| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
47 - 43 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/09/18 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
45 - 51 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/09/18 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
49 - 42 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21/09/18 21:15 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
70 - 50 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/09/18 21:15 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
47 - 51 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/09/18 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
55 - 44 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/09/18 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
55 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/09/18 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
56 - 46 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/09/18 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
50 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/10/18 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
58 - 57 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/09/18 21:45 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
34 - 73 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 01/10/18 21:45 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
80 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/09/18 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
86 - 41 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 01/10/18 21:30 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
35 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/18 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
55 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/10/18 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
74 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/10/18 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
62 - 50 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/10/18 21:15 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
71 - 37 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 05/10/18 21:15 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
41 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/10/18 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
43 - 82 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/10/18 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
39 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/10/18 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
55 - 58 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/10/18 21:45 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
47 - 60 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15/10/18 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
50 - 37 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/10/18 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
48 - 38 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 15/10/18 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
56 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/10/18 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
50 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/10/18 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
45 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/10/18 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
47 - 37 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/10/18 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
67 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/10/18 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
42 - 67 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/10/18 21:15 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
69 - 50 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19/10/18 21:15 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
56 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/10/18 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
43 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/10/18 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
68 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/10/18 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
64 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/11/18 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
83 - 58 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 05/11/18 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
59 - 37 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/11/18 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
49 - 75 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/18 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
51 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/11/18 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
37 - 46 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 05/11/18 21:45 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
64 - 62 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31/10/18 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
53 - 58 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/11/18 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
42 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/11/18 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
20 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 09/11/18 21:15 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
63 - 60 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/11/18 21:15 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
59 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/11/18 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
65 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/18 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
80 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/11/18 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
61 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/03/19 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
53 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/11/18 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/01/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
56 - 48 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/11/18 21:45 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
53 - 49 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 19/11/18 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
43 - 77 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/11/18 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
43 - 58 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/11/18 21:45 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
64 - 40 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/11/18 21:30 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
62 - 55 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25/11/18 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
36 - 63 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23/11/18 21:15 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
53 - 68 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/03/19 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
43 - 65 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/18 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
62 - 69 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/11/18 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
51 - 45 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/11/18 21:45 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
48 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/12/18 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
58 - 51 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 30/11/18 21:15 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
49 - 52 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30/11/18 21:15 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
46 - 87 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/12/18 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/12/18 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
78 - 54 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 03/12/18 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
61 - 38 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/12/18 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
55 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/12/18 21:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
56 - 52 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/12/18 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
39 - 42 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/12/18 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/18 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
54 - 32 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/12/18 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
45 - 52 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 05/12/18 21:45 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
37 - 82 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/12/18 21:45 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
52 - 55 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14/12/18 21:15 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
56 - 47 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/12/18 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
51 - 46 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15/12/18 20:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
61 - 55 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/12/18 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
54 - 65 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/12/18 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
57 - 30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/12/18 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
83 - 46 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 17/12/18 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
67 - 64 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/01/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
54 - 82 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/12/18 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
65 - 35 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/12/18 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
46 - 43 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/01/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
62 - 54 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/12/18 21:45 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
47 - 50 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 07/01/19 21:45 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
37 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/12/18 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
44 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/01/19 15:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
52 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/01/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
57 - 43 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/01/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
51 - 48 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/04/19 21:45 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
61 - 48 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/01/19 21:45 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
63 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/01/19 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
75 - 66 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14/01/19 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
45 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/01/19 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
55 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/01/19 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
61 - 55 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18/01/19 21:15 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
51 - 46 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 18/01/19 21:15 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/01/19 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
50 - 96 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/01/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
58 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/01/19 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
39 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/01/19 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
64 - 51 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/01/19 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
52 - 42 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/01/19 21:45 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
50 - 54 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/01/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
20 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 28/01/19 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
79 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/01/19 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
76 - 39 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27/01/19 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
57 - 43 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/02/19 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
44 - 42 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/02/19 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
51 - 49 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01/02/19 21:15 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
31 - 73 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 01/02/19 21:15 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/02/19 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
46 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/02/19 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
80 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/02/19 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
32 - 48 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/02/19 21:45 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
63 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/02/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
62 - 54 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 11/02/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
66 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/02/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/02/19 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
58 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/02/19 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
47 - 68 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 06/02/19 21:45 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
42 - 33 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/02/19 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
51 - 87 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/02/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
42 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15/02/19 21:15 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
61 - 49 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15/02/19 21:15 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/02/19 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
88 - 41 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/02/19 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
74 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/02/19 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
77 - 54 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 25/02/19 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
67 - 35 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/02/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
43 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/02/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/02/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
67 - 40 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20/02/19 21:45 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
42 - 85 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/02/19 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
54 - 96 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 25/02/19 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
72 - 75 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/03/19 21:30 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
51 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/03/19 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
20 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01/03/19 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
47 - 44 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/03/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
68 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/03/19 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
72 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/03/19 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
72 - 69 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/03/19 21:45 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
57 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/03/19 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/03/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
61 - 53 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15/03/19 21:15 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
79 - 73 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/03/19 21:45 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
52 - 89 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/03/19 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
71 - 66 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18/03/19 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
59 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/03/19 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
20 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/04/19 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
48 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 31/03/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/03/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
73 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 31/03/19 21:00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
46 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/04/19 21:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
59 - 79 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/03/19 21:45 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
68 - 75 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 01/04/19 21:45 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
59 - 45 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 05/04/19 21:15 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
53 - 37 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/04/19 21:15 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
68 - 66 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/04/19 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/04/19 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/04/19 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
69 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/04/19 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
68 - 45 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 08/04/19 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
58 - 44 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/04/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 20 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/04/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
93 - 39 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/04/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/04/19 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
59 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/04/19 21:45 |
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
64 - 61 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15/04/19 21:45 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
