| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
80 - 42 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/10/20 20:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
79 - 51 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/10/20 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
58 - 38 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 09/10/20 21:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
69 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/10/20 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
58 - 50 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/10/20 20:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
38 - 95 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/10/20 20:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
69 - 53 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/10/20 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
58 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/10/20 21:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 01/11/20 20:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/11/20 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 30/10/20 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/10/20 21:45 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/11/20 21:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/11/20 21:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 06/11/20 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/11/20 20:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/11/20 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/11/20 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/11/20 21:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/11/20 21:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20/11/20 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/11/20 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/11/20 21:45 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/11/20 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/11/20 20:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 27/11/20 21:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/11/20 21:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 27/11/20 20:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 06/12/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/12/20 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/12/20 21:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/12/20 21:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/12/20 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/12/20 21:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/12/20 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/12/20 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/12/20 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/12/20 20:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/12/20 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/12/20 21:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/01/21 00:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/01/21 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/01/21 21:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/01/21 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/01/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/01/21 20:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/01/21 21:45 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/01/21 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/01/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 31/01/21 20:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 31/01/21 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/01/21 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/01/21 21:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/02/21 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 05/02/21 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 05/02/21 20:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/02/21 20:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/02/21 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/02/21 21:45 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/02/21 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 12/02/21 20:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 19/02/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/02/21 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/02/21 20:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/02/21 21:00 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/02/21 21:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/02/21 21:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/02/21 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 26/02/21 20:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 28/02/21 20:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/03/21 21:45 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΔΟΞΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/03/21 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ ΜΑΜΟΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 05/03/21 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/03/21 21:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
11/10/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 80-42 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
11/10/20 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 79-51 | ||
09/10/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 58-38 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
12/10/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 69-76 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
16/10/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 58-50 | ||
18/10/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 38-95 | ||
15/10/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 69-53 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
16/10/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 58-61 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | |||
01/11/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
01/11/20 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
05/11/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
09/11/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
06/11/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
06/11/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
15/11/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
15/11/20 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
15/11/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
20/11/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
22/11/20 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
19/11/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
22/11/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | |||
29/11/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
29/11/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
27/11/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
06/12/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
04/12/20 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
07/12/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
03/12/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | |||
11/12/20 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
13/12/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
11/12/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
13/12/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
20/12/20 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
18/12/20 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
20/12/20 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
17/12/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
17/01/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
17/01/21 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
18/01/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
24/01/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
21/01/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
25/01/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
24/01/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||||
31/01/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
31/01/21 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
31/01/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
08/02/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
05/02/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
07/02/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | |||
14/02/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
14/02/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
12/02/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/02/21 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
21/02/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
22/02/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
18/02/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | |||
26/02/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 0-0 | ||
28/02/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 0-0 | ||
26/02/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
28/02/21 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
04/03/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ | 0-0 | ||
07/03/21 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΜΑΜΟΥΘ | 0-0 | ||
05/03/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 0-0 | ||
08/03/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-0 |