| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
44 - 25 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/09/19 15:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
53 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/09/19 14:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
52 - 51 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 04/12/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
56 - 63 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/09/19 14:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
53 - 48 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/09/19 11:45 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
66 - 32 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/10/19 14:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
68 - 35 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 06/10/19 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
38 - 81 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 06/10/19 17:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
54 - 59 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/10/19 19:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
26 - 83 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/10/19 14:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
24 - 82 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/10/19 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
76 - 56 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/10/19 14:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
85 - 18 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 13/10/19 13:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
51 - 43 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/10/19 14:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
42 - 102 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/10/19 14:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
64 - 45 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20/10/19 17:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
44 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/10/19 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
42 - 64 |
25ο Δημ.Σχολείο 20/10/19 11:45 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
69 - 15 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/10/19 14:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
71 - 56 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 20/10/19 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
41 - 55 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 03/11/19 15:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
59 - 20 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03/11/19 14:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
59 - 34 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 03/11/19 15:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
17 - 97 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/11/19 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
52 - 42 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/11/19 14:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
37 - 49 |
25ο Δημ.Σχολείο 10/11/19 11:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
48 - 51 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/11/19 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
92 - 15 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 10/11/19 13:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
37 - 73 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/11/19 19:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
38 - 65 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 10/11/19 17:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
38 - 57 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17/11/19 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
43 - 51 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/11/19 14:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
30 - 68 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 17/11/19 14:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
78 - 48 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/11/19 14:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
66 - 21 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17/11/19 20:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
84 - 29 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 24/11/19 13:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
92 - 28 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/11/19 14:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
30 - 63 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/11/19 14:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
22 - 94 |
25ο Δημ.Σχολείο 24/11/19 11:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
49 - 62 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 24/11/19 19:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
41 - 75 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 01/12/19 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
53 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/12/19 14:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
37 - 35 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/12/19 14:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
53 - 34 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 01/12/19 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
50 - 40 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 01/12/19 17:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
51 - 50 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/12/19 14:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
58 - 50 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/12/19 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
62 - 47 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 08/12/19 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
51 - 54 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/12/19 17:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
39 - 52 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/12/19 19:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
45 - 64 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/12/19 15:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
57 - 55 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/12/19 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
90 - 63 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 15/12/19 13:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
39 - 50 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/12/19 14:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
84 - 29 |
25ο Δημ.Σχολείο 15/12/19 11:45 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
72 - 33 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 22/12/19 20:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
56 - 67 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 22/12/19 17:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
47 - 87 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/12/19 18:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
69 - 46 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/12/19 11:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
71 - 30 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/12/19 14:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
55 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/01/20 15:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
68 - 48 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/01/20 14:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
63 - 43 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/01/20 15:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
32 - 73 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/01/20 14:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
57 - 44 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/01/20 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
49 - 33 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/01/20 19:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
44 - 57 |
25ο Δημ.Σχολείο 19/01/20 11:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
41 - 68 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/01/20 14:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
96 - 23 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 19/01/20 20:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
39 - 67 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19/01/20 17:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
58 - 42 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 26/01/20 15:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
56 - 47 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/01/20 14:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
16 - 84 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 26/01/20 14:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
77 - 60 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/01/20 14:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
70 - 37 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 26/01/20 20:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
55 - 41 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/02/20 14:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
56 - 37 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 02/02/20 13:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
90 - 20 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/02/20 17:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
35 - 58 |
25ο Δημ.Σχολείο 02/02/20 11:45 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
41 - 79 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 02/02/20 19:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
37 - 83 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 09/02/20 15:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
31 - 93 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/02/20 14:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
56 - 45 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/02/20 14:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
60 - 29 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09/02/20 20:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
64 - 66 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/02/20 17:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
46 - 30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/02/20 14:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
65 - 51 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 16/02/20 19:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
62 - 59 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16/02/20 13:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
50 - 71 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16/02/20 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
46 - 43 |
25ο Δημ.Σχολείο 16/02/20 11:45 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 44-25 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
29/09/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 53-59 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
04/12/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 52-51 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
29/09/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 56-63 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
29/09/19 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 53-48 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 66-32 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
06/10/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 68-35 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
06/10/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 38-81 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
06/10/19 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 54-59 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
06/10/19 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 26-83 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 24-82 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
13/10/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 76-56 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
13/10/19 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 85-18 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
13/10/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 51-43 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
13/10/19 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 42-102 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 64-45 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
20/10/19 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 44-76 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙ |
20/10/19 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 42-64 | ||
20/10/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 69-15 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
20/10/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 71-56 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 41-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
03/11/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 59-20 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
03/11/19 | 15:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 59-34 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
03/11/19 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 17-97 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
03/11/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 52-42 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/19 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 37-49 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
10/11/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 48-51 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/11/19 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 92-15 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/11/19 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 37-73 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
10/11/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 38-65 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/11/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 38-57 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
17/11/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 43-51 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
17/11/19 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 30-68 | ||
17/11/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 78-48 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
17/11/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 66-21 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/19 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 84-29 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
24/11/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 92-28 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
24/11/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 30-63 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
24/11/19 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 22-94 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
24/11/19 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 49-62 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 41-75 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙ |
01/12/19 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 53-62 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
01/12/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 37-35 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
01/12/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 53-34 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
01/12/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 50-40 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/19 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 51-50 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
08/12/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 58-50 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
08/12/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 62-47 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/12/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 51-54 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
08/12/19 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 39-52 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 45-64 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
15/12/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 57-55 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
15/12/19 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 90-63 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
15/12/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 39-50 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
15/12/19 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 84-29 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/19 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 72-33 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
22/12/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 56-67 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
22/12/19 | 18:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 47-87 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
22/12/19 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 69-46 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
22/12/19 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 71-30 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/20 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 55-59 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
12/01/20 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 68-48 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
12/01/20 | 15:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 63-43 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
12/01/20 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 32-73 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
12/01/20 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 57-44 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/20 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 49-33 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
19/01/20 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 44-57 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
19/01/20 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 41-68 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
19/01/20 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 96-23 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
19/01/20 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 39-67 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/20 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 58-42 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
26/01/20 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 56-47 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
26/01/20 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 16-84 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
26/01/20 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 77-60 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
26/01/20 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 70-37 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/20 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 55-41 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
02/02/20 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 56-37 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
02/02/20 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 90-20 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
02/02/20 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 35-58 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
02/02/20 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 41-79 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/20 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 37-83 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
09/02/20 | 14:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 31-93 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
09/02/20 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 56-45 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
09/02/20 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 60-29 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
09/02/20 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 64-66 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/20 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 46-30 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
16/02/20 | 19:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 65-51 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
16/02/20 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 62-59 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
16/02/20 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 50-71 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
16/02/20 | 11:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 46-43 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |