| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
55 - 50 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 23/09/18 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
35 - 72 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/09/18 17:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
36 - 78 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/09/18 17:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
59 - 42 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23/09/18 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
29 - 46 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 23/09/18 11:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
73 - 37 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 30/09/18 12:00 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
73 - 34 |
ΙΩΝΙΑΣ 30/09/18 13:30 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
47 - 42 |
ΣΙΝΔΟΥ 30/09/18 15:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
35 - 57 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 30/09/18 20:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
53 - 30 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 30/09/18 13:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
42 - 53 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 07/10/18 13:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
53 - 59 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/10/18 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
41 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/10/18 17:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
83 - 34 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 07/10/18 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
42 - 53 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 07/10/18 13:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
48 - 37 |
ΣΙΝΔΟΥ 14/10/18 15:00 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
49 - 37 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/10/18 20:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
46 - 42 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14/10/18 11:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
58 - 39 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14/10/18 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
58 - 29 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/10/18 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
26 - 41 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 21/10/18 13:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
63 - 45 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 21/10/18 17:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
29 - 79 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/10/18 17:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
45 - 69 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/10/18 13:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
50 - 65 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/11/18 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
36 - 29 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 04/11/18 11:30 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
70 - 29 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 04/11/18 12:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
48 - 50 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/11/18 17:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
52 - 48 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 04/11/18 20:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
57 - 54 |
ΣΙΝΔΟΥ 04/11/18 15:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
26 - 78 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 11/11/18 13:15 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
73 - 64 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/11/18 17:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
45 - 64 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/11/18 13:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
66 - 37 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11/11/18 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
49 - 42 |
ΙΩΝΙΑΣ 11/11/18 13:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
50 - 40 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/11/18 17:30 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
39 - 33 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/11/18 17:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
96 - 58 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18/11/18 12:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
32 - 82 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 18/11/18 11:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
40 - 57 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 18/11/18 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
38 - 49 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 25/11/18 13:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
36 - 54 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 25/11/18 13:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
61 - 45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 25/11/18 12:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
46 - 56 |
ΙΩΝΙΑΣ 25/11/18 13:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
55 - 23 |
ΣΙΝΔΟΥ 25/11/18 15:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
62 - 50 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 02/12/18 13:15 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
50 - 45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 02/12/18 12:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
69 - 31 |
ΙΩΝΙΑΣ 02/12/18 13:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
46 - 55 |
ΣΙΝΔΟΥ 02/12/18 15:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
65 - 25 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 02/12/18 20:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
54 - 63 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 09/12/18 13:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
26 - 53 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/12/18 17:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
33 - 57 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 09/12/18 17:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
75 - 33 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 09/12/18 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
37 - 63 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 09/12/18 19:15 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
80 - 29 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/12/18 13:30 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
60 - 42 |
ΣΙΝΔΟΥ 16/12/18 15:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
65 - 32 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/12/18 20:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
29 - 85 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 16/12/18 11:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
61 - 49 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16/12/18 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
39 - 67 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 23/12/18 13:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
51 - 49 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/12/18 17:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
55 - 39 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/12/18 17:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
38 - 76 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 23/12/18 13:15 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
50 - 47 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/12/18 20:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
60 - 38 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 13/01/19 20:00 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
30 - 62 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 13/01/19 11:30 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
100 - 23 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13/01/19 12:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
55 - 21 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/01/19 13:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
63 - 41 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/01/19 15:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
57 - 23 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 20/01/19 13:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
28 - 80 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20/01/19 16:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
62 - 60 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/01/19 13:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
69 - 55 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/01/19 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
51 - 61 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/01/19 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
84 - 35 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27/01/19 12:00 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
54 - 47 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 27/01/19 17:30 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
55 - 38 |
ΣΙΝΔΟΥ 27/01/19 15:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
37 - 85 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 27/01/19 11:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
45 - 58 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/01/19 20:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ |
38 - 40 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 03/02/19 13:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
49 - 36 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 03/02/19 13:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
53 - 69 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 03/02/19 12:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
66 - 20 |
ΙΩΝΙΑΣ 03/02/19 13:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
35 - 41 |
ΣΙΝΔΟΥ 03/02/19 15:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
50 - 38 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/02/19 17:30 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
54 - 67 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/02/19 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
51 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/02/19 17:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
58 - 36 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10/02/19 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
41 - 62 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 09/02/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/09/18 | 12:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 55-50 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
23/09/18 | 17:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 35-72 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | |
23/09/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 36-78 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
23/09/18 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 59-42 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
23/09/18 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 29-46 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/18 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 73-37 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
30/09/18 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 73-34 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
30/09/18 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 47-42 | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
30/09/18 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 35-57 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
30/09/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 53-30 | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/10/18 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 42-53 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
29/10/18 | 16:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 53-59 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
07/10/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 41-63 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
07/10/18 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 83-34 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
07/10/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 42-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/18 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 48-37 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ |
14/10/18 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 49-37 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
14/10/18 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 46-42 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
14/10/18 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 58-39 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ |
14/10/18 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 58-29 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/18 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 26-41 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
21/10/18 | 17:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 63-45 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
21/10/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 29-79 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/10/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 45-69 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
05/11/18 | 19:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 50-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/18 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 36-29 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
04/11/18 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 70-29 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
04/11/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 48-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
04/11/18 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 52-48 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
04/11/18 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 57-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/18 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 26-78 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
11/11/18 | 17:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 73-64 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
11/11/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 45-64 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
11/11/18 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 66-37 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
11/11/18 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 49-42 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/11/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 50-40 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
18/11/18 | 17:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 39-33 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
18/11/18 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 96-58 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
18/11/18 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 32-82 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
18/11/18 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 40-57 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/18 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 38-49 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
25/11/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 36-54 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
25/11/18 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 61-45 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
25/11/18 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 46-56 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
25/11/18 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 55-23 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 62-50 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
02/12/18 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 50-45 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
02/12/18 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 69-31 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
02/12/18 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 46-55 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
02/12/18 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 65-25 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/12/18 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 54-63 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
09/12/18 | 17:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 26-53 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/12/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 33-57 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
09/12/18 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 75-33 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
09/12/18 | 19:15 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 37-63 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/18 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 80-29 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
16/12/18 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 60-42 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
16/12/18 | 20:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 65-32 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
16/12/18 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 29-85 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
16/12/18 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 61-49 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/18 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 39-67 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/12/18 | 17:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 51-49 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
23/12/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 55-39 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
23/12/18 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 38-76 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
20/12/18 | 20:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 50-47 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/01/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 60-38 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
13/01/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 30-62 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
13/01/19 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 100-23 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
13/01/19 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 55-21 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
13/01/19 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 63-41 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/19 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 57-23 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
20/01/19 | 16:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 28-80 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
20/01/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 62-60 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/01/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 69-55 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/01/19 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 51-61 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/01/19 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 84-35 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/01/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 54-47 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
27/01/19 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 55-38 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/01/19 | 11:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 37-85 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
27/01/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 45-58 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/02/19 | 13:15 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 38-40 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
03/02/19 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 49-36 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
03/02/19 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 53-69 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
03/02/19 | 13:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 66-20 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
03/02/19 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 35-41 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/19 | 17:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝ | 50-38 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
10/02/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 54-67 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/02/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 51-70 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
10/02/19 | 12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 58-36 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
09/02/19 | 19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 41-62 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |