Όλες οι ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ (Γενική και Ειδικές) των πρωταθλημάτων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και η Δηλώση Συμμετοχής για την νέα αγωνιστική περιόδου 2017-18. Για να δεις ή να κατεβάσεις στην συσκευή σου, τα αντίστοιχα αρχεία κλικ εδώ ✅

ΠΑΙΔΩΝ

Φωτορεπορτάζ από τις κληρώσεις ΝΕΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.📷📷📷

Φωτορεπορτάζ από τις κληρώσεις ΝΕΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.📷📷📷

Read More
ΠΑΙΔΩΝ (1ο-2ο-3ο-ΟΜΙΛΟΣ) | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου  2017/2018

ΠΑΙΔΩΝ (1ο-2ο-3ο-ΟΜΙΛΟΣ) | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου 2017/2018

Για να κατεβάσεις  το αρχείο <<ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ>>  πάτησε στο κόκκινο. << 1 ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ >> http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-1om-p-a-b/ <<ΠΑΙΔΩΝ 2 ΟΜΙΛΟΣ >>  http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-2om-p-a-b/ << ΠΑΙΔΩΝ 3 ΟΜΙΛΟΣ>>  http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-3om-p-a-b/ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ) ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ-ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ) Για να κατεβάσεις  το αρχείο <<ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ

Read More
ΠΑΙΔΩΝ (4ο-5ο-6ο-7ο ΟΜΙΛΟΣ) | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου  2017/2018

ΠΑΙΔΩΝ (4ο-5ο-6ο-7ο ΟΜΙΛΟΣ) | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου 2017/2018

Για να κατεβάσεις  το αρχείο <<ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ>>  πάτησε στο κόκκινο. << ΠΑΙΔΩΝ 4 ΟΜΙΛΟΣ >> http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-4om-p-a-b/ <<ΠΑΙΔΩΝ 5 ΟΜΙΛΟΣ >> http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-5om-p-a-b/ <<ΠΑΙΔΩΝ 6 ΟΜΙΛΟΣ >> http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-6om-p-a-b/ << ΠΑΙΔΩΝ 7 ΟΜΙΛΟΣ>> http://www.ekasth.gr/2017/09/01/paidwn-7om-p-a-b/   ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ) ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ-ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ) Για να κατεβάσεις  το αρχείο

Read More
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (9/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (9/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Σάββατο 9  Σεπτεμβρίου 2017 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2003 με το εξής πρόγραμμα: ΩΡΑ  08:30 Αναστασιάδης Φαίδων, Αστεριάδης Αστέριος, Βογιάννου Αστέρης, Βουλκίδης Βλάσσης, Γιαννιώτης

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία (περισσότερα…)

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία (περισσότερα…)

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία (περισσότερα…)

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία (περισσότερα…)

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία (περισσότερα…)

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία

ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ | Το πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα κι η βαθμολογία (περισσότερα…)

Read More