| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
81 - 41 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 10/10/20 20:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
43 - 53 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/10/20 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
69 - 43 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/10/20 20:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
38 - 54 |
ΔΡΥΜΟΥ 10/10/20 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 10/10/20 00:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
58 - 65 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 17/10/20 13:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 17/10/20 14:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/10/20 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
66 - 55 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17/10/20 18:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 17/10/20 12:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 31/10/20 20:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 31/10/20 19:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 31/10/20 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 31/10/20 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 31/10/20 12:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/11/20 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 07/11/20 18:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 07/11/20 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/11/20 12:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 07/11/20 14:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 14/11/20 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/11/20 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/11/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 14/11/20 12:30 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 14/11/20 13:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 21/11/20 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/11/20 12:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/11/20 20:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 21/11/20 18:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/11/20 19:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 28/11/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/11/20 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 28/11/20 12:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/11/20 13:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 28/11/20 14:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/12/20 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/12/20 19:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 05/12/20 12:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 05/12/20 00:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/12/20 18:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/12/20 20:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 12/12/20 12:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/12/20 13:15 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 12/12/20 14:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 12/12/20 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 19/12/20 12:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/12/20 13:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 19/12/20 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/12/20 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/12/20 18:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 16/01/21 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/01/21 19:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/01/21 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 16/01/21 12:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 16/01/21 00:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 23/01/21 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 23/01/21 19:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/01/21 18:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 23/01/21 00:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 23/01/21 13:15 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 30/01/21 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/01/21 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/01/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 30/01/21 12:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 30/01/21 15:15 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/02/21 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 06/02/21 00:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/02/21 12:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 06/02/21 14:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/02/21 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 13/02/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/02/21 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 13/02/21 12:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/02/21 13:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 13/02/21 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/02/21 12:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/02/21 20:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/02/21 19:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 20/02/21 00:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/02/21 18:30 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 27/02/21 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 27/02/21 12:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 27/02/21 13:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ICBS 2009 ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 27/02/21 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/02/21 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/03/21 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/03/21 18:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/03/21 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/03/21 12:00 |
ICBS 2009 ICBS | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 06/03/21 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/20 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 81-41 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/10/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 43-53 | ||
10/10/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ICBS 2009 | 69-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
10/10/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 38-54 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
10/10/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 58-65 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
17/10/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
17/10/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
17/10/20 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 66-55 | ||
17/10/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/20 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ICBS 2009 | 0-0 | ||
31/10/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
31/10/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
31/10/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
31/10/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
07/11/20 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
07/11/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
07/11/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
07/11/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/20 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
14/11/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/11/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
14/11/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ICBS 2009 | 0-0 | ||
14/11/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
21/11/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
21/11/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
21/11/20 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
21/11/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ICBS 2009 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/20 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
28/11/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
28/11/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
28/11/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/11/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
05/12/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
05/12/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
05/12/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ICBS 2009 | 0-0 | ||
05/12/20 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/12/20 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
12/12/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
12/12/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
12/12/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
12/12/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
19/12/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
19/12/20 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
19/12/20 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
19/12/20 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/01/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
16/01/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ICBS 2009 | 0-0 | ||
16/01/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
16/01/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
16/01/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/21 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
23/01/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
23/01/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
23/01/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
23/01/21 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
30/01/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
30/01/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
30/01/21 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
30/01/21 | 15:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ICBS 2009 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
06/02/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
06/02/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
06/02/21 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
06/02/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/02/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
13/02/21 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
13/02/21 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
13/02/21 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/02/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
20/02/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
20/02/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
20/02/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
20/02/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ICBS 2009 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
27/02/21 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
27/02/21 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
27/02/21 | 14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
27/02/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
06/03/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
06/03/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
06/03/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ICBS 2009 | 0-0 | ||
06/03/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 |