| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
29 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 03/10/18 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
79 - 49 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 03/10/18 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/10/18 21:30 |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
54 - 85 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/10/18 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/10/18 21:15 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
50 - 54 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17/10/18 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
72 - 77 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/10/18 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
72 - 43 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24/10/18 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
47 - 89 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/10/18 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 31/10/18 21:15 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
34 - 56 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30/10/18 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 07/11/18 21:30 |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
38 - 119 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/11/18 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/11/18 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
98 - 44 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/11/18 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
92 - 57 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/11/18 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21/11/18 21:30 |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
47 - 114 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/11/18 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
76 - 74 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21/11/18 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
87 - 14 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 28/11/18 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
69 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/11/18 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
74 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/12/18 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
96 - 101 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/12/18 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/12/18 21:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
87 - 38 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 09/01/18 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/12/18 21:30 |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/12/18 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
62 - 71 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23/01/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
44 - 84 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22/01/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
84 - 48 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 16/01/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/01/19 19:30 |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
74 - 35 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/01/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/01/19 21:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
102 - 19 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/01/19 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 30/01/19 21:30 |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
57 - 87 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 30/01/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
49 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/01/19 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/02/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
98 - 54 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/02/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
78 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/02/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 4 ΡΕΠΟ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 20 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13/02/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
56 - 49 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/02/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
03/10/18 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 29-65 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
03/10/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 79-49 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/18 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||||
10/10/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 54-85 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/18 | 21:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
17/10/18 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 50-54 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
17/10/18 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 72-77 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
24/10/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 72-43 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
24/10/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 47-89 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/18 | 21:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||||
30/10/18 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 34-56 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
07/11/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 38-119 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
14/11/18 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 98-44 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
14/11/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 92-57 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/18 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
21/11/18 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 47-114 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/11/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 76-74 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
28/11/18 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 87-14 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
28/11/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 69-63 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||||
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
05/12/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 74-46 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
05/12/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 96-101 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/12/18 | 21:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
09/01/18 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 87-38 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
19/12/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 20-0 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
23/01/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 62-71 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
22/01/19 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 44-84 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
16/01/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 84-48 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/01/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
16/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 74-35 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/19 | 21:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||||
23/01/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 102-19 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
30/01/19 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 57-87 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
30/01/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 49-69 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΡΕΠΟ 4-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
06/02/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 98-54 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
06/02/19 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 78-70 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 3-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 4 | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
13/02/19 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-20 | ||
11/02/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 56-49 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 |