Home You are here: ΑΡΧΙΚΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΟΚ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΟΚ

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΠΑΟΚ (κ/θ) 17:00 ΠΑΟΚ – ΡΕΘΥΜΝΟ

Διαιτητές : Σχινάς – Σώμος - Μαγκλογιάννης

Γραμματεία : Τσιουμλέκης – Κούδας – Λεονταρά - Καραμπίνας

Κομισάριος : Σιμητόπουλος / Μήτσιου

Γήπεδο : ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΡΗΣ

Διαιτητές : Φούφης – Μάνος - Γεωργιάδης

Κομισάριος : Τανατζής

Γήπεδο : ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ 17:00 ΚΑΒΑΛΑ - ΑΕΚ

Διαιτητές : Κορομηλάς – Ανδρικόπουλος – Τζαφλέρης

Κομισάριος : Τσανίδης

Γήπεδο : ΗΛΙΔΑΣ 17:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛ. - ΚΗΦΙΣΙΑ

Διαιτητές : Αναστόπουλος – Πουρσανίδης Γ. - Καλδίρης

Γήπεδο : ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

Διαιτητές : Γκόντας – Σταματόπουλος - Βάρδαλος

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΟΑΚΑ 17:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡ.

Διαιτητές : Μητσόπουλος – Πουρσανίδης Κ. – Ταρενίδης Στ.

Γήπεδο : ΛΑΥΡΙΟΥ 20:30 ΛΑΥΡΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Διαιτητές : Χριστοδούλου – Διαμαντής - Σκούτας

Ε.Ο.Κ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΠΕΥΚΩΝ 17:00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

Διαιτητές : Μπήτης – Παφίλης – Παπαδόπουλος Θ.

Γραμματεία : Γούτη – Γρούτα - Κράντα

Κομισάριος : Δροσόπουλος

Γήπεδο : ΒΙΚΕΛΑΣ 15:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΥΜΗ

Διαιτητές : Τσουνάς – Λόρτος - Τζίμα

Κομισάριος : Σάμαλης

Γήπεδο : ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές : Παναγιώτου – Δαρλαμήτσος – Κωνσταντινόπουλος

Κομισάριος : Κανελλόπουλος

Γήπεδο : Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΨΥΧΙΚΟ

Διαιτητές : Τσώνος – Θεονάς - Ζακεστίδης

Γήπεδο : ΠΑΤΡΩΝ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Π. - ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Διαιτητές : Μπίκας – Τσαρούχα - Καρδάρης

Γήπεδο : Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 17:00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Διαιτητές : Πηλοϊδης – Καραβίτης - Θεοδωρόπουλος

Γήπεδο : ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Διατητές : Παντελίδης – Μακρής - Μπούσιας

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (Όμιλος Βορρά)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΛ

Διαιτητές : Τσιαπλής – Ταρενίδης Κ.

Γραμματεία : Μαρβάκη Ι. – Μαρβάκης Κ. - Βαρυτιμίδης

Κομισάριος : Αστρεινίδης

Γήπεδο : ΑΝΑΤΟΛΙΑ 20:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΕΥΚΑΡΠΙΑ

Διαιτητές : Τσιρτσιμάλης – Δαμίγος

Γραμματεία : Χατζηιωάννου – Κωστοπούλου - Τσιρακίδου

Κομισάριος : Σακελαρίου

Γήπεδο : ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤ. 17:00 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Διαιτητές : Σιταρίδης - Κοϊμτζόγλου

Κομισάριος : Βόντζας

Γήπεδο : ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Διαιτητές : Γερακίνης - Ζάχαρης

Κομισάριος : Πολυχρονίδης

Γήπεδο : ΑΡΝΑΙΑΣ 17:00 ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

Διαιτητές : Φακίτσας - Ξέρας

Κομισάριος : Παπαγεωργίου

Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. 17:00 ΓΣΛ 1928 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

Διαιτητές : Συμεωνίδης – Τζιοπάνος Γ.

Κομισάριος : Σταμάτης

Γήπεδο : ΚΑΣΤΟΡΙΑ 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΓΡΙΝΙΟ

Διαιτητές : Παγώνης – Πιτσίλκας Β.