48 - 92 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/04/19 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
51 - 54 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/05/19 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚ |
20 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 22/04/19 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
54 - 71 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/04/19 21:15 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
78 - 43 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19/04/19 21:15 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/04/19 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΠΗΓΑΣ |
57 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/04/19 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΕΡΨΙ |
74 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/04/19 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/09/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 47-43 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
23/09/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 45-51 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
21/09/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 49-42 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
21/09/18 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 70-50 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
22/09/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 47-51 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
23/09/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 55-44 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
22/09/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 55-70 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 56-46 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 50-62 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
26/09/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 58-57 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
01/10/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 34-73 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
30/09/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 80-58 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
01/10/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 86-41 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
29/09/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 35-54 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/18 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 55-61 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
07/10/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 74-58 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
05/10/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 62-50 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
05/10/18 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 71-37 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
06/10/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 41-68 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
07/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 43-82 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
06/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 39-63 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 55-58 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
15/10/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 47-60 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
14/10/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 50-37 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
15/10/18 | 21:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 48-38 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
13/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 56-48 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
14/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 50-52 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 45-52 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 47-37 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
21/10/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 67-56 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/10/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 42-67 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
19/10/18 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 69-50 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
20/10/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 56-57 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
20/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 43-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/10/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 68-74 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 64-69 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
05/11/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 83-58 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
03/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 59-37 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
04/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 49-75 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
03/11/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 51-67 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
05/11/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 37-46 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
31/10/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 64-62 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/18 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 53-58 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
11/11/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 42-57 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/11/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 20-0 | ||
09/11/18 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 63-60 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
10/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 59-53 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
11/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 65-74 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
12/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 80-52 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 61-56 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
18/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 53-67 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
05/01/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-20 | ||
20/11/18 | 21:45 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 56-48 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
19/11/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 53-49 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
18/11/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 43-77 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
19/11/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 43-58 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 64-40 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
25/11/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 62-55 | ||
23/11/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 36-63 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
08/03/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 53-68 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
25/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 43-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
26/11/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 62-69 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
21/11/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 51-45 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 48-68 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
30/11/18 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 58-51 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
30/11/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 49-52 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
02/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 46-87 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
01/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 20-0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
03/12/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 78-54 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
02/12/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 61-38 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 55-46 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
09/12/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 56-52 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
08/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 39-42 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
09/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
10/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 54-32 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
05/12/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 45-52 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
10/12/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 37-82 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/18 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 52-55 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
16/12/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 56-47 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
15/12/18 | 20:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 51-46 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
15/12/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 61-55 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
16/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 54-65 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
15/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 57-30 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
17/12/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 83-46 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/01/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 67-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
22/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 54-82 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
23/12/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 65-35 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
07/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 46-43 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
19/12/18 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 62-54 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
07/01/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 47-50 | ||
23/12/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 37-62 | ΜΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/01/19 | 15:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 44-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
13/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 52-49 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
14/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 57-43 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
17/04/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 51-48 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
14/01/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 61-48 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
13/01/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 63-69 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
14/01/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 75-66 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 45-51 | ||
20/01/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 55-56 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
18/01/19 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 61-55 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
18/01/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 51-46 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
19/01/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-20 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
20/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 50-96 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
19/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 58-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 39-57 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
23/01/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 64-51 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
28/01/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 52-42 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
27/01/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 50-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
28/01/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
26/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 79-48 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
27/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 76-39 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 57-43 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
03/02/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 44-42 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
01/02/19 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 51-49 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/02/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 31-73 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
02/02/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 0-20 | ||
02/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 46-55 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
03/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 80-54 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 32-48 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
10/02/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 63-50 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
11/02/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 62-54 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
09/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 66-48 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
10/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
11/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 58-52 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
06/02/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 47-68 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/02/19 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 42-33 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
17/02/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 51-87 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
15/02/19 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 42-65 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
15/02/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 61-49 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
16/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
17/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 88-41 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
18/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 74-64 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/02/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 77-54 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
23/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 67-35 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
24/02/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 43-49 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
23/02/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 0-20 | ||
20/02/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 67-40 | ||
24/02/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 42-85 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
25/02/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 54-96 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 72-75 | ||
03/03/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 51-68 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/03/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
02/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 47-44 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
22/03/19 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 68-63 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
04/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 72-54 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
13/03/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 72-69 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 57-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
16/03/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-20 | ||
15/03/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 61-53 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
18/03/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 79-73 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
16/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 52-89 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
18/03/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 71-66 | ||
17/03/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 59-67 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
31/03/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 48-56 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
30/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 20-0 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
31/03/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 73-50 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
01/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 46-62 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
27/03/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 59-79 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
01/04/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 68-75 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/04/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 59-45 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
05/04/19 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 53-37 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
07/04/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 68-66 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
06/04/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 0-20 | ||
07/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
06/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 69-54 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
08/04/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 68-45 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/04/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 58-44 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
13/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-20 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
14/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 93-39 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
15/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
10/04/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | 59-65 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/04/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 64-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
14/04/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ | 48-92 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/05/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 51-54 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
22/04/19 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 20-0 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/04/19 | 21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 54-71 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
19/04/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 78-43 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
20/04/19 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-20 | ||
21/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 57-54 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
20/04/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 74-58 |