| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
92 - 33 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/09/19 19:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
48 - 42 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/09/19 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
38 - 52 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 29/09/19 15:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
49 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/09/19 15:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
36 - 101 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 06/10/19 12:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
33 - 46 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 06/10/19 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
93 - 44 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/10/19 13:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
55 - 36 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/10/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
75 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/10/19 19:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
19 - 63 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/10/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
68 - 36 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 13/10/19 15:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
55 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/10/19 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
43 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/10/19 15:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
43 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 20/10/19 15:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
37 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/10/19 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
49 - 35 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 20/10/19 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
109 - 9 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/11/19 19:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
68 - 36 |
ΘΕΡΜΗΣ 03/11/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
29 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/11/19 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
23 - 58 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 03/11/19 12:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
22 - 92 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/11/19 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
46 - 33 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 10/11/19 15:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
45 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 10/11/19 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
73 - 33 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/11/19 15:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
48 - 44 |
ΘΕΡΜΗΣ 17/11/19 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
38 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/11/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
64 - 52 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17/11/19 12:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
71 - 22 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 17/11/19 15:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
50 - 83 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 24/11/19 15:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
54 - 36 |
ΘΕΡΜΗΣ 24/11/19 13:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
44 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/11/19 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
34 - 89 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 24/11/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
52 - 44 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/12/19 19:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
58 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/12/19 15:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
44 - 67 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 01/12/19 12:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
81 - 42 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/12/19 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
38 - 85 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/12/19 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
19 - 54 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 08/12/19 12:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
44 - 47 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 13/12/19 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
56 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 08/12/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
75 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/12/19 19:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
37 - 34 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/12/19 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
33 - 61 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15/12/19 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
42 - 80 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/12/19 15:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
32 - 73 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 22/12/19 15:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
66 - 30 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/12/19 13:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
49 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 22/12/19 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
48 - 35 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 22/12/19 12:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
58 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/01/20 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
65 - 27 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/01/20 15:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
76 - 55 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 12/01/20 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 88 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 12/01/20 12:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
29 - 82 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 19/01/20 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
32 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/01/20 15:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
72 - 33 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 19/01/20 15:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
87 - 49 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/01/20 13:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
104 - 13 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/01/20 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
39 - 80 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/01/20 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
59 - 17 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 26/01/20 12:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
33 - 49 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 22/02/20 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
49 - 68 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 02/02/20 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
73 - 37 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/02/20 15:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
35 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/02/20 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
49 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 02/02/20 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
98 - 32 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/02/20 19:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
32 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/02/20 15:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
60 - 44 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 09/02/20 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
56 - 26 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/02/20 13:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
23 - 81 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/02/20 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
50 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/02/20 15:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
39 - 54 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 16/02/20 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
27 - 98 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/02/20 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 92-33 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
29/09/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 48-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
29/09/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 38-52 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
29/09/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 49-37 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/19 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 36-101 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
06/10/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 33-46 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
06/10/19 | 13:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 93-44 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
06/10/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 55-36 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 75-45 | ||
13/10/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 19-63 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
13/10/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 68-36 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
13/10/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 55-60 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/19 | 15:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 43-55 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
20/10/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 43-65 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
20/10/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 37-55 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
20/10/19 | 15:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 49-35 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 109-9 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
03/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 68-36 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
03/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 29-57 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
03/11/19 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 23-58 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΕΡΓΙΝΑ | 22-92 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||||
10/11/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 46-33 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 45-62 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
10/11/19 | 15:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 73-33 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
17/11/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 48-44 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
17/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 38-52 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
17/11/19 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 64-52 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
17/11/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 71-22 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 50-83 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
24/11/19 | 13:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 54-36 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 0-0 | ||||
24/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 44-58 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
24/11/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 34-89 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 52-44 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
01/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 58-38 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
01/12/19 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 44-67 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
01/12/19 | 15:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 81-42 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 38-85 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
08/12/19 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 19-54 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
13/12/19 | 17:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 44-47 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
08/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 56-77 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/19 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 75-47 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
15/12/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 37-34 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
15/12/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 33-61 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
15/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 42-80 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/19 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 32-73 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
22/12/19 | 13:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 66-30 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
22/12/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 49-77 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/12/19 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 48-35 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 58-67 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
12/01/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 65-27 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
12/01/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 76-55 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
12/01/20 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 57-88 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 29-82 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
19/01/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 32-68 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 0-0 | ||||
19/01/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 72-33 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
19/01/20 | 13:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 87-49 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 104-13 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
26/01/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 39-80 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
26/01/20 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 59-17 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
22/02/20 | 20:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 33-49 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΕΡΓΙΝΑ | 0-0 | ||||
02/02/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 49-68 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
02/02/20 | 15:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 73-37 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
02/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 35-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
02/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 49-74 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/20 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 98-32 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
09/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 32-63 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
09/02/20 | 15:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 60-44 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
09/02/20 | 13:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 56-26 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/20 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ | 23-81 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
16/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 50-38 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
16/02/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 39-54 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | ||||
16/02/20 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 27-98 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |