Quince electronics logo thessbike final  

 

Home You are here: ΑΡΧΙΚΗ
  • ΔΕΥΤΕΡΑ
  • ΤΡΙΤΗ
  • ΤΕΤΑΡΤΗ
  • ΠΕΜΠΤΗ
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΣΑΒΒΑΤΟ
  • ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
           
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΠΡΑΤΤΟΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓ. - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
20:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.
    Γραμματεία:   ΓΑΛΑΝΗ Π - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ - ΜΑΡΒΑΚΗΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΠΙΚΗΣ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
    Γραμματεία:   ΜΥΣΙΡΛΗ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΙΟΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
    Γραμματεία:   ΤΑΣΙΩΝΑ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ
    Γυμνασίαρχος:   ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΜΟΥΣΤΟΣ - ΒΟΥΛΩΝΗ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΜΗΛΙΑΡΑΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΜΕΝΤ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΤΕΜΕΛΚΟΥ
    Γραμματεία:   ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΚΑΠΟΥΛΑ - ΣΑΚΑΛΗΣ
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΠΑΣΤΕΡ A.O. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
    Γραμματεία:   ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΔΑΜΙΓΟΣ - ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΑΟ ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ - ΜΠΑΙΟΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΕΝΑΚΗ Ν - ΚΑΤΣΗΣ - ΚΟΥΛΛΙΑΣ
           
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦ.
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
    Γραμματεία:   ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ. ~ Μ.ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. - ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
    Γραμματεία:   ΓΟΥΤΗ - ΜΥΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡ. - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ. - ΚΑΤΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΝΤΟΚΟΣ - ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
           

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ

ΤΡΙΤΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
           
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΕΛΕΒΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - ΜΠΟΓΑΣ
    Γραμματεία:   ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΗΜΟΥ Λ - ΑΡΜΑΟΥ
           
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:15 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ~ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΑΣ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΔΙΒΟΛΗ Ε.
    Γραμματεία:   ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ. - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
    Γραμματεία:   ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. KOZDROWSKA - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
    Γραμματεία:   ΚΑΠΟΥΛΑ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ - ΔΕΛΛΑΣ
    Γραμματεία:   ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ - ΚΑΤΣΗΣ
21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΣΧΑΣ
    Γραμματεία:   ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 20
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΕΚΛΕΚΤΟΣ - ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
    Γραμματεία:   ΤΑΣΙΩΝΑ - ΝΤΑΓΚΑΣ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
20:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
    Γραμματεία:   ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΚΟΥΣΗΣ
    Γραμματεία:   ΝΕΔΑΣ - ΣΡΑΦΗΣ
           
           

 

 

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 05 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
           
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΑΣΟΛΗΣ - ΛΑΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
20:00 Ε.Κ.Ο. Μ. ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ Ο Φ.Α.Κ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ - ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
           
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ - ΑΛΕΞ/ΛΟΣ
21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ  ΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΤΟΛΙΟΥ - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
21:30 11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΣΗΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΜΑΡΟΣ - ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΟΥ
    Γραμματεία:   ΓΑΛΑΝΗ Π - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΚΡΑΝΤΑ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ  ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
    Γραμματεία:   ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 20
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛ.
    Γραμματεία:   ΝΕΔΑΣ - ΣΑΡΑΦΗΣ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
    Γραμματεία:   ΚΡΑΝΤΑ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
21:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΧΑΛΚΙΔΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗ Σ
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ~ Β.Α.Ο. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
    Γραμματεία:   ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν - ΣΑΚΑΛΗΣ
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ  ΑΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
    Γραμματεία:   ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
20:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
    Γραμματεία:   ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ  ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΔΟΜΟΥΧΤΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ

 

 

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΜΠΤΗΣ

        

ΠΕΜΠΤΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 20
21:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΧΑΝΘ ΔΕΛΛΑΣ - ΜΟΣΧΑΣ
    Γραμματεία:   ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

                                                                    

 

 

 

 

 .

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 


 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

    

Παρασκευή 31 Οκτωβρίου 2014
         
Β Κατηγορία Ανδρών
20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε.
  Διαιτητές: ΔΑΜΙΓΟΣ - ΚΑΤΟΥΔΗΣ
  Γραμματεία: ΚΟΝΤΟΣ - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
  Διαιτητές: ΤΖΙΜΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
  Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ. - ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
  Διαιτητές: ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ
  Γραμματεία: ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΚΑΠΟΥΛΑ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
  Διαιτητές: ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΕΚΛΕΚΤΟΣ
  Γραμματεία: ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
21:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
  Διαιτητές: ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ - ΠΡΑΤΤΟΣ
  Γραμματεία: ΧΑΛΚΙΔΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗ Σ - ΜΑΡΒΑΚΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ
  Διαιτητές: ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ - ΣΑΡΑΦΗΣ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
  Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
  Γραμματεία: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ - ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
  Διαιτητές: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
  Γραμματεία: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
  Διαιτητές: ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ
  Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΜΠΕΛΛΟΥ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ~ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
  Διαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία: ΒΟΥΛΩΝΗ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ
  Διαιτητές: ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  Γραμματεία: ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ
  Διαιτητές: ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
  Γραμματεία: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
  Διαιτητές: ΜΑΝΙΟΣ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία: ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΗΣ
         
Γ1 Κατηγορία Ανδρών
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
  Διαιτητές: ΜΠΙΚΗΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ - ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ  ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  ΑΜΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
  Διαιτητές: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
  Γραμματεία: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ. - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΚΡΑΝΤΑ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
  Διαιτητές: ΜΑΡΟΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
  Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΣΑΚΑΛΗΣ
21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :  0-20
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ
  Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Άνω Πόλης ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
  Διαιτητές: ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία: ΜΗΛΙΟΥ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π. - ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
20:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
  Διαιτητές: ΤΕΜΕΛΚΟΥ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
  Γραμματεία: ΤΑΣΙΩΝΑ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ - ΝΤΑΓΚΑΣ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ.
  Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
  Διαιτητές: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - ΜΠΑΙΟΣ
  Γραμματεία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΜΥΣΙΡΛΗ - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
  Διαιτητές: ΣΕΛΕΒΟΣ - ΔΙΒΟΛΗ
  Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  Διαιτητές: ΤΣΟΥΛΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
  Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ - ΔΗΜΟΥ Λ - ΑΡΜΑΟΥ
         
Γ2 Κατηγορία Ανδρών
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΑΣ ~ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.
  Διαιτητές: ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΛΟΛΙ
  Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  Διαιτητές: ΚΟΥΣΗΣ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία: ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ - ΤΟΛΙΟΥ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

         

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
           
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΛΕΣΧΗ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ.
    Γραμματεία:   ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π - ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
    Γραμματεία:   ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ - ΤΑΣΙΩΝΑ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ.
           
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
18:00 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ  ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΛΑΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΥΣΙΡΛΗ - ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΜ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ
        ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΒΟΥΛΩΝΗ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
15:30 ΑΞΙΟΥ Δ.ΑΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜ.- Ν. ΜΑΛΓ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΗΣ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ
19:30 ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦΡ.
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
    Γραμματεία:   ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΡΑΤΤΟΣ - ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΓΟΥΤΗ - ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡ.
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΙΚΗΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
    Γραμματεία:   ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ICBS 2009 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΜΟΣΧΑΣ
    Γραμματεία:   ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΑΜΙΓΟΣ - ΤΣΑΜΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΣΑΚΑΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
    Γραμματεία:   ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ - ΚΟΝΤΟΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
21:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Β.Α.Ο. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
    Γραμματεία:   ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΜΩΥΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΑΠΟΥΛΑ
13:30 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝ.
    Γραμματεία:   ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.ΑΟ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
    Γραμματεία:   ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
    Γραμματεία:   ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
    Γραμματεία:   ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΜΑΝΙΟΣ - ΚΑΣΟΛΗΣ
    Γραμματεία:   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤ. - ΚΟΥΛΛΙΑΣ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΣΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛ.
    Γραμματεία:   ΒΟΥΛΩΝΗ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
           
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΚΑΡΜΠΑ
    Γραμματεία:   ΛΩΛΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ
           
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ./ΜΑΛΓ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
    Γραμματεία:   ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
    Γραμματεία:   ΤΟΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΝΗ Π - ΣΑΚΑΛΗΣ
20:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
    Γραμματεία:   ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ Ο Φ.Α.Κ. ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΛΕΚΑ - ΜΗΛΙΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΣΕΛΕΒΟΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
    Γραμματεία:   ΝΤΟΚΟΣ - ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ - ΚΟΝΤΟΣ
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ. - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ - ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
    Γραμματεία:   ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.ΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΙΚ. - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΚΩΝ/ΚΑΚΗ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΒΟΥΛΩΝΗ - ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΒΟΛΗ
    Γραμματεία:   ΜΠΕΝΑΚΗ Ν. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
16:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝ/ΝΗΣ ΤΣΑΜΗΣ - ΛΟΛΙ
    Γραμματεία:   ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ Γ - ΓΟΥΤΗ
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ  ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ   ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ  - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
20:00 ΙΩΝΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΠΟΝΤΙΚΗ Α - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ  ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΘΡΑΣΙΒΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
    Γραμματεία:   ΓΑΛΑΝΗ Π - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΝΤΑΛΗ
    Γραμματεία:   ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ - ΣΑΡΑΦΗΣ
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ. - ΚΟΥΣΗΣ
    Γραμματεία:   ΜΑΡΒΑΚΗ Ι - ΚΟΥΔΑΣ
16:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ  ΙΠΠΟΔΡΟΜ. ~ ICBS 2009 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΚΑΣΟΛΗΣ
    Γραμματεία:   ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠ. ΕΥΟΣΜ. ΛΑΙΔΗΣ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ - ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΕΛΕΒΟΣ - ΜΟΣΤΡΟΥΣ
    Γραμματεία:   ΚΟΝΤΟΣ - ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ
18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ - ΜΩΥΣΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΚΡΑΝΤΑ
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Α.Ο.Ε.Κ. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
    Γραμματεία:   ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. - ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
    Γραμματεία:   ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓΓ.
15:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΜΑΣΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ
16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΙΩΑΝΝΟΥ - ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ
    Γραμματεία:   ΣΦΕΙΚΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
17:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ - ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ.
    Γραμματεία:   ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
19:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π. ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ - ΛΑΣΠΑ
    Γραμματεία:   ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΑΠΟΥΛΑ
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ. - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
    Γραμματεία:   ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
18:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
    Γραμματεία:   ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
09:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΤΟΜΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ  ΚΑΛΑΜ. ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ - ΛΕΦΑΚΗΣ
    Γραμματεία:   ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Ν.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΣΑΚΑΛΗΣ - KRKOBABIC
    Γραμματεία:   ΒΡΑΤΙΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α. - ΚΑΡΜΠΑ
    Γραμματεία:   ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΩΣΤΗΣ - ΚΟΕΝ
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΠΑΙΟΣ - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
    Γραμματεία:   ΤΑΣΙΩΝΑ - ΝΤΑΓΚΑΣ
14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - ΜΠΟΓΑΣ
    Γραμματεία:   ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΕΠΑΝ. ΕΚΛΕΚΤΟΣ - ΨΑΡΡΑΣ
    Γραμματεία:   ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ - ΛΑΖΟΓΛΟΥ
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΔΕΛΛΑΣ - ΔΟΥΒΗΣ
    Γραμματεία:   ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
    Γραμματεία:   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΛΙΑΣ
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΣΧΑΣ
    Γραμματεία:   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΤΕΜΕΛΚΟΥ - ΣΑΧΑΣ
    Γραμματεία:   ΓΙΑΓΛΗΣ - ΜΑΝΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ
ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
1 A.Σ. ΠΕΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
2 I.C.B.S. 2009 I.C.B.S.
3 Α.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ
4 Α.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Ε.Κ.Ο
5 Α.Σ. ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑ
6 Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΚΟ
7 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ Ασπροβάλτας ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ
9 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
11 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε.Κ. ΜΙΚΡΑΣ
12 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡ.ΟΚ Ωραιοκάστρου Α.Σ.  ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
14 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
15 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ
16 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ
17 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΑΣ ΑΛΣΟΣ ΔΕΛΑΣΑΛ
18 ΑΚΕΤΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ.
19 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ   Θεσ/νίκης ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
20 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
21 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑ  ΦΟΙΝΙΚΑ
22 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
23 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ
24 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
25 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ
26 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ  ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
27 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ
28 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ
29 ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ
30 ΑΡΗΣ ΑΣ Α.Α.Μ.Θ.
31 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ
32 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
33 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης ΕΚΟ
34 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ  Σταύρου ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ
35 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΟ Ε.Κ.Ο
36 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
37 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
38 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
39 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ  ΣΙΝΔΟΥ
40 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
41 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΙΚΡΑΣ
42 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ 25o & 100o Δημ.Σχολ.
43 ΑΤΛΑΣ  ΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
44 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ.
45 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.Θ. ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ
46 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ  ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ
47 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο
48 ΒΑΚΧΟΣ ΣΦ ΜΙΚΡΑΣ
49 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ κλ.
50 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Ο ΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ
51 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΦΟΙΝΙΚΑ
52 ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
53 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ
54 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
55 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΕΑΚ
56 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
57 Δ.Α.Σ.Ω. ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ
58 Δ.Ε.Η.  ΠΑΣΠ  Λέσχη Ε.Κ.Ο
59 ΔΟΞΑ ΑΜΠΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
60 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΡΥΜΟΥ
61 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ
62 ΔΟΞΑ ΜΑΣ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
63 ΔΟΞΑ ΠΑΣ ΑΣΣΗΡΟΥ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΑΚ
64 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΟ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
65 Ε.Α.Α.Θ. ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
66 Ε.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
67 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΓΣ ΣΟΧΟΥ ΣΟΧΟΥ ΔΑΚ 
68 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ.
69 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
70 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΑΕΣΠΦΑ Ε.Κ.Ο
71 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ
72 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
73 ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
74 ΕΡΜΗΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
75 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ
76 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ.
77 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΣ ΑΝ.ΑΚΤΗΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ
78 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
79 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
80 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΕΑΚ
81 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ  Μ.Γ.Σ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
82 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ.
83 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΠΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ  ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
84 ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
85 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
86 Κ.Α.Ο.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
87 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΤΑ  25o & 100o Δημ.Σχολ.
88 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ 25o & 100o Δημ.Σχολ.
89 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΜΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
90 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΠΟ  ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ
91 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΔΑΚ
92 ΚΡΟΝΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ
93 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ   ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ
94 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΑΚ
95 ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΚ
96 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΣ 25o & 100o Δημ.Σχολ.
97 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AOK ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
98 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΣΝ ΕΧΕΔΩΡΟΥ  ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
99 Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
100 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΜΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  ΔΡΥΜΟΥ
101 Μ.Ε.Α.Σ. ΦΑΛΗΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
102 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ
103 ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
104 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΣ ΑΞΙΟΥ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ
105 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ.
106 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΛΗΤΗΣ ΔΡΥΜΟΥ
107 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
108 ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΕΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
109 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ
110 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο
111 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
112 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  ΓΣ Ε.Κ.Ο
113 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ
114 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ
115 ΜΟΡΦΕΑΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
116 ΜΥΘΟΙ ΑΣ 2007 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ
117 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΑΣ Ε.Κ.Ο
118 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΙΚΡΑΣ Β'
119 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ.
120 Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΜΙΚΡΑΣ
121 Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ AKEΜ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
122 ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
123 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
124 ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Ε.Κ.Ο
125 ΝΕΣΤΩΡ  ΑΜΣ ΜΙΚΡΑΣ Α' ΕΑΚ
126 ΝΙΚΗ ΑΠΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
127 ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ  ΑΠΟ ΙΩΝΙΑΣ
128 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
129 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ 'Ανω Πόλης ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
130 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ Ε.Κ.Ο
131 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΠΣ  ΚΑΠΠΑ ΠΕΡΑΙΑΣ
132 Π.Α.Ο.Δ. Β.Α.Ο
133 Π.Α.Ο.Κ. ΑΠΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΑΞΙΟΥ ΔΑΚ
134 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ ΠΑΟΚ
135 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Συκεών
136 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
137 ΠΗΓΑΣΟΣ '24  ΑΣΘ Β.Α.Ο
138 ΠΛΑΤΕΙΑ  ΑΣ ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ
139 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  Θεσ/νίκης ΜΙΚΡΑΣ
140 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΑΚ
141 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΔΑΚ
142 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
143 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
144 ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ
145 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ
146 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΔΑΚ
147 Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
148 ΣΑΡΙΣΑ Α.Λ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑ
149 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
150 ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Συκεών
151 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΑΚ
152 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΦΑΚ Ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ
153 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ
154 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.
155 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ
156 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def