| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
32 - 67 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28/09/19 16:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
109 - 29 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 28/09/19 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
31 - 52 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 28/09/19 16:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
45 - 62 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28/09/19 20:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
50 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/10/19 21:15 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
45 - 85 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 05/10/19 20:15 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
78 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/10/19 17:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
65 - 37 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/10/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
59 - 47 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/10/19 16:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
46 - 57 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/10/19 16:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
62 - 49 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17/10/19 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
30 - 55 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 12/10/19 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
69 - 56 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 19/10/19 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
66 - 35 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/10/19 17:45 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
34 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/10/19 20:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
31 - 73 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 19/10/19 16:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
41 - 94 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/11/19 16:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
28 - 61 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 02/11/19 16:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
81 - 33 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 02/11/19 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
87 - 32 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/11/19 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
49 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/11/19 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
48 - 33 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 09/11/19 16:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
56 - 59 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 10/11/19 14:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
97 - 41 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 09/11/19 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
47 - 57 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/11/19 16:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
31 - 79 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 16/11/19 16:15 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
61 - 52 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/11/19 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
45 - 83 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/11/19 21:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
67 - 27 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 24/11/19 14:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
31 - 73 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/11/19 16:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
78 - 22 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 23/11/19 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
71 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/11/19 17:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
36 - 34 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/11/19 16:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
48 - 43 |
ΘΕΡΜΗΣ 30/11/19 15:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
37 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/11/19 21:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
47 - 61 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 30/11/19 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
56 - 35 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/12/19 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 07/12/19 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
20 - 84 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/12/19 14:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
60 - 47 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 07/12/19 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
59 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/12/19 17:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
61 - 35 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/02/20 18:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
20 - 0 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
23 - 62 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 14/12/19 16:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 62 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/12/19 20:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
42 - 80 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/12/19 21:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
71 - 44 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 21/12/19 15:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
67 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/12/19 17:45 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
54 - 41 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/12/19 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
45 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/01/20 16:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
49 - 82 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 11/01/20 16:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
73 - 47 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 12/01/20 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
63 - 30 |
ΘΕΡΜΗΣ 11/01/20 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
80 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/01/20 17:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 35 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/01/20 20:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
46 - 81 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 18/01/20 16:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
49 - 91 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/01/20 21:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
40 - 59 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 25/01/20 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
52 - 45 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 25/01/20 16:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
44 - 47 |
ΘΕΡΜΗΣ 26/01/20 15:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
39 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/01/20 21:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
44 - 47 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 01/02/20 16:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
72 - 39 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 01/02/20 20:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
43 - 55 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 01/02/20 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
109 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/02/20 17:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
35 - 95 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/02/20 16:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
85 - 46 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/02/20 15:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
25 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/02/20 21:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
43 - 58 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 08/02/20 15:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
54 - 48 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/02/20 16:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
66 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/02/20 17:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
0 - 0 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
56 - 45 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15/02/20 16:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 65 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/02/20 20:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 32-67 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
28/09/19 | 20:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 109-29 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
28/09/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 31-52 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
28/09/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 45-62 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
05/10/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 50-65 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
05/10/19 | 20:15 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 45-85 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
05/10/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 78-37 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
05/10/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 65-37 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 59-47 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
12/10/19 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 46-57 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
17/10/19 | 21:45 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 62-49 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
12/10/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 30-55 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 69-56 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
19/10/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 66-35 | ||
19/10/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 34-52 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
19/10/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 31-73 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 41-94 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
02/11/19 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 28-61 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
02/11/19 | 20:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 81-33 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
02/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 87-32 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 49-46 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
09/11/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 48-33 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
10/11/19 | 14:15 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 56-59 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
09/11/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 97-41 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 47-57 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
16/11/19 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 31-79 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
16/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 61-52 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
16/11/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 45-83 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/19 | 14:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 67-27 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
23/11/19 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 31-73 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
23/11/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 78-22 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
23/11/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 71-47 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/19 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 36-34 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
30/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 48-43 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 0-0 | ||||
30/11/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 37-52 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
30/11/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 47-61 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 56-35 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
07/12/19 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | |||
08/12/19 | 14:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 20-84 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
07/12/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 60-47 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
07/12/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 59-52 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/02/20 | 18:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 61-35 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 20-0 | ||||
14/12/19 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 23-62 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
14/12/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 68-62 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 42-80 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
21/12/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 71-44 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
21/12/19 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 67-54 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
21/12/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 54-41 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/20 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 45-61 | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
11/01/20 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 49-82 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
12/01/20 | 19:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 73-47 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
11/01/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 63-30 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/20 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 80-45 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
19/01/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 68-35 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
18/01/20 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 46-81 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
18/01/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 49-91 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/20 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 40-59 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
25/01/20 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 52-45 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | |
26/01/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 44-47 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
25/01/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 39-61 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 44-47 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
01/02/20 | 20:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 72-39 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
01/02/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 43-55 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
01/02/20 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 109-48 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/20 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 35-95 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
08/02/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 85-46 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 0-0 | ||||
08/02/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 25-69 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
08/02/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 43-58 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 16:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 54-48 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/02/20 | 17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 66-48 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
15/02/20 | 16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 56-45 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
15/02/20 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 68-65 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |