/20 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
51 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/02/20 16:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 37-87 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | |
28/09/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 42-62 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
28/09/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 47-45 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
28/09/19 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 25-92 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
28/09/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 35-83 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/19 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 104-35 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
05/10/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 56-51 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
05/10/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 64-55 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
05/10/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 76-23 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
05/10/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 59-36 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/19 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 44-95 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
12/10/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 47-71 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
12/10/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 48-58 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
13/10/19 | 17:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 58-96 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
12/10/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 54-67 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 77-63 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
20/10/19 | 13:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 72-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
19/10/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 60-63 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
19/10/19 | 13:25 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 44-107 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
19/10/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 47-64 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 19:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 18-73 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
02/11/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 85-41 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
02/11/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 110-30 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
02/11/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 71-61 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
02/11/19 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 73-36 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 77-31 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
10/11/19 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 49-105 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
09/11/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 60-69 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
09/11/19 | 16:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 47-59 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
09/11/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 57-55 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 54-55 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
17/11/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 71-60 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
05/01/20 | 14:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 77-57 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
16/11/19 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 98-37 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
16/11/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 43-62 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 79-42 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
23/11/19 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 65-75 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/11/19 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 25-102 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
23/11/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 60-84 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/11/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 58-47 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 62-65 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
30/11/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 44-93 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
30/11/19 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 65-40 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
30/11/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 104-41 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
30/11/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 50-46 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 80-44 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
07/12/19 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 128-51 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
07/12/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 67-53 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
07/12/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 82-57 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
29/12/19 | 17:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 89-45 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/19 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 0-20 | ||
09/02/20 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 47-72 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
14/12/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 53-52 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
14/12/19 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 37-95 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
09/02/20 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 61-84 | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 79-32 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
21/12/19 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 83-48 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
21/12/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 89-67 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
21/12/19 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 64-51 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
21/12/19 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 79-34 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 35-67 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
11/01/20 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-20 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
11/01/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 74-37 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
11/01/20 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 94-37 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
11/01/20 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 60-41 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 84-26 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
18/01/20 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 68-25 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
22/01/20 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 37-98 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
18/01/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 62-72 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
18/01/20 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 34-89 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 28-82 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
25/01/20 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 60-32 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
25/01/20 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 64-67 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
25/01/20 | 19:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 65-64 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
25/01/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 69-53 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 18:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 39-49 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
01/02/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 75-27 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
01/02/20 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 77-57 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
01/02/20 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 45-70 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
01/02/20 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 60-51 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 16:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 49-76 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
08/02/20 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 79-39 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
08/02/20 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 97-20 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
08/02/20 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 56-49 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
08/02/20 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 44-71 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 39-45 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
15/02/20 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 84-42 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/02/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 55-86 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
15/02/20 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 58-92 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
15/02/20 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 51-60 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |