| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
50 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 01/10/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
47 - 82 |
Π.Α.Ο.Κ. 22/01/20 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
55 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/10/19 21:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
80 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/10/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
69 - 40 |
ΚΑΠΠΑ 09/10/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
64 - 54 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 09/10/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
58 - 54 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/10/19 21:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
64 - 80 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/10/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/10/19 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
64 - 77 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 15/10/19 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
63 - 56 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 23/10/19 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
46 - 76 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/10/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
49 - 83 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 23/10/19 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/10/19 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
57 - 54 |
Π.Α.Ο.Κ. 10/11/19 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
71 - 55 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 29/10/19 21:45 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
82 - 74 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/10/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
37 - 49 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/11/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 20 |
Π.Α.Ο.Κ. 05/11/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
58 - 77 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 06/11/19 21:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
59 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/11/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
68 - 42 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 12/11/19 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
61 - 51 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 13/11/19 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
81 - 60 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 19/11/19 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
69 - 38 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/11/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
75 - 48 |
ΚΑΠΠΑ 20/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 20/11/19 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
44 - 59 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/12/19 17:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 20 |
Π.Α.Ο.Κ. 26/11/19 21:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
60 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/11/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 26/11/19 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
65 - 40 |
ΚΑΠΠΑ 04/12/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
77 - 66 |
Π.Α.Ο.Κ. 04/12/19 18:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
55 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 03/12/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
58 - 69 |
ΘΕΡΜΗΣ 10/12/19 19:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 10/12/19 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
71 - 52 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
58 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 07/01/20 21:30 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 17/12/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 42 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 17/12/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
77 - 69 |
ΚΑΠΠΑ 18/12/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 64 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 18/12/19 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
53 - 56 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
77 - 47 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 07/01/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 07/01/20 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
71 - 66 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 08/01/20 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
40 - 62 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/01/20 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 73 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15/01/20 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
49 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/01/20 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/10/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 50-65 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
22/01/20 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 47-82 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
01/10/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 55-61 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 80-63 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
09/10/19 | 21:30 | ΚΑΠΠΑ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 69-40 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
09/10/19 | 21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 64-54 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 58-54 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
16/10/19 | 21:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 64-80 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
15/10/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/10/19 | 21:45 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 64-77 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/19 | 21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 63-56 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||||
22/10/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 46-76 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
23/10/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 49-83 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/11/19 | 15:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 57-54 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
29/10/19 | 21:45 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 71-55 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
29/10/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 82-74 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/11/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 37-49 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
05/11/19 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-20 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
06/11/19 | 21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 58-77 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 59-58 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
12/11/19 | 21:45 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 68-42 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
12/11/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 61-51 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
13/11/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/19 | 21:45 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 81-60 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
19/11/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 69-38 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
20/11/19 | 21:30 | ΚΑΠΠΑ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 75-48 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
20/11/19 | 21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/19 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 44-59 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
26/11/19 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-20 | ||
26/11/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 60-66 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
26/11/19 | 21:45 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/19 | 21:30 | ΚΑΠΠΑ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 65-40 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
04/12/19 | 18:15 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 77-66 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 0-0 | ||||
03/12/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 55-56 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/19 | 19:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 58-69 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
10/12/19 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/01/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 71-52 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
07/01/20 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 58-60 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/19 | 21:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
17/12/19 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 68-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
18/12/19 | 21:30 | ΚΑΠΠΑ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 77-69 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
18/12/19 | 21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 69-64 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/01/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 53-56 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
07/01/20 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 77-47 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
07/01/20 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/01/20 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 71-66 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/20 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 40-62 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
15/01/20 | 21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 57-73 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
14/01/20 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 49-66 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 |