Κομισάριος : Κηπουρίδης

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. - ΠΑΟΚ

Διαιτητές : Αναστόπουλος Α. - Κωνσταντινίδου

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : Α.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

Διαιτητές : Κονταράτος - Γαρίνη

Γήπεδο : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 14:30 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛ. – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.

Διαιτητές : Φραγκούλη - Αντωνίου

Γήπεδο : Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ 12:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Διαιτητές : Κοτσιμπός - Μπανασάκης

Γήπεδο : ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Διαιτητές : Τσάτσης - Γκαμήλη

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (1ος Όμιλος Βορρά)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ.

Διαιτητές : Τσούλης - Γραικός

Κομισάριος : Πλεξίδας

Γήπεδο : ΚΑΡΔΙΤΣΑ 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛ.

Διαιτητές : Κατωτικίδης - Παπανικολάου

Κομισάριος : Τέγα

Γήπεδο : ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 17:00 ΜΕΛΙΚΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Διαιτητές : Τσουμαχίδης – Καρακώστας

Κομισάριος : Καλότσης

Γήπεδο : ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 17:00 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Διαιτητές : Κοντογιάννης - Παζόλης

Κομισάριος : Χατζηκυριακίδης

Γήπεδο : ΑΓΙΑΣ 17:00 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

Διαιτητές : Πετανίδου – Αγραφιώτης Ι.

Κομισάριος : Μπεκιάρης

Γήπεδο : ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 17:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Διαιτητές : Μαραθιώτης – Μπίκης

Κομισάριος : Μερτζάνης

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος Όμιλος Βορρά)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ(Κ/Θ) 18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Διαιτητές : Μελανίδης - Χατζηχαρίσης

Γραμματεία : Στεφανίδου – Μιχαηλίδου - Αλεξανδρόπουλος

Κομισάριος : Παραλικίδης

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΑΡΕΤΣΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02

Διαιτητές : Τζιβελεκίδου - Κουκουλεκίδης

Γραμματεία : Αρβανιτίδης – Μούστος - Κουκουβίνου

Κομισάριος : Παπαδόπουλος Ν.

Γήπεδο : ΧΑΝΘ 18:00 ΧΑΝΘ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Διαιτητές : Κέτουλας - Δολγύρας

Γραμματεία : Κιλαζίδου – Δαγδηλέλη - Προεστού

Κομισάριος : Τζιοπάνος

Γήπεδο : Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18:00 ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ - ΒΑΟ

Διαιτητές : Ρούκας - Σαρακενίδης

Κομισάριος : Φωτιάδης

Γήπεδο : ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ 18:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Διαιτητές : Ελευθεριάδης - Γαζέτας

Κομισάριος : Σαλικίδης

Γήπεδο : ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΕΦΥΡΑ

Διαιτητές : Παπαγερίδης - Ντούρας

Κομισάριος : Λιρίδης

Γήπεδο : ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:00 ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ

Διαιτητές : Δημάδης - Κατρακάρης

Κομισάριος : Γκουρτζελίδης

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Όμιλος Βορρά)

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Γήπεδο : ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΥΛΑΙΑ

Διαιτητές : Παπαδοπούλου Χρ. – Αγραφιώτης Γρ.

Γραμματεία : Παραδείση – Γκαρτζονίκας - Ράμπαντι

Κομισάριος : Λαδόπουλος

Γήπεδο : ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 13:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚ. – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡ.

Διαιτητές : Χρυσάφης - Χατζημπαλίδης

Γραμματεία : Δαουλτζής – Ανανιάδης - Χαλκίδης

Κομισάριος : Αχταρίδης

Γήπεδο : Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 13:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΡΗΣ

Διαιτητές : Παπαθωμά - Γεωργούλης

Κομισάριος : Τσοπουρίδης

Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 14:00 ΣΕΡΡΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές : Εκίζογλου - Λαδάς

Κομισάριος : Γιαβρής

Γήπεδο : ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Διαιτητές : Πράττος - Μαλτέσιος

Κομισάριος : Στάθη

Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. 14:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.

Διαιτητές : Ντόγκας - Παπανικολάου

Κομισάριος : Αγορογιάννης

 

 
   
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def