| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
79 - 82 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/10/19 19:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
58 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 01/10/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
37 - 78 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/10/19 21:50 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
53 - 83 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 01/10/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
51 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/10/19 21:15 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
80 - 73 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 08/10/19 21:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
88 - 82 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/10/19 19:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
75 - 78 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 08/10/19 21:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
86 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/10/19 19:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
70 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/10/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 72 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 15/10/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
65 - 77 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/10/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
83 - 88 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/10/19 19:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
46 - 53 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 22/10/19 21:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
59 - 67 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/10/19 20:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
75 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 22/10/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
86 - 66 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/10/19 19:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
92 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/10/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
61 - 56 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/10/19 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
84 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/10/19 21:15 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
60 - 109 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/11/19 16:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
70 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 05/11/19 21:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
63 - 82 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 05/11/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
68 - 90 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/11/19 19:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
93 - 75 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/11/19 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
72 - 47 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/11/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
91 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/11/19 21:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
73 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/11/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
73 - 79 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20/11/19 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
68 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/11/19 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
64 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 19/11/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
70 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 19/11/19 19:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
80 - 75 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 26/11/19 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
64 - 85 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 26/11/19 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
51 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/12/19 16:25 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
72 - 57 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 27/11/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
68 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/12/19 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
71 - 84 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/12/19 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
66 - 44 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 03/12/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
78 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/12/19 21:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
88 - 63 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/12/19 19:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
76 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 10/12/19 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
63 - 51 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/12/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
94 - 80 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/12/19 21:15 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
52 - 64 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17/12/19 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
50 - 79 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/01/20 21:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
76 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/12/19 21:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
75 - 78 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 17/12/19 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/01/20 19:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
71 - 66 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/01/20 21:45 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
55 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/01/20 21:15 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
62 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/01/20 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
92 - 96 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/01/20 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
78 - 80 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/01/20 19:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
36 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/01/20 11:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
54 - 70 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 14/01/20 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/10/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 79-82 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
01/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 58-77 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
05/10/19 | 21:50 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 37-78 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
01/10/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 53-83 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 51-52 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
08/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 80-73 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
08/10/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 88-82 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
08/10/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 75-78 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 86-76 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
15/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 70-59 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
15/10/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 57-72 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
16/10/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 65-77 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 83-88 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
22/10/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 46-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
23/10/19 | 20:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 59-67 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
22/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 75-69 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 86-66 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
29/10/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 92-55 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
30/10/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 61-56 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
29/10/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 84-70 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/19 | 16:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 60-109 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
05/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 70-74 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
05/11/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 63-82 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
05/11/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 68-90 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 93-75 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
13/11/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 72-47 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
12/11/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 91-58 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
12/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 73-67 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 73-79 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
19/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 68-69 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
19/11/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 64-52 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
19/11/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 70-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 80-75 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
26/11/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 64-85 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
01/12/19 | 16:25 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 51-67 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
27/11/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 72-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 68-67 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
03/12/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 71-84 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
03/12/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 66-44 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
03/12/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 78-64 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 88-63 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
10/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 76-61 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
11/12/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 63-51 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
10/12/19 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 94-80 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/19 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 52-64 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
21/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 50-79 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
17/12/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 76-75 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
17/12/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 75-78 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/01/20 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 20-0 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
08/01/20 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 71-66 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ |
07/01/20 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 55-49 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
07/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 62-58 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/20 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 92-96 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
14/01/20 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 78-80 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
19/01/20 | 11:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 36-60 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
14/01/20 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 54-70 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |