EOK

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής – Βαθμολογία

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής – Βαθμολογία

Το πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών συνεχίστηκε σήμερα με τη διεξαγωγή της 13ης Αγωνιστικής. 1ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα ΓΣ Ηλιούπολης – ΚΑΟ Μελισσίων 46-59 Πελασγός – ΟΑ Χανίων 36-53 Αρκάδι Ρεθ. – Παναθηναϊκός 45-72 17.30 Φάρος Κερατσινίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 18.00 Αμύντας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Τερψιθέα Αναλυτικά τα παιχνίδια ΓΣ

Read More
ΕΟΚ | Α1 Γυναικών:  Νίκη Λευκάδας – Ηρακλής 71-72 – Βαθμολογία – Αποτελέσματα 8ης αγ

ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: Νίκη Λευκάδας – Ηρακλής 71-72 – Βαθμολογία – Αποτελέσματα 8ης αγ

Σε εξ’ αναβολής παιχνίδι για την 8η αγωνιστική της Α1 Γυναικών ο Ηρακλής επικράτησε εκτός έδρας με 72-71 της Νίκης Λευκάδας. Νίκη Λευκάδας – Ηρακλής 71-72 Διαιτητές: Κανελλόπουλος-Μαρινάκης Δεκάλεπτα: 17-17, 33-32, 54-53, 71-72 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Δουβίτσας): Τσινέκε Κ.,

Read More
ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής – Βαθμολογία

ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής – Βαθμολογία

Με τα παιχνίδια της 3ης Αγωνιστικής συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών. Αποτελέσματα Ολυμπιακός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου 82-68 Εσπερίδες-ΠΑΟΚ 63-70 Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου 56-62 Πρωτέας Βούλας-Νίκη Λευκάδας 74-59 Καλύβια-Ηρακλής 87-55 Σάββατο 10 Νοεμβρίου Πανιώνιος – Αθηναϊκός 98-45 Αναλυτικά τα παιχνίδια Ολυμπιακός – Δάφνη Αγ. Δημ. 82-68 Διαιτητές:

Read More
ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: 2η Αγωνιστική – Αποτελέσματα

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: 2η Αγωνιστική – Αποτελέσματα

Για τη 2η Αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών είχαμε τα αποτελέσματα. 1ος Ομιλος – Αποτελέσματα Τερψιθέα Γλυφάδας-Αγία Παρασκευή 60-69 Μελίσσια-ΓΣ Ηλιούπολης 46-48 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αμύντας 49-45 ΟΑ Χανίων-Πελασγός 63-47 Παναθηναϊκός-Αρκάδι Ρεθύμνου 77-36 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Φάρος Κερατσινίου 59-51 Αναλυτικά τα παιχνίδια Κρόνος Αγ.Δημ. – Φάρος

Read More
ΕΟΚ | Κύπελλο Ανδρών: Αποτελέσματα – Αγώνες (Α’ Φάση, 3η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Κύπελλο Ανδρών: Αποτελέσματα – Αγώνες (Α’ Φάση, 3η αγωνιστική)

α αποτελέσματα και οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και το πρόγραμμα για τη συνέχεια: Σάββατο 22/09/18 Ιωνικός Νικαίας – Ιπποκράτης Κω 81-82 Διαιτητές: Διαμαντής-Κώτσου-Χριστινάκης Δεκάλεπτα: 20-22, 35-41, 66-61, 81-82 Ιωνικός Νικαίας (Γούναρης): Δημητριάδης

Read More
EOK | Νέο πρόγραμμα αγώνων κατάταξης Α2 Εθνικής Γυναικών

EOK | Νέο πρόγραμμα αγώνων κατάταξης Α2 Εθνικής Γυναικών

Mετά από δήλωση αδυναμίας συμμετοχής του Σωματείου ΑΣ Άρης, ο αγώνας κατάταξης μεταξύ των σωματείων ΑΣ Άρης – ΓΣ Αγ. Παρασκευής της 29/04 ματαιώνεται και κατακυρώνεται υπέρ του Σωματείου ΓΣ Αγ. Παρασκευής με σκορ

Read More
ΕΟΚ | Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 24ης αγων. (31/3)

ΕΟΚ | Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 24ης αγων. (31/3)

Χολαργός και Ηρακλής πήραν εκτός έδρας νίκες απέναντι σε Δούκα και Δόξα Λευκάδας για την 24η αγωνιστική της Α2 Ανδρών. Αναλυτικά (το κείμενο ανανεώνεται): Παρασκευή 30 Μαρτίου Παπάγου-Περιστέρι 64-84 Διαιτητές: Τσώνος-Γιακείμη-Πολυχρόνης (Ελευθεριάδης) Δεκάλεπτα: 18-21, 31-42, 46-68, 64-84. Παπάγου (Κατσούνης): Μελισσαράτος

Read More
33o ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ « ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ » – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ & ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

33o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ « ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ » – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ & ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ:  Ε.Ο.Κ. – ΕΣΑΣΔΥΜ-ΔΕΗ-ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΙΑΜΟΝΗ: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Τηλ.(24630-53300) ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03– 06  ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ  ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Μπακογεώργος  Τάκης(Ομοσπονδιακός). ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: Κουβαράς Αργύρης (ΕΣΚΑΣΕ), Καρκανάκης Στέλιος (ΕΚΑΣΚ) Έφη Βάνου (ΕΣΚΑΝΑ) και Κυρκοπούλου Όλγα (ΕΚΑΣΔΥΜ.). Οι αθλήτριες που συμμετέχουν στο ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Read More