Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (02.10.2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read More
ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Τσολακίδης, Διαμαντοπούλου Αθ., Διαμαντόπουλος 19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΙΧΕΛΗ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Πισκιούλης 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ Γραμματεία: Κοέν, Καπνοπούλου, Δαγδηλέλη 21:20 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Read MoreΤΡΙΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ(ΕΦ) ~ Ε.Ο.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ., ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ Γραμματεία: Λιούτσιας, Παπαδόπουλος Κ., Αντωγλου Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ : 20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ Γραμματεία: Κωστής, Κοκκινά 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΙΧΕΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου.,
Read MoreΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης Κ., Κολοκυθάς Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ 21:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα, Κωστανάκη Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 21:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Κάτσης, Αλεβιζάτος, Κούλλιας Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ.
Read MoreKYΡIAKH 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Χαριτιδου, Χατζελης, Χρηστίδης 19:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Γραμματεία: Νάκας, Κωτσόβολος, Σακάρογλου 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Γραμματεία: Κατσαρούλιας, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Γεωργιάδου, Παπαδόπουλος
Read MoreΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Κολιντζικη, Καπνοπούλου, Λάσπα Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 16:00 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου 18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β 19:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ Γραμματεία: Λιούτσιας, Βουλώνη 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Read MoreΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Μπάρμπας, Σακάρογλου, Μανούσος 21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Αντωγλου, Δαουλτζής, Κολοκυθάς 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σκαλιστής, Διμπιτούζης Α 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Τζήκα 19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΡΑΒΑΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Διμπιτούζης, Σκαλιστής 20:00 25ο
Read MoreΠΕΜΠΤΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΪΟΣ Γραμματεία: Γκοτζαμάνη, Δαγδηλέλη, Παραδείση Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Συκάς, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});
Read MoreΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Κωτσόβολος, Ακριτίδης Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΧΑΝΘ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντωγλου, Κολοκυθάς 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Λιούτσιας, Καραγεωργόπουλος, Τσολακίδης 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΑΓΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Ηλιάσκος 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
Read MoreΤΡΙΤΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΛΟΛΙ Γραμματεία: Δημητριάδου, Βερώνη, Βουδούρης Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ : 21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ., ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου β 21:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Καλπακίδου, Κόντος 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π Γραμματεία: Καπνοπούλου, Δαγδηλέλη Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ
Read MoreΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Μαρινάκη, Κωνσταντίνου, Παραδείση Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Καλπακιδου, Παπαδόπουλος Κ., Χαλκίδης Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι 21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κωστανάκη, Γιοβανούδα, Σακαλης Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ 21:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
Read MoreKYΡIAKH 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 18:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κυλούδης, Μαρβάκη Σ., Σακάρογλου Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ Γραμματεία: Πατρωνής, Ακριτίδης, Χαλκίδης 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ., ΧΑΤΖΗΣ Γραμματεία: Γκοτζαμάνη, Βουζούκου, Μπενάκη Κ 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ.,
Read MoreΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Κατσαρούλιας, Σακάρογλου, Ηλιάσκος 20:00 Β.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ Γραμματεία: Πατρώνης, Ακριτίδης, Αντωλγου 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΦΙΛΛΙΟΣ. ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Κουρτελη, Βουζούκου, Κοέν Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Καπνοπούλου, Κωτσόβολος Προκριματική φάση
Read MoreΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης 21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Μανούσος, Σακάρογλου 21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., KAMHΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρ., Καραμπουρνιώτη Ν., Σακαλής 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χρηστίδης, Αστερνος 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ Γραμματεία: Ανανιάδου,
Read MoreΠΕΜΠΤΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Χαλκίδης, Ακριτίδης, Λάσπα 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Αστερνός (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});
Read MoreΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τόλιου, Παπαδόπουλος Κ., Καλπακίδου (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});
Read MoreΤΡΙΤΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κοκκινά, Κωστής, Σκαλιστης 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ(ΝΕΩΝ) ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Κωτσόβολος, Μαρβάκη Σ., Τζήκα 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ Γραμματεία: Κολοκυθας, Δαουλτζής, Κωνσταντίνου 21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ Γραμματεία: Ράμπαντι, Ευθυμίου Α., Βουζούκου 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Δαγδηλελη Καπνοπουλου Αντωγλου
Read MoreΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 20;30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Βουζούκου, Ευθυμίου Α., Ράμπαντι 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα, Κολοκυθάς 20:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ ΒΛΑΣΤΟΣ Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βουδούρης, Βουλώνη 20:45 ΜΕΝΤ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Read MoreKΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας, Χατζέλης 21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου 14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής, Τσολακίδης 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ~ ΔΑΣΩ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΦΩΚΑ Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Δήμας, Καραγεωργόπουλος (adsbygoogle = window.adsbygoogle
Read MoreΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ(ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ(ΝΕΩΝ) ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΗ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Ν., Κουκουτζέλης 18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τότσικα, Κουρτελή, Ντάγκας (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});
Read MoreΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν/ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Κωστανάκη 21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Τατσίδης, Τσολακίδης, Ηλιάσκος 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λαζόγλου 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κοκκινά, Κωστοπούλου 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Βερώνη, Μπενάκη Κ., Καραγεωργόπουλος 21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
Read MoreΤΡΙΤΗ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ - ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ Γραμματεία: Μπενάκη Κ, Κωστής, Μπενάκη Ν 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Αθ, Διαμαντόπουλος Γ, Χατζέλης 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΚΑΣΟΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δαουλτζής, Τσολακίδης, Κολοκυθάς 20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ Γραμματεία: Κουρτελή,
Read MoreΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ (ΝΕΩΝ) ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ - ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπάρμπας, Μαρβάκη Σ, Τζήκα 21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ (ΝΕΩΝ) ΚΑΤΣΙΝΑΣ - ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χρηστίδης, Ηλιάσκος 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΥ Γραμματεία: Βουζούκου, Τότσικα, Βουδούρης 21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ΜΠΑΙΟΣ - ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ Γραμματεία: Κοκκινά, Ντάγκας,
Read MoreKΥΡΙΑΚΗ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ. - ΜΑΓΗ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Μπεκιάρης Β, Ανανιάδης 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ - ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τότσικα, Κουρτελή, Ράμπαντι 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΝΑΚΑΣ - ΣΜΠΡΙΝΗΣ Γραμματεία: Δαουλτζής, Κολοκυθάς, Κουκουτζέλης 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ΚΑΡΜΠΑ - ΟΥΖΟΥΝΗΣ Γραμματεία: Βουζούκου, Πασχαλίδου, Βουλώνη 20:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Read MoreΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΔΩΝΗΣ - ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ανανιάδης, Διμπιτούζης Α 19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝ.ΠΟΛ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τζήκα, Κωστανάκη, Ηλιάσκος 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ ΧΑΤΖΗΣ - ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λαζόγλου (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});
Read MoreΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ Γραμματεία: Μπεκάκη Αικ, Μπενάκη Ν, Ευθυμίου Αλ 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ Γραμματεία: Ράμπαντι, Πασχαλίδου, Βουζούκου 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Κοκκινά , Λαζόγλου,Τσιρακίδου (adsbygoogle = window.adsbygoogle
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Τελική φάση Νεανίδων: 21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Γραμματεία: Ευθυμιου Α., Δαουλτζής, Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Καλπακίδου Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΛΟΡΤΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Κοέν Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., Γραμματεία: Tόλιου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΧΑΝΘ ~ ΔΕΚΑ ΠΡΑΤΤΟΣ,ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, , ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΔΕΚΑ (Ν25) ~ ΠΑΟΚ ΑΣ (Ν28)-(Ν29) ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΛΗ Γραμματεία: Τότσικα, Πασχαλίδου, Σωτηριάδου Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΧΑΝΘ(Ν26) ~ ΑΡΗΣ ΑΣ (Ν27) (Ν30) ΛΟΡΤΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Σκαλιστής, Κοέν Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ Τελική φάση Νεανίδων: 21;00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΔΕΚΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δαγδηλέλη, Προεστού Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Αντωγλου, Σακαλής Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Hμιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γραμματεία: Σκαλιστής, Δαουλτζής, Γρούτα 21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής, Τζήκα 20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κωτσόβολος, Λάσπα Τελική φάση Νεανίδων: 21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.,
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Πασχαλίδου,Ράμπαντι, Κάτσης Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΧΑΝΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΔΕΛΛΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Τ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Τότσικα, Πασχαλίδου, Ράμπαντι Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ N25 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ Ν28 (29) ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β. Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΔΕΚΑ Ν26 ~ Χ.Α.Ν.Θ. Ν27 (30) ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Αλ., Σκαλιστής, Κοέν Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Hμιτελική φάση Νεανίδων: 19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ.,ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κοέν, Λιούτσιας
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Ημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Ευθυμίου Α., Σκαλιστής 19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΧΑΝΘ ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Κοκκινά, Καλπακίδου, Τζήκα 20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ NEO ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βουζούκου, Κωστής Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Γραμματεία: Κωστής, Σωτηριάδου, Βουζούκου Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 19:30 11 Δημ.σχολειο ΔΕΚΑ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Τόλιου, Κωτσόβολος, Χατζέλης 21:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΕΛΛΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Γραμματεία: Τότσικα, Σκαλιστής, Λιούτσιας 21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. TETΑΡΤΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠO TZIOBANAKHΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Κοκκινά, Σκαλιστής
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κωτσόβολος, Σωτηριάδου Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 20:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Σκαλιστής, Κωτσόβολος Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Προημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Καλπακίδου, Σακαλής 20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ NEO ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Λιούτσιας,
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ (13) ΚΑΡΜΠΑ, ΦΩΚΑ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Ράμπαντι, Βουζούκου Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ 20:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ (14) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ Γραμματεία: Βουζούκου, Κοέν, Βουλώνη Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΔΕΚΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Αντωγλου, Κωνσταντίνου, Σακαλής 18:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΠΑΟΚ
Read More