| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
20 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 29/09/19 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
45 - 58 |
ΣΙΝΔΟΥ 29/09/19 15:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
39 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/19 13:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
49 - 36 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/09/19 17:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
66 - 60 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/10/19 17:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
50 - 62 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/10/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
46 - 44 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/10/19 17:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 06/10/19 11:30 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
64 - 30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13/10/19 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
53 - 39 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/10/19 15:15 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
43 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/10/19 13:30 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 13/10/19 11:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
43 - 54 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/10/19 13:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
52 - 74 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/10/19 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/10/19 13:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
44 - 45 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 20/10/19 20:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
81 - 38 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 03/11/19 12:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
50 - 40 |
ΣΙΝΔΟΥ 03/11/19 15:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 03/11/19 11:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
45 - 42 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/11/19 17:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
63 - 79 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/11/19 17:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
45 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/11/19 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
28 - 66 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 10/11/19 17:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
54 - 56 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 10/11/19 13:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
60 - 21 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/11/19 12:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 17/11/19 11:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
55 - 49 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/11/19 17:30 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
57 - 46 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17/11/19 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 24/11/19 15:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
22 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/19 13:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
39 - 54 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 05/02/20 16:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
40 - 46 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 24/11/19 17:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
75 - 41 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 01/12/19 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 01/12/19 11:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
52 - 35 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/01/20 21:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
52 - 54 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 01/12/19 13:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 08/12/19 11:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
53 - 49 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/12/19 17:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
53 - 39 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 08/12/19 13:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
41 - 74 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/12/19 17:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
57 - 28 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15/12/19 12:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
44 - 51 |
ΣΙΝΔΟΥ 15/12/19 15:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
53 - 33 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/12/19 13:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
20 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15/12/19 13:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
49 - 61 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 22/12/19 20:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
62 - 66 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 22/12/19 13:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
53 - 24 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22/12/19 13:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
20 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/12/19 17:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
84 - 38 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12/01/20 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
59 - 40 |
ΣΙΝΔΟΥ 12/01/20 15:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
20 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 12/01/20 11:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
43 - 67 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/01/20 17:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
58 - 101 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 19/01/20 17:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
53 - 84 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/01/20 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
20 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19/01/20 20:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
53 - 57 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19/01/20 13:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
70 - 52 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 26/01/20 12:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
54 - 34 |
ΣΙΝΔΟΥ 26/01/20 15:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
59 - 42 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/01/20 17:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
59 - 42 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 26/01/20 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
47 - 72 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/02/20 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
20 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 02/02/20 13:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
68 - 70 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 02/02/20 13:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
45 - 67 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 02/02/20 17:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 09/02/20 11:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
61 - 33 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 09/02/20 17:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
53 - 50 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09/02/20 20:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
44 - 49 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/02/20 13:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 56 |
ΣΙΝΔΟΥ 16/02/20 15:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
20 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/02/20 17:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
58 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/02/20 13:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
65 - 51 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/02/20 13:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
29/09/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 45-58 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
29/09/19 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 39-59 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
29/09/19 | 17:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 49-36 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 66-60 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
06/10/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 50-62 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
06/10/19 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-Ε.Ο.Σ. | 46-44 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
06/10/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-20 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 64-30 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
13/10/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 53-39 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
13/10/19 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 43-59 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
13/10/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-20 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 43-54 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
20/10/19 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 52-74 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
20/10/19 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
20/10/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 44-45 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 81-38 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
03/11/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 50-40 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||||
03/11/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-20 | ||
03/11/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 45-42 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/19 | 17:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 63-79 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
10/11/19 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 45-50 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 0-0 | ||||
10/11/19 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 28-66 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/11/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 54-56 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/11/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 60-21 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
17/11/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-20 | ||
17/11/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 55-49 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
17/11/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 57-46 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-0 | ||||
24/11/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
24/11/19 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 22-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/02/20 | 16:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 39-54 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
24/11/19 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 40-46 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 75-41 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/12/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-20 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
10/01/20 | 21:15 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-Ε.Ο.Σ. | 52-35 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
01/12/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 52-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 0-20 | ||
08/12/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 53-49 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
08/12/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-Ε.Ο.Σ. | 53-39 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
08/12/19 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 41-74 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 57-28 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/12/19 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 44-51 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||||
15/12/19 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 53-33 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
15/12/19 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 49-61 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
22/12/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 62-66 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΜΗΤΚΟΣ |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/12/19 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 53-24 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
22/12/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/20 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 84-38 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12/01/20 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 59-40 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||||
12/01/20 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 20-0 | ||
12/01/20 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 43-67 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/20 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 58-101 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
19/01/20 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 53-84 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
19/01/20 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
19/01/20 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 53-57 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/20 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 70-52 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
26/01/20 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 54-34 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
26/01/20 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 59-42 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
26/01/20 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 59-42 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 47-72 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
02/02/20 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
02/02/20 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 68-70 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
02/02/20 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 45-67 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
09/02/20 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-20 | ||
09/02/20 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-Ε.Ο.Σ. | 61-33 | ||
09/02/20 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 53-50 | ||
09/02/20 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 44-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/20 | 15:15 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 68-56 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
16/02/20 | 17:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 20-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
16/02/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 58-66 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
16/02/20 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 65-51 |