| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/10/20 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 11/10/20 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
44 - 38 |
ΔΡΥΜΟΥ 11/10/20 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
89 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/10/20 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
52 - 70 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/10/20 16:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
72 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/10/20 21:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
75 - 51 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/10/20 20:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
62 - 45 |
ΔΡΥΜΟΥ 19/10/20 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18/10/20 21:15 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 16/10/20 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 30/10/20 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 01/11/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/11/20 21:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/10/20 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 30/10/20 00:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 09/11/20 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 08/11/20 21:15 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/11/20 16:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/11/20 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/11/20 20:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/11/20 21:45 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 15/11/20 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/11/20 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 13/11/20 00:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/11/20 21:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/11/20 16:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/11/20 20:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 22/11/20 21:15 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 23/11/20 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/11/20 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 29/11/20 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/11/20 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 30/11/20 20:45 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/12/20 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/12/20 20:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/12/20 16:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 06/12/20 21:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/12/20 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/12/20 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/12/20 20:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/12/20 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/12/20 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/12/20 20:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/12/20 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/12/20 21:15 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/01/21 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 17/01/21 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 17/01/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/01/21 20:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/01/21 20:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 25/01/21 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 24/01/21 21:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/01/21 16:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 29/01/21 21:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 31/01/21 21:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 31/01/21 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/01/21 21:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 07/02/21 21:15 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/02/21 16:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/02/21 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 08/02/21 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/02/21 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 14/02/21 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/02/21 21:00 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/02/21 20:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 19/02/21 20:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/02/21 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/02/21 16:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 21/02/21 21:15 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 26/02/21 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 26/02/21 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/03/21 20:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/03/21 21:30 |
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 07/03/21 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/03/21 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/03/21 20:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/03/21 16:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/20 | 20:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/10/20 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
11/10/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 44-38 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
09/10/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 89-70 | ||
11/10/20 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 52-70 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/20 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 72-62 | ||
19/10/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 75-51 | ||
19/10/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 62-45 | ||
18/10/20 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
16/10/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
01/11/20 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
01/11/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
30/10/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
30/10/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
08/11/20 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
08/11/20 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
06/11/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
09/11/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
15/11/20 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
15/11/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
13/11/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/20 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
20/11/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/11/20 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
23/11/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
29/11/20 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||||
27/11/20 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
30/11/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
04/12/20 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
06/12/20 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
06/12/20 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/20 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | |||
11/12/20 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
14/12/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
14/12/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | |||
18/12/20 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
21/12/20 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
21/12/20 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
20/12/20 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
17/01/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
17/01/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
15/01/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
25/01/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
24/01/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
24/01/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
31/01/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
31/01/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | |||
29/01/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
07/02/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
05/02/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
08/02/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
14/02/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||||
12/02/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
15/02/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
21/02/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | ||
21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
21/02/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
21/02/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 0-0 | |||
26/02/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
01/03/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
01/03/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/03/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
07/03/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||
05/03/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||
07/03/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 |