Quince electronics
 
 
logo thessbike final
Home You are here: ΑΡΧΙΚΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΟΚ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΟΚ

 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑ΄2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

Γήπεδο: ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ (κ/θ)             17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

Διαιτητές: Τζαφλέρης – Γερακίνης – Παπανικολάου

Γραμματεία: Παληογιάννη – Χ’’Ιωάννου – Προεστού

Κομισάριος: Πολυχρονίδης

Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ                     17:00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΒΑΛΑ

Διαιτητές: Ταρενίδης Στ. – Συμεωνίδης – Τζίμα

Κομισάριος: Δραγκιόγλου

Γήπεδο: ΛΑΥΡΙΟΥ                           17:00 ΛΑΥΡΙΟ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Διαιτητές: Τσώνος Β. – Παπαθανασίου – Αναγνώστου

Γήπεδο: ΖΩΓΡΑΦΟΥ                                    17:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΕΚ

Διαιτητές: Ψαριανός – Παντελίδης – Σκούτας

Γήπεδο: ΤΡΙΠΟΛΗΣ                          17:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΠ

Διαιτητές: Μπούσιας – Δημόπουλος – Καραλής

Γήπεδο: ΨΥΧΙΚΟΥ                           17:00 ΨΥΧΙΚΟ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Διαιτητές: Παναγιώτου – Βαρδάλος – Κοτσίμπος

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑ΄2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

Γήπεδο: ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ                     13:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητές: Θεονάς – Καραβίτης – Αποστολίδης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑB΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)

Γήπεδο: ΧΑΝΘ                                  17:00 ΧΑΝΘ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Διαιτητές: Παπαγερίδης – Ντούρας

Γραμματεία: Τουκμενίδου – Κούδας – Παπαδόπουλος Κ.

Κομισάριος: Κυμιατζής

Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ         17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΛΙΒΑΔΕΙΑ

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Θ. – Ευφραιμίδης

Γραμματεία: Κουκουβίνου – Παπαδόπουλος Μ. – Βουδούρης

Κομισάριος: Παπαγεωργίου

Γήπεδο: ΑΡΝΑΙΑΣ                            17:00 ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝ.

Διαιτητές: Δεληγιαννίδης – Πετανίδου

Κομισάριος: Παπαδόπουλος Ν.

Γήπεδο: ΚΓ ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ           17:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Διαιτητές: Φακίτσας – Πιτσίλκας Μ.

Κομισάριος: Σαμαλής

Γήπεδο: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ       17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ.

Διαιτητές: Λαζαρίδης – Τσοκόλης

Κομισάριος: Μπαγκλατζής

Γήπεδο: ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ (κ/θ)17:00 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΧΗΤΕΣ Δ. ΠΕΥΚ.

Διαιτητές: Παργιανόπουλος – Ταρενίδης Κ.

Κομισάριος: Βόντζας

Γήπεδο: ΑΙΓΑΛΕΩ                            17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Διαιτητές: Κοντίλης – Χαλαμπαλάκης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ( 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)

Γήπεδο: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ    18:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Β. – ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές: Τζιβελεκίδου – Μανιός

Κομισάριος: Μόρφης Στ.

Γήπεδο: ΑΛΚΑΖΑΡ                          18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡ. – ΒΟΝΙΤΣΑ

Διαιτητές: – Κατσιάνης

Κομισάριος: Βαρνάς

Γήπεδο: ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                18:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ. – ΜΕΛΙΚΗ

Διαιτητές: Καρακώστας – Κέτουλας

Κομισάριος: Μερτζάνης

Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ                 18:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΜΑΚΑΜΠΗ

Διαιτητές: Παζόλης – Κοντογιάννης

Κομισάριος: Πλεξίδας

Γήπεδο: ΑΓ. ΘΩΜΑ ΛΑΡ.                18:00 ΛΑΡΙΣΑ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Διαιτητές: Σιμητόπουλος – Σιταρίδης

Κομισάριος: Παπαδημητρίου Θ.

Γήπεδο: ΠΑΛΑΜΑ                            18:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.

Διαιτητές: Τζιοπάνος – Παπαδόπουλος Χαρ.

Κομισάριος: Μανασής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΓ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ( 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)

Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΑ                                    18:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΟΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ

Διαιτητές: Χατζηχαρίσης – Κελεπούρης

Γραμματεία: Τερζίδης – Μπουρνάς – Μπέλλου

Κομισάριος: Τοζακίδης

Γήπεδο: ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ        18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Διαιτητές: Μοσχοτόγλου – Δαμίγος

Γραμματεία: Καλογιαννίδης – Σακάρογλου – Σαλβερίδης

Κομισάριος: Παραλικίδης

Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ              18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

Διαιτητές: Ζάχαρης – Ξέρας

Γραμματεία: Ρούζιος – Τσιουμλέκης – Πισκιούλης

Κομισάριος: Λαδένης

Γήπεδο: ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ       18:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ

Διαιτητές: Ελευθεριάδης – Παπαγεωργίου

Κομισάριος: Σαλικίδης

Γήπεδο: ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ      18:00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ. – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Διαιτητές: Λόρτος – Κοιμτζόγλου

Κομισάριος: Ασλανίδης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ)

Γήπεδο: ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ                 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Διαιτητές: Τριανταφυλλίδης – Ζάνεφ

Γραμματεία: Ποντίκη Μ. – Ποντίκη Α. – Ηλιάσκος

Κομισάριος: Μηνοβγιούδης

Γήπεδο: ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ                  14:00 ΠΥΛΑΙΑ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑ

Διαιτητές: Μελανίδης – Ντόγκας

Γραμματεία: Βουζούκου – Χατζέλης – Λιούτσιας

Κομισάριος: Βαφείδης

Γήπεδο: Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ         14:00 ΠΙΕΡΙΑ – ΣΕΡΡΕΣ

Διαιτητές: Παπαθανασίου – Μπίκης

Κομισάριος: Παπαπέτρου

Γήπεδο: ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ           14:00 ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

Διαιτητές: Κατωτικίδης – Κουρής

Κομισάριος: Στάθη

Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.                        14:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΑΥΡΧ. ΒΟΤΣΗΣ

Διαιτητές: Σαρακενίδης – Χρυσάφης

Κομισάριος: Τσούντσουρας

 

 
   
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